Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Eldir13 είπε

Δυστυχώς είδα αργά αυτο το νήμα... και το έκανα για πρώτη φορά χωρίς ανώνυμη περιήγηση και με ελληνικό e-mail... λέτε να έχω θέμα?? μου το πήρε κανονικά με PIA VPN που έχω πληρωμένο έτσι κ αλλιώς... 

Οταν εκανες την αγορα σου εβγαζε τουρκικες λιρες ή ευρώ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 962
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, Eldir13 είπε

Δυστυχώς είδα αργά αυτο το νήμα... και το έκανα για πρώτη φορά χωρίς ανώνυμη περιήγηση και με ελληνικό e-mail... λέτε να έχω θέμα?? μου το πήρε κανονικά με PIA VPN που έχω πληρωμένο έτσι κ αλλιώς... 

Δεν θα έχεις κανένα θέμα. Εγώ δεν το έκανα ούτε με ανώνυμη περιήγηση, ούτε με τούρκικο εμαιλ. Απλώς στη χώρα του account επέλεξα Τουρκία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kaktos77 είπε

Δεν θα έχεις κανένα θέμα. Εγώ δεν το έκανα ούτε με ανώνυμη περιήγηση, ούτε με τούρκικο εμαιλ. Απλώς στη χώρα του account επέλεξα Τουρκία.

Πρέπει να ακυρώσω την συνδρομή τώρα και να κάνω νέο λογαριασμό για του χρόνου?  η να αφήσω τα ίδια? τι είναι καλύτερο τελικά? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/9/2023 στις 8:18 ΜΜ, Eldir13 είπε

Πρέπει να ακυρώσω την συνδρομή τώρα και να κάνω νέο λογαριασμό για του χρόνου?  η να αφήσω τα ίδια? τι είναι καλύτερο τελικά? 

Θα κάνεις ακύρωση της συνδρομής ώστε του χρόνου να μην σου τραβήξει ποσό, διέγραψε και την κάρτα σου από τους τρόπους πληρωμής. Του χρόνου τώρα θα φτιάξεις νέο account για να εκμεταλλευτείς την έκπτωση 20% και εκεί εννοείται πάλι θα κάνεις ακύρωση κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις μπηκα να το φτιαξω κι εγω με καινουργιο λογαριασμο...   αυξηθηκαν οι τιμες ??

εκτος από αυτό ,πάω να πληρωσω και δεν εμφανιζει τα κουτακια για να συμπληρωσω τα στοιχεια της καρτας 

Screenshot2023-09-11at1_00_07PM.png.89f7898191b37e4afe2b132c9fadf430.png

Screenshot 2023-09-11 at 1.01.01 PM.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, nickssyg είπε

μολις μπηκα να το φτιαξω κι εγω με καινουργιο λογαριασμο...   αυξηθηκαν οι τιμες ??

εκτος από αυτό ,πάω να πληρωσω και δεν εμφανιζει τα κουτακια για να συμπληρωσω τα στοιχεια της καρτας 

Screenshot2023-09-11at1_00_07PM.png.89f7898191b37e4afe2b132c9fadf430.png

Screenshot 2023-09-11 at 1.01.01 PM.png

Έλεγαν ότι θα ανέβει από 22 Σεπτεμβρίου, το ανέβασαν νωρίτερα από ότι φαίνεται. Για τα κουτάκια δοκίμασε άλλον browser μήπως είναι αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, nickssyg είπε

μολις μπηκα να το φτιαξω κι εγω με καινουργιο λογαριασμο...   αυξηθηκαν οι τιμες ??

εκτος από αυτό ,πάω να πληρωσω και δεν εμφανιζει τα κουτακια για να συμπληρωσω τα στοιχεια της καρτας 

Screenshot2023-09-11at1_00_07PM.png.89f7898191b37e4afe2b132c9fadf430.png

Screenshot 2023-09-11 at 1.01.01 PM.png

Όντως, γιατί ανέβηκε η τιμή; Ή μήπως κάνουμε κάποιο λάθος εμείς;

Το άφησα επίτηδες και ανέβηκε κοντά στα 6€. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Sherlock_7 είπε

Όντως, γιατί ανέβηκε η τιμή; Ή μήπως κάνουμε κάποιο λάθος εμείς;

Το άφησα επίτηδες και ανέβηκε κοντά στα 6€. 

Δεν νομίζω ότι είναι θέμα λάθους. Απλά ανέβασαν την τιμή γνωρίζοντας ότι ακόμα και τα περίπου 20€ είναι φθηνά για όσους βάζουν μέσω Τουρκίας. Σκεφτόμουν να το αφήσω και εγώ μέχρι τις 21, αλλά λέω έχει πλάκα να την ανεβάσουν νωρίτερα, επιπλέον σκέφτηκα ότι παραπάνω από 20% κωδικό δύσκολα θα δώσουν, οπότε πρόλαβα πριν 2 εβδομάδες. Σε κάθε περίπτωση η τιμή παραμένει χαμηλή, οκ βλακεία να δώσεις παραπάνω, αλλά από την άλλη πάλι συμφέρει 100%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 minutes ago, escalator333 said:

Παιδιά καλησπέρα, το κολπακι με την τουρκική ip το έχει δοκιμάσει κανένας με το nba league pass να μας πει αν πιάνει;

Πιάνει ναι, έχει ανέβει και σε γειτονικό φορουμ. 17€ ευρώ βγαίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...