Προς το περιεχόμενο

Gather round - September 12, 2018 Apple special event


flyer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λιτό και μεστό το φετινό special event. 

Αν και με μόνο 2 προϊόντα η Apple χρειάστηκε 1 ώρα και 45 λεπτά, για να καλύψει τα κύρια specs των Apple Watch 4 και iPhone Xs/Xs MAX/Xr.

Εντυπωσιάστηκα με τη λειτουργία ηλεκτροκαρδιογραφήματος του aw4 (και γενικώτερα με το watchOS 5), με τον νέο Α12 επεξεργαστή και των νέων δυνατοτήτων συνδυασμό camera hardware/software των νέων iPhone.

Ειδικά για ενδιάμεσο μοντέλο βρήκα εξαιρετικά τα Xs/Xs max.

Σαν γνήσιο Apple sheep δηλώνω πολύ ικανοποιημένος από τα νέα Apple προϊόντα.

Επεξ/σία από flyer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Προσωπικά δεν εγκαταλείπω (ακόμα!) το iPhone SE μου. Αν και διατηρούσα αμυδρή την ελπίδα να παρουσιαστεί ένα iPhone X στο SE form factor, δεν ξέρω αν αξίζει ακόμα η μετάβασή μου σε μεγαλύτερο κινητό. Θέμα συνήθειας υποθέτω... 

Αντίθετα, με εντυπωσίασε το Apple Watch series 4 (αν έρθει και στην Ελλάδα η λειτουργία ECG, πανηγύρια!). Λέω να το πάρω σε Nike+ edition και να δώσω το τωρινό series 2 Nike+ edition. 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Και γω άνετα παραμένω με το Χ μου και παίρνω το νέο ρολογάκι για φέτος για να μου φύγει η "κάψα". 

(μέχρι να δω τα νέα ipad αργότερα και να με πιάσει πάλι...) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 hours ago, paredwse said:

Προσωπικά δεν εγκαταλείπω (ακόμα!) το iPhone SE μου. Αν και διατηρούσα αμυδρή την ελπίδα να παρουσιαστεί ένα iPhone X στο SE form factor, δεν ξέρω αν αξίζει ακόμα η μετάβασή μου σε μεγαλύτερο κινητό. Θέμα συνήθειας υποθέτω... 

Αντίθετα, με εντυπωσίασε το Apple Watch series 4 (αν έρθει και στην Ελλάδα η λειτουργία ECG, πανηγύρια!). Λέω να το πάρω σε Nike+ edition και να δώσω το τωρινό series 2 Nike+ edition. 

:)

Μία απ' τα ίδια. Κρατάω μια τελευταία ελπίδα μέχρι την άνοιξη που κλείνει 3 χρόνια το SE (μου), μπας και...


se-2.jpg.5593174084d682c80ab0db807a06b0e4.jpg
 

Επεξ/σία από CheOnWeb
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...