Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, DIOMIDIS_GR είπε

Επειδή ειμαι δουλεια αυτη την ωρα μπορει καποιος να πει αν γινεται με vpn Τουρκια και ελληνικη καρτα?

Δυστηχως δεν εχω revoult ή κατι αλλο.

Ναι γίνεται. Βάζεις στο κινητό το Windscribe, επιλέγεις vpn Τουρκίας, ανοίγεις τον Chrome, πηγαίνεις Settings > Clear browsing data, ανοίγεις τη σελίδα της Euroleague, κάνεις Sign in, πηγαίνεις Subscriptions, επιλέγεις την ετήσια συνδρομή, βάζεις το ELBIRD για 20% επιπλέον έκπτωση και τέλειωσες! 😁

EDIT: Εγώ το έκανα με ανοιχτά τα δεδομένα και όχι με wifi και έπαιξε μια χαρά. Και με χρεωστική κάρτα Eurobank επίσης.

Επεξ/σία από sarisn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 961
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

56 λεπτά πριν, DIOMIDIS_GR είπε

Επειδή ειμαι δουλεια αυτη την ωρα μπορει καποιος να πει αν γινεται με vpn Τουρκια και ελληνικη καρτα?

Δυστηχως δεν εχω revoult ή κατι αλλο.

Ναι γίνεται windscribe και ελληνική κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, sarisn said:

Ναι γίνεται. Βάζεις στο κινητό το Windscribe, επιλέγεις vpn Τουρκίας, ανοίγεις τον Chrome, πηγαίνεις Settings > Clear browsing data, ανοίγεις τη σελίδα της Euroleague, κάνεις Sign in, πηγαίνεις Subscriptions, επιλέγεις την ετήσια συνδρομή, βάζεις το ELBIRD για 20% επιπλέον έκπτωση και τέλειωσες! 😁

EDIT: Εγώ το έκανα με ανοιχτά τα δεδομένα και όχι με wifi και έπαιξε μια χαρά. Και με χρεωστική κάρτα Eurobank επίσης.

Καλησπέρα, οι απορίες του άπειρου με vpn...

Εγκατέστησα το windscribe στο κινητό (ios) έφτιαξα account, έκανα login, επέλεξα Τουρκία (μου το έβγαζε ως preferred location), εγκατέστησα chrome (πρώτη φορά, οπότε δεν χρειάζεται clear browsing data), μπαίνω euroleague tv και στο sign in... "connection failed, please refresh the page"

τι μου διαφεύγει εμένα τον άσχετο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει καποιο mail επικοινωνειας για το Euroleague Tv ? Εκανα καινουριο λογαριασμο( απο τους απεναντι) περασε κανονικα τη χρεωση(φαινεται η δεσμευση στην καρτα) αλλα λογαριασμο με το mail που εβαλα δε βρισκει. Το επαθε κανεις μηπως? Να θελουν χρονο για την ενεργοποιηση του καινουριου λογαριασμου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μου είπε ένας φίλος ότι δεν παίζει στα παιχνίδια των ελληνικών ομάδων επειδή τα δικαιώματα τα έχει η nova. Ισχύει αυτό για το τουρκικό προφίλ που φτιάξαμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, kaktos77 είπε

Παιδιά μου είπε ένας φίλος ότι δεν παίζει στα παιχνίδια των ελληνικών ομάδων επειδή τα δικαιώματα τα έχει η nova. Ισχύει αυτό για το τουρκικό προφίλ που φτιάξαμε;

Εγω εβαλα συνδρομη και μπορω να δω τα παιχνιδια της προηγούμενης σεζον, οποτε κατι τετοιο δεν ισχυει εκτος αν αλλαξε κατι τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Aggelos_INSM είπε

Εγω εβαλα συνδρομη και μπορω να δω τα παιχνιδια της προηγούμενης σεζον, οποτε κατι τετοιο δεν ισχυει εκτος αν αλλαξε κατι τωρα

Το είδα και εγώ ότι βλέπεις τα περσινά απλώς επειδή είναι η πρώτη χρόνια που βάζω EuroLeague tv για αυτό ρώτησα για επιβεβαίωση. Ας μας το σιγουρέψει όποιος είχε και πέρσι και παρακολουθούσε Ολυμπιακό ή Παναθηναϊκό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/9/2023 στις 2:52 ΜΜ, generalb31 είπε

Υπαρχει καποιο mail επικοινωνειας για το Euroleague Tv ? Εκανα καινουριο λογαριασμο( απο τους απεναντι) περασε κανονικα τη χρεωση(φαινεται η δεσμευση στην καρτα) αλλα λογαριασμο με το mail που εβαλα δε βρισκει. Το επαθε κανεις μηπως? Να θελουν χρονο για την ενεργοποιηση του καινουριου λογαριασμου?

[email protected]

Στείλε τους mail γράφοντας τους στα αγγλικά ότι έκανες νέο λογαριασμό αναγράφοντας την ημερομηνία που τον έκανες και το email σου και πως η χρέωση έγινε κανονικά στην κάρτα αλλά δεν μπορείς να μπεις με το email σου στον λογαριασμό. Θα σου δώσουν λύση!

Μου είχε συμβεί και εμένα αυτό που αναφέρεις προπερσυ και μου έδωσαν λύση.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γειά χαρά σε όλους! Η συνδρομή μου λήγει στις 25/9. Τι με συμφέρει να κάνω βάσει το κόστος? Μπορώ να να ανανεώσω την υπάρχουσα με τον ίδιο τρόπο(πέρυσι την ξεκίνησα με περίπου 14ευρώ hola vpn turkey) ή να φτιάξω μια νέα εδώ και τώρα?  Μέχρι πότε μπορώ να το κάνω για να πάρω την καλύτερη έκπτωση?

 

Επεξ/σία από Game__Over
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 31/8/2023 στις 6:41 ΜΜ, draculias είπε

Καλησπέρα, οι απορίες του άπειρου με vpn...

Εγκατέστησα το windscribe στο κινητό (ios) έφτιαξα account, έκανα login, επέλεξα Τουρκία (μου το έβγαζε ως preferred location), εγκατέστησα chrome (πρώτη φορά, οπότε δεν χρειάζεται clear browsing data), μπαίνω euroleague tv και στο sign in... "connection failed, please refresh the page"

τι μου διαφεύγει εμένα τον άσχετο?

Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα σε android. Γνωρίζει κάποιος τι γίνεται;

 

Edit: Μετά απο αρκετά άνοιξε κλείσε το vpn και τον chrome, τελικά την άνοιξε την σελίδα, τυχαία φαντάζομαι, οπότε όλα κομπλέ. Τελική τιμή 10,41 ευρώ.

Επεξ/σία από Tsamjunior
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Game__Over είπε

Γειά χαρά σε όλους! Η συνδρομή μου λήγει στις 25/9. Τι με συμφέρει να κάνω βάσει το κόστος? Μπορώ να να ανανεώσω την υπάρχουσα με τον ίδιο τρόπο(πέρυσι την ξεκίνησα με περίπου 14ευρώ hola vpn turkey) ή να φτιάξω μια νέα εδώ και τώρα?  Μέχρι πότε μπορώ να το κάνω για να πάρω την καλύτερη έκπτωση?

 

εχει ειπωθει αρκετες φορες πιο πανω οτι με κουπονι ELBIRD εχεις επιπλεον 20% εκπτωση. αρα, μπαινεις vpn, τσεκαρεις οτι οντως εισαι τουρκια κ δεν σε πηγε αλλου το vpn, δες στις συνδρομες τι σου ζηταει για ανανεωση... για νεο λογαριασμο ζηταει 375 λιρες - 75 λιρες του κουπονιου  = 300 λιρες. βλεπεις τι σε συμφερει κ πραττεις.

εγω παντως κανω νεο λογαριασμο καθε χρονο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...