Προς το περιεχόμενο

Greece's Next Top Model 2018


Vasivouzoukos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Edel είπε

ΑΥΤΗ Η ΗΛΙΑΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ... πόσο όμορφη θεέ μου. Γιατί να μη σταθώ τυχερός στη ζωή μου να βρω μια τέτοια ΓΙΑΤΙ

Δεν φταις εσύ, από τη σύλληψη ξεκίνησε το κακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, Edel είπε

ΑΥΤΗ Η ΗΛΙΑΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ... πόσο όμορφη θεέ μου. Γιατί να μη σταθώ τυχερός στη ζωή μου να βρω μια τέτοια ΓΙΑΤΙ

Γιατί απ'ότι φαίνεται δεν έχεις λεφτά ή πολύ καλή εμφάνιση.

Δεν πειράζει, έτσι είμαστε το 85% των αντρών. Κάτι τέτοιες άλλωστε πάνε με το 10-15% των αντρών που έχουν ένα από τα δύο ( ή και τα δύο).

 

Να λες πάλι καλά που υπάρχει τουλάχιστον και η τεχνολογία και χάρη σε αυτήν βλέπουμε γυναίκες που ποτέ δεν θα μας κάθονταν.

 

* Το πιο ωραίο πίσω σύστημα το είχε μια που κόψανε που έλεγε μετά πως από την επόμενη φορά θα φοράει βράκα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Vasivouzoukos είπε

Γιατί απ'ότι φαίνεται δεν έχεις λεφτά ή πολύ καλή εμφάνιση.

Δεν πειράζει, έτσι είμαστε το 85% των αντρών. Κάτι τέτοιες άλλωστε πάνε με το 10-15% των αντρών που έχουν ένα από τα δύο ( ή και τα δύο).

Να λες πάλι καλά που υπάρχει τουλάχιστον και η τεχνολογία και χάρη σε αυτήν βλέπουμε γυναίκες που ποτέ δεν θα μας κάθονταν.

* Το πιο ωραίο πίσω σύστημα το είχε μια που κόψανε που έλεγε μετά πως από την επόμενη φορά θα φοράει βράκα.

Ενα γνωστο μοντελο παει με το 10-15%?? ουτε για πλακα, περισσοτερο >1%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Vasivouzoukos είπε

Γιατί απ'ότι φαίνεται δεν έχεις λεφτά ή πολύ καλή εμφάνιση.

Δεν πειράζει, έτσι είμαστε το 85% των αντρών. Κάτι τέτοιες άλλωστε πάνε με το 10-15% των αντρών που έχουν ένα από τα δύο ( ή και τα δύο).

Να λες πάλι καλά που υπάρχει τουλάχιστον και η τεχνολογία και χάρη σε αυτήν βλέπουμε γυναίκες που ποτέ δεν θα μας κάθονταν.

* Το πιο ωραίο πίσω σύστημα το είχε μια που κόψανε που έλεγε μετά πως από την επόμενη φορά θα φοράει βράκα.

Να υποθεσω εριξε μπιχτη? Οτι οι συναγωνιστριες της ΔΕ φορανε βρακι?  Ή ο πεινασμενος (εγω) καρβελια ονειρευεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν έφτιαξα ένα είναι η πρώτη μου προσπάθεια.

Δεν βγήκε και πολύ καλό άλλα πρώτη φορά μπαίνω σε τέτοια διαδικασία.

YvG4YO.gif

RoxWnY.gif

 

Αν φάω μπαν για αυτό να ξέρετε πως θα είμαι περήφανος τουλάχιστον 

Επεξ/σία από Vasivouzoukos
  • Like 4
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχισαμεεεεεεεεε..... Για να ζουμαρω και να ερευνησω εξονυχιστικα.

Μπα. Δε μ' αρεσει. Εχει κυτταριτις στο μικρο δαχτυλακι του ποδιου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα pop corn

Τι λανσαρισμα νεου i phone και βλακειες .

Εδω είναι το ρεζουμε . Άλλωστε και αυτοι που παιρνουν i phone για τις γκόμενες το κάνουν , μην νομίζεται ότι τους αρέσει το ios

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπραβο στα κοριτσια. Πολυ ωραια κορμια ολες τους. Ειμαι εντυπωσιασμενος. Για τα προσωπα , μετριουλες θα ελεγα. Ειναι δυσκολο να βρεις ωραια ελληνιδα α-μακιγιαριστη.

Επεξ/σία από Le Perv
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα μεγάλο μπράβο στον @Vasivouzoukos! Ελπίζω οι αδμιν να δουν την προσπάθεια του συμφουρίτη με καλλιτεχνική ματιά και να μην τον εφάνε!

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, ELMastas είπε

Εντελώς για τον χαβαλέ και νομίζουν κιόλας πως θα έχουν στόν ήλιο μοίρα τα κορίτσια αν πάνε καλά στο Ελληνικό show ! Εντελώς δήθεν και στημένα ολα δηλ Ποιό δήθεν πεθαίνεις :eek:

Δεν ξέρω τί εννοείς "στον ήλιο μοίρα" ακριβώς, αλλά έχω 3 φίλες (κανονικές, όχι ινσταγραμικές) οι οποίες είναι αρκετά χειρότερες από αυτές, και επειδή έχουν 20 και 30,000 followers στο instagram βγάζουν περισσότερα λεφτά το μήνα απ΄όσα βγάζω εγώ μετά από 14,5 χρόνια εργασίας. 2-3 καλές συνεργασίες χρειάζεται, και ανά φωτογράφιση πάει περίπου 100-200€ ανά 10k followers. 

Οπότε εξαρτάται τί θέλει η καθεμία.. Σίγουρα δεν θα γίνουν μοντέλα πασαρέλας, αλλά ειδικά αυτές που προχωρήσουν λίγο και γίνουν γνωστές (άρα πάρουν followers), αν το μαρκετάρουν έξυπνα μετά θα πάνε πολύ καλά οικονομικά, ειδικά για την εποχή που ζούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/9/2018 στις 8:19 ΜΜ, Vasivouzoukos είπε

Αυτή η Γαρυφαλλιά τι όμορφο πρόσωπο που έχει...

Πάντως αυτές που περνάνε και αρκετές από αυτές που κόβονται είναι αρκετά πάνω του μ.ο των Ελληνίδων σε εμφάνιση. 

Από την άλλη όσο ωραία και να ήταν η κόρη μου θα ντρεπόμουν αν πήγαινε σε τέτοιο τηλεπαιχνίδι.

θα διαφωνησω φιλικα... ας υποθεσουμε οτι η κορη σου ηταν ηθοποιος κ επαιζε σε ταινιες θεατρα κλπ... Δεν θα χαιροσουν που αναδεικνυει το ταλεντο που εχει και το απολαμβανουν καποιοι???  Απαντησε οσο πιο ειλικρινα μπορεις και θα τ'αφησουμε εκει ζητω συγνωμη αλλα δεν αντεξα να μην το σχολιασω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Edel είπε

ΑΥΤΗ Η ΗΛΙΑΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ... πόσο όμορφη θεέ μου. Γιατί να μη σταθώ τυχερός στη ζωή μου να βρω μια τέτοια ΓΙΑΤΙ

 

Σιγά τη γκόμενα. Είναι απλώς μια ωραία κοπέλα. Στην αρχή δεν την ήξερα και έψαξα στο google. Πρέπει να τα έχει (είχε) με τον φλώρο τον Αργυρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...