Προς το περιεχόμενο

Greece's Next Top Model 2018


Vasivouzoukos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 hours ago, polaki said:

Δεν ξέρω τί εννοείς "στον ήλιο μοίρα" ακριβώς, αλλά έχω 3 φίλες (κανονικές, όχι ινσταγραμικές) οι οποίες είναι αρκετά χειρότερες από αυτές, και επειδή έχουν 20 και 30,000 followers στο instagram βγάζουν περισσότερα λεφτά το μήνα απ΄όσα βγάζω εγώ μετά από 14,5 χρόνια εργασίας. 2-3 καλές συνεργασίες χρειάζεται, και ανά φωτογράφιση πάει περίπου 100-200€ ανά 10k followers. 

Οπότε εξαρτάται τί θέλει η καθεμία.. Σίγουρα δεν θα γίνουν μοντέλα πασαρέλας, αλλά ειδικά αυτές που προχωρήσουν λίγο και γίνουν γνωστές (άρα πάρουν followers), αν το μαρκετάρουν έξυπνα μετά θα πάνε πολύ καλά οικονομικά, ειδικά για την εποχή που ζούμε.

Μήπως σε παπατζώνουν με τα ποσά;Αναρωτιέμαι εγώ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η δουλειά του κριτής το next top model είναι η δουλειά των ονείρων μου 😂

7 ώρες πριν, ADHD είπε

Ενα γνωστο μοντελο παει με το 10-15%?? ουτε για πλακα, περισσοτερο >1%

Πάνε και για 500€ . Το αναφέρω γιατί με μπερδεύουν τα ποσοστά .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

index.php?action=dlattach;topic=259730.0

https://www.protothema.gr/life-style/article/742542/survivor-2-ioanna-bella-mia-ekriktiki-kalloni-upopsifia-mahitria/

Πάντως στο λαρδεμπου την έχουν ανακαλύψει από 23/05/17 ΝΤΡΟΠΗ ρε μύστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Edel είπε

Αχ ΣΑτανάδες πως την έπαθα πρωινιάτικα με

ΑΥΤΗ τΗν ΗΛΙΑΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ... πόσο όμορφη θεέ μου. Γιατί να μη σταθώ τυχερός στη ζωή μου να βρω μια τέτοια ΓΙΑΤΙ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, VonLoutsos είπε

Μήπως σε παπατζώνουν με τα ποσά;Αναρωτιέμαι εγώ....

Όχι γιατί έχω πελάτες 2 εταιρίες με ρούχα και αξεσουάρ που δίνουν αυτά τα ποσά, σε αυτές τις γνωστές μου.

IMG_3675.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Ιωάννα είναι κόρη του «βασιλιά» του κρέατος της Βέροιας. Ο πατέρας της έχει εργοστάσιο επεξεργασίας κρέατος στη Βέροια και σφαγείο και επίσης περίπου 200 κρεοπωλεία σε όλη την Ελλάδα. Δεν θα μπορούσε λοιπόν να μη μεγαλώσει την Ιωάννα σαν μια μικρή πριγκίπισσα. Δεν της έλειψε τίποτα ποτέ και όπως έχει πει η ίδια σε συνέντευξή της στο oneman.gr ο μπαμπά της της αγόρασε δυο φορές άλογα. «Ο μπαμπάς μου έχει κάνει επίσης δώρο άλογο. Και μάλιστα δυο φορές. Η πρώτη ήταν, στα 12 μου, ένα πόνι, την Ιωάννα Νάνα, που ήταν το παρατσούκλι που με φώναζε. Θυμάμαι ότι ήρθε σπίτι ένα μεσημέρι, μου έκλεισε τα μάτια με ένα μαντήλι, με πήγε στο στάβλο και με έβαλε και κάθισα πάνω της.Ήταν φοβερή έκπληξη. Αν και, λόγω βόλεϊ, δεν ασχολήθηκα πολύ μαζί της. Το δεύτερο ήταν στα 18 μου ένα άλογο, η Μπέλα. Αυτή τη φορά όντως πήγαινα και έκανα ιππασία μαζί της κάθε Κυριακή. Ήταν κάτι που μου χαλάρωνε πολύ» λέει η Ιωάννα για την αξέχαστη εμπειρία της και τη λατρεία της για τα άλογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, guido είπε

Η Ιωάννα είναι κόρη του «βασιλιά» του κρέατος της Βέροιας. Ο πατέρας της έχει εργοστάσιο επεξεργασίας κρέατος στη Βέροια και σφαγείο και επίσης περίπου 200 κρεοπωλεία σε όλη την Ελλάδα. Δεν θα μπορούσε λοιπόν να μη μεγαλώσει την Ιωάννα σαν μια μικρή πριγκίπισσα. Δεν της έλειψε τίποτα ποτέ και όπως έχει πει η ίδια σε συνέντευξή της στο oneman.gr ο μπαμπά της της αγόρασε δυο φορές άλογα. «Ο μπαμπάς μου έχει κάνει επίσης δώρο άλογο. Και μάλιστα δυο φορές. Η πρώτη ήταν, στα 12 μου, ένα πόνι, την Ιωάννα Νάνα, που ήταν το παρατσούκλι που με φώναζε. Θυμάμαι ότι ήρθε σπίτι ένα μεσημέρι, μου έκλεισε τα μάτια με ένα μαντήλι, με πήγε στο στάβλο και με έβαλε και κάθισα πάνω της.Ήταν φοβερή έκπληξη. Αν και, λόγω βόλεϊ, δεν ασχολήθηκα πολύ μαζί της. Το δεύτερο ήταν στα 18 μου ένα άλογο, η Μπέλα. Αυτή τη φορά όντως πήγαινα και έκανα ιππασία μαζί της κάθε Κυριακή. Ήταν κάτι που μου χαλάρωνε πολύ» λέει η Ιωάννα για την αξέχαστη εμπειρία της και τη λατρεία της για τα άλογα.

 

 

Και η ίδια "άλογο" είναι... ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, guido said:

 Θυμάμαι ότι ήρθε σπίτι ένα μεσημέρι, μου έκλεισε τα μάτια με ένα μαντήλι, με πήγε στο στάβλο και με έβαλε και κάθισα πάνω της.Ήταν φοβερή έκπληξη. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, redykt είπε
2 ώρες πριν, guido είπε

 Θυμάμαι ότι ήρθε σπίτι ένα μεσημέρι, μου έκλεισε τα μάτια με ένα μαντήλι, με πήγε στο στάβλο και με έβαλε και κάθισα πάνω της.Ήταν φοβερή έκπληξη. 

 

🙄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...