Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 961
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίδες, αν γίνει αγορά με vpn από τουρκία, μετά το streaming θέλει μόνιμα να είμαστε συνδεδεμένοι με τούρκικη IP ή είναι όπως πέρισυ που ήθελε μόνο στην αγορά VPN?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από ότι βλέπω στους παλιούς συνδρομητές δίνει 20% έκπτωση (year 1) και ανανεωνει στις 15/9 οποτε δεν υπαρχει θεμα για αυτους. Οι καινουργιες τιμες στις 600 λιρες θα ισχυουν απο 22/9 και μετα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παίδες δεδομένου ότι η revolut τα ΠΣΚ τραβάει προμήθεια για την μετατροπή σε συνάλλαγμα, μήπως χρεωθουμε παραπάνω αν κάνουμε την συναλλαγή σήμερα ή αν την κάνατε χθες; Έχει κάνει κάποιος χθες ή σήμερα να μας πει πόσα χρεώθηκε με revolut?

Επεξ/σία από Gkostas2007
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Gkostas2007 είπε

Παίδες δεδομένου ότι η revolut τα ΠΣΚ τραβάει προμήθεια για την μετατροπή σε συνάλλαγμα, μήπως χρεωθουμε παραπάνω αν κάνουμε την συναλλαγή σήμερα ή αν την κάνατε χθες; Έχει κάνει κάποιος χθες ή σήμερα να μας πει πόσα χρεώθηκε με revolut?

Φιλε 1% κραταει η Ρεβολουτ τα ΣΚ, 11 λεπτα στη συγκεκριμενη συναλλαγη (απο 10.55 κραταει 10.66€)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, thanos_sy είπε

Ρε σεις, μέσω windscribe πως τα καταφέρατε; Connection Failed είναι το μνμ που βγάζει. Το ίδιο με hola. Μέσω τούρκικης Ip πάντα.

Mόλις το έκανα με windscribe και Revolut και πέρασε κανονικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/8/2023 στις 4:55 ΜΜ, Gkostas2007 είπε

Μου βγάζει αυτό, κάνω reactivate plan και δεν γίνεται τίποτα.... έχει κανείς ιδέα τι παίζει;

Και μένα τα ίδια, ίσως απλά ενεργοποιεί την αυτόματη ανανέωση όταν λήξει η ενεργή συνδρομή που έχεις. Καλύτερα φτιάξε νέο λογαριασμό. 10.75€ μου βγήκε μέσω curve, κι εγώ με urban vpn.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, thanos_sy είπε

Ρε σεις, μέσω windscribe πως τα καταφέρατε; Connection Failed είναι το μνμ που βγάζει. Το ίδιο με hola. Μέσω τούρκικης Ip πάντα.

Πρέπει πριν να κάνεις στο "ιστορικό" διαγραφή δεδομένων περιήγησης, cookies και αρχεία cashe. Σε μένα έτσι έπιασε με windscribe.

17 λεπτά πριν, mikaha είπε

Και μένα τα ίδια, ίσως απλά ενεργοποιεί την αυτόματη ανανέωση όταν λήξει η ενεργή συνδρομή που έχεις. Καλύτερα φτιάξε νέο λογαριασμό. 10.75€ μου βγήκε μέσω curve, κι εγώ με urban vpn.

Ακριβώς αυτό που λες κάνει. Το έβγαζε και σε μένα. Έκανα νέο λογαριασμό με 10,75 και όλα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...