Προς το περιεχόμενο

EVGA EU STORE - Featured Bundles


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, dimoskoutr είπε

Όχι και άσχετο! Συνεχίστε να δίνετε τις 250άρες και τις 300άρες για κάρτες δύο ετών και να ψαρώνετε ότι κάνουν προσφορές όταν τις δίνουν 200 και οι επόμενες αυτής της κλάσης θα έχουν αρχική τιμή 400...Δεν είναι σε καμιά περίπτωση σούπερ προσφορά. Αν πουλήσεις το τροφοδοτικό βγαίνει εκεί ακριβώς που έπρεπε να πωλείται σήμερα...η προσφορά είναι στο παιχνίδια απλά. Μια χαρά βγαίνει και πάλι αλλά μην λέμε υπερβολές.

+1

Να θυμίσω ότι η 1060 είναι οριακά καλύτερη από μια 970 που βγήκε το 2014, 4+ χρόνια πριν δηλαδή. Μια overclocked 970 ίσως είναι και καλύτερη από μια stock 1060. Οι τωρινές τιμές είναι απαράδεκτες, αυτό είναι το μόνο σίγουρο, αλλά τι να κάνεις.

Επεξ/σία από alex_man
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 151
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις ‎10‎/‎11‎/‎2018 στις 1:32 ΜΜ, di maria kun είπε

Σίγουρα Βασίλη? Γιατί σε πρόσφατη αγορά κάρτας αναφέρει στις λεπτομέρειες 3 χρόνια εγγύησης 

 

Είχα θέμα με SSD και αυτή την απάντηση έδωσαν. Να μιλήσω πρώτα με τον κατασκευαστή καθώς έχει παρέλθει ο πρώτος χρόνος από την αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Vasilis 07 είπε

Είχα θέμα με SSD και αυτή την απάντηση έδωσαν. Να μιλήσω πρώτα με τον κατασκευαστή καθώς έχει παρέλθει ο πρώτος χρόνος από την αγορά.

Επιβεβαιώνω και εγώ. Ένα χρόνο σίγουρα, μετά σε στέλνει στον κατασκευαστή και μόνο αν δεν βοηθήσει σε καλύπτει έναν ακόμα χρόνο. Ότι λέει ο νόμος δηλαδή, δυο χρόνια υποχρεωτικά, απλά προσπαθεί να σε ξεφορτωθεί διακριτικά μετά τον χρόνο. Μετά τον 2ο καλή τύχη να βγάλεις άκρη με τον κατασκευαστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προηγούμενο καλοκαίρι είχα θέμα με το asus zenfone 2 που είχα αγοράσει απο Amazon, σε επικοινωνία μαζί τους μου ζήτησαν να το στείλω σε αυτούς και να μου επιστρέψουν όλα τα χρήματα πίσω συμπεριλαμβανομένου και όλων των μεταφορικών, ακόμα και αυτών που όταν το είχα αγοράσει.. Όλα αυτά έγιναν 18 μήνες αφότου είχε αγοραστεί το τηλέφωνο... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα επειδή έχω στείλει rma στην evga καλύτερα κατευθείαν σε αυτούς και απο το πρώτο χρόνο,είναι οργανωμένοι δεν καθυστερούν ,+ οτι μεσα απο το site μπορειτε να βαλετε 5 η 10 χρονιά εγγύηση με 10 η 20 ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, leros2004 είπε

Το προηγούμενο καλοκαίρι είχα θέμα με το asus zenfone 2 που είχα αγοράσει απο Amazon, σε επικοινωνία μαζί τους μου ζήτησαν να το στείλω σε αυτούς και να μου επιστρέψουν όλα τα χρήματα πίσω συμπεριλαμβανομένου και όλων των μεταφορικών, ακόμα και αυτών που όταν το είχα αγοράσει.. Όλα αυτά έγιναν 18 μήνες αφότου είχε αγοραστεί το τηλέφωνο... 

Και σε εμένα πριν από 10 ημέρες είπαν με τη μία να επιστρέψω το προιόν (Garmin activity tracker), το οποίο είχα αγοράσει πριν από 14 μήνες, και θα μου επιστρέψουν το πλήρες ποσό + μεταφορικά.

Επεξ/σία από mpokwsths
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και θα μας το κλειδώσουν...
Τα προϊόντα που χάλασαν, ήταν διαθέσιμα όταν στείλατε εμαιλ; Επίσης, εσείς ζητήσατε αντικατάσταση ή refund? Γιατί στις άπειρες φορές που είχα θέμα τα τελευταία 18 χρόνια πάντα έτσι το πάνε (όπως γράφω παραπάνω), εκτός και αν δεν έχουν απόθεμα/δεν κυκλοφορεί πλέον το προϊόν, οπότε κατευθείαν επιστροφή για refund.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/11/2018 στις 4:37 ΜΜ, dimoskoutr είπε

Όχι και άσχετο! Συνεχίστε να δίνετε τις 250άρες και τις 300άρες για κάρτες δύο ετών και να ψαρώνετε ότι κάνουν προσφορές όταν τις δίνουν 200 και οι επόμενες αυτής της κλάσης θα έχουν αρχική τιμή 400...Δεν είναι σε καμιά περίπτωση σούπερ προσφορά. Αν πουλήσεις το τροφοδοτικό βγαίνει εκεί ακριβώς που έπρεπε να πωλείται σήμερα...η προσφορά είναι στο παιχνίδια απλά. Μια χαρά βγαίνει και πάλι αλλά μην λέμε υπερβολές.

Σωστος.

Ειναι ομως μια καλη λυση για συστηματα που στηνονται εξαρχης και δεν ειναι προαπαιτουμενο η συναρμολογηση απο καταστημα γιατι και τα τροφοδοτικα ειναι καλης ποιοτητας για την τιμη τους. Να δουμε μπας και κανουν τιποτα ενοψει BF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, non-serviam είπε

Αν και θα μας το κλειδώσουν...
Τα προϊόντα που χάλασαν, ήταν διαθέσιμα όταν στείλατε εμαιλ; Επίσης, εσείς ζητήσατε αντικατάσταση ή refund? Γιατί στις άπειρες φορές που είχα θέμα τα τελευταία 18 χρόνια πάντα έτσι το πάνε (όπως γράφω παραπάνω), εκτός και αν δεν έχουν απόθεμα/δεν κυκλοφορεί πλέον το προϊόν, οπότε κατευθείαν επιστροφή για refund. 

Στην περίπτωση μου δεν είχαν απόθεμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδες σορι για το οφτοπικ αλλα κανετε λαθος στο θεμα εγγυησης και πιθανον μπερδευεστε γιατι στα προιοντα που αναφερετε στις λεπτομερεις θα ελεγε 2 χρονια δηλ αυτο 1+1.

 

Και εγω αγορασα την προσφατη sapphire ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ  apo amazon και ελεγε 3 χρονια εγγυησης(απο οφισιαλ ετσι οχι μεταπωλητες του αμαζον),το αμαζον δεν ειναι πλαισιο και παμπλικ να λενε αλλα εδω και αλλα εκει-

 

edit το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ sapphire το εβαλα κεφαιλαια γιατι υποθετω και η sapphire θα δινει 3 και ισως απο κει να συμπιπτει/οπως σε αναλογα παραδειγματα σε mothernoard που περιεργως βλεπουμε να δινουν 2 χρονια σε καποιες εταιρειες και 3 σε αλλες

Επεξ/σία από rudigarcia222
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, rudigarcia222 είπε

παιδες σορι για το οφτοπικ αλλα κανετε λαθος στο θεμα εγγυησης και πιθανον μπερδευεστε γιατι στα προιοντα που αναφερετε στις λεπτομερεις θα ελεγε 2 χρονια δηλ αυτο 1+1.

Και εγω αγορασα την προσφατη sapphire ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ  apo amazon και ελεγε 3 χρονια εγγυησης(απο οφισιαλ ετσι οχι μεταπωλητες του αμαζον),το αμαζον δεν ειναι πλαισιο και παμπλικ να λενε αλλα εδω και αλλα εκει-

edit το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ sapphire το εβαλα κεφαιλαια γιατι υποθετω και η sapphire θα δινει 3 και ισως απο κει να συμπιπτει/οπως σε αναλογα παραδειγματα σε mothernoard που περιεργως βλεπουμε να δινουν 2 χρονια σε καποιες εταιρειες και 3 σε αλλες

Καλά, καλή τύχη μετά την 2ετία με το Αμαζον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Παιδιά έρχονται 100% από Ευρώπη; 

Ναι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα έμενα από Ολλανδία ήρθε μέσα σε 5 μέρες και είμαι επαρχία.

https://eu.evga.com/

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ευχαριστώ για την απάντηση. Λέω να πάρω 2 ίδια bundles (αυτά στα 200 ευρώ-κάρτα+τροφοδοτικό),αλλά δε με αφήνει. Πρέπει αναγκαστικά να βάλω 2 διαφορετικές παραγγελίες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...