Προς το περιεχόμενο

Greece's Next Top Model 2018


Vasivouzoukos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιας και είδα πως δεν υπάρχει θέμα είπα να έχω εγώ την τιμή που θα το ανοίξω.

Όποιος το βλέπει μπορεί να σχολιάζει τις γυναίκες, τις δοκιμασίες, τους κριτές και τα ρούχα. 

Εδώ το πρώτο επεισόδιο

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είδα κάνα δεκάλεπτο χτες... Μετά ήρθε η γυναίκα κόντεψε να σπάσει την τηλεόραση. 

Έχει να δώσει το παιχνίδι αυτό..έχει να πέσει visitor... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα..χα..χα..μια χαρα και χαβαλε οτι ειδα εδω μεσα στο λινκ. Οι χοντρουλες ολα τα λεφτα. Οξω οι μανες τους αυτες να πανε σε αλλο show...στυλ.. μανα μονη ψαχνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η Γαρυφαλλιά τι όμορφο πρόσωπο που έχει...

Πάντως αυτές που περνάνε και αρκετές από αυτές που κόβονται είναι αρκετά πάνω του μ.ο των Ελληνίδων σε εμφάνιση. 

Από την άλλη όσο ωραία και να ήταν η κόρη μου θα ντρεπόμουν αν πήγαινε σε τέτοιο τηλεπαιχνίδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντελώς για τον χαβαλέ και νομίζουν κιόλας πως θα έχουν στόν ήλιο μοίρα τα κορίτσια αν πάνε καλά στο Ελληνικό show ! Εντελώς δήθεν και στημένα ολα δηλ Ποιό δήθεν πεθαίνεις :eek:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν πέρασαν πάντως την πρώτη που είχε ωραίο πρόσωπο, 183 ύψος και τέλειο σώμα επειδή είχε φουσκώσει λίγο τα χείλη και πέρασαν την τελευταία που είναι 200 κιλά και την Κύπρια που είναι ενάμιση μέτρο

 

Υ.Γ

 

 

🤯 😍

Επεξ/σία από Vasivouzoukos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είχε πειράξει μόνο τα χείλη αλλά και στήθος και βλεφαρίδες. Το θέμα είναι πως δεν θέλουν να επικροτήσουν τέτοιες συμπεριφορές γιατί θα αποτελέσουν κακό πρότυπο για τα κοριτσάκια  που επιθυμούν ν'ασχοληθούν με το αντικείμενο. Συμφωνώ απόλυτα με το σκεπτικό τους. 

Οι άλλες δύο που αναφέρεις έχουν αποδεχτεί πλήρως τον εαυτό τους και νιώθουν όμορφα με την εμφάνισή τους, έχουν χαρακτήρα και είναι πολύ διαφορετικές από το μέσο μοντέλο και γι'αυτό τα κατάφεραν να περάσουν. Χωρίς αυτό να σημαίνει πως θα μπουν στο σπίτι βέβαια. Αυτό θα το δούμε. 

 

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σας παρακαλω, ας κλειδωσει καποιος το topic, θα κανω εμετο απο τα ματια😂😂😂.

Επεξ/σία από Comic maniak
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, maximusgr είπε

Αυτό θα το δούμε. 

Έχεις δίκιο φίλε μου.

Αυτό θα το δούμε, εδώ θα είμαστε και εμείς και η εκπομπή και φυσικά το τοπικ μου :)

Και άσε τους άλλους να κάνουν εμετούς από τα μάτια και τα αυτιά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Vasivouzoukos είπε

Έχεις δίκιο φίλε μου.

Αυτό θα το δούμε, εδώ θα είμαστε και εμείς και η εκπομπή και φυσικά το τοπικ μου :)

Και άσε τους άλλους να κάνουν εμετούς από τα μάτια και τα αυτιά.

Έτσι ακριβώς φίλε μου. Χρειάζονται και αυτά τα προγράμματα. Τα ριάλιτι γενικά είναι η ένοχη απόλαυσή μου. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Vasivouzoukos είπε

Δεν πέρασαν πάντως την πρώτη που είχε ωραίο πρόσωπο, 183 ύψος και τέλειο σώμα επειδή είχε φουσκώσει λίγο τα χείλη και πέρασαν την τελευταία που είναι 200 κιλά και την Κύπρια που είναι ενάμιση μέτρο

 

 

 

Έμπ1😁😁😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...