Προς το περιεχόμενο

The NSO (Nintendo Switch Online) Family Plan Initiative: Insomnia Edition


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 426
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Hello,
ειμαι family owner εδω και 2.5χρονια σε family συνδρομή με παιδια απο εδω στο φορουμ.
Δυστηχώς η "οικογενεια" δεν ενδιαφέρεται για να παμε στο expansion pass.
Yπάρχει καποιο family με expansion προσφατα ενεργοποιημένο με 2 ελευθερα spots η ενδιαφέρων να στήσουμε μια καινούρια συνδρομή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ μέσα για expansion. Είμαι μέλος σε family pack από την αρχή του χρόνου και έχω 9 μήνες υπόλοιπο αλλά αν βρω θέση σε expansion τότε ευχαρίστως να τη χαρίσω την τωρινή σε κάποιον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω απλη εχω μεχρι τον Ιούνιο, αλλα Επειδή ειναι η πρωτη φορα που θα αποκτησω "οικογένεια" να ρωτησω οι υπόλοιποι μηνες που απομενουν απο την συνδρομή μου χάνονται οι προστίθενται στην νεα συνδρομή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
19 λεπτά πριν, pollop είπε

Και εγω απλη εχω μεχρι τον Ιούνιο, αλλα Επειδή ειναι η πρωτη φορα που θα αποκτησω "οικογένεια" να ρωτησω οι υπόλοιποι μηνες που απομενουν απο την συνδρομή μου χάνονται οι προστίθενται στην νεα συνδρομή;

Κοιτα εμενα ληγει τον Αυγουστο και τωρα που δοκιμασα να δω τι γινεται αν αναβαθμισω σε Family Expansion, μου ζηταει 63 ευρω, οποτε υποθετω σου κανει σαν εκπτωση με βαση την αναλογια υπολοιπομενων. Προφανως αυτο συμβαινει επειδη δοκιμασα την δικη μου συνδρομη ως upgrade, δεν ξερω τι γινεται αν παω πχ ως μελος σε Family plan αλλου.

Παντως αν σας ενδιαφερει, ειμαστε μεχρι στιγμης 6 ατομα, περιμενουμε αλλους δυο και αν κανω upgrade την δικη μου βγαινει κατι λιγοτερο απο 8ευρω/ατομο. 

Ή κάνουμε upgrade κάποιου αλλου, ετσι κι αλλιως μικρη διαφορά, στο ευρω παιζει 😅

@TasosPk x2

@stormrain x2

@pollop

@letom

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@stormrain Η εκτύπωση προκύπτει από τις υπολειπόμενες ημέρες του family plan που έχεις ήδη,στην ουσια ακυρώνει την παλια και σου ενεργοποει ΝSO+expansion για εναν χρόνο αλλα ισχυει μόνο για να αναβαθμίσεις την υπάρχουσα συνδρομη.
Εσύ ποσα ανοιχτά slots εχεις στο δικό σου family, γιατι ηδη εχουμε μαζευτει αρκετοι απο οτι φαίνεται :P
Η τιμή για καινουριο family+expansion ειναι 69,99 € δηλαδη 8,75 στο άτομο αν μαζευτούμε 8.

@pollop αν δεν κάνω λάθος τις χάνεις μιας και οταν μπαίνεις σε family δεν ακυρώνεται το individual, στην ουσία τρεχουν ταυτοχρονα.

Επεξ/σία από TasosPk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, TasosPk είπε

@stormrain Η εκτύπωση προκύπτει από τις υπολειπόμενες ημέρες του family plan που έχεις ήδη,στην ουσια ακυρώνει την παλια και σου ενεργοποει ΝSO+expansion για εναν χρόνο αλλα ισχυει μόνο για να αναβαθμίσεις την υπάρχουσα συνδρομη.
Εσύ ποσα ανοιχτά slots εχεις στο δικό σου family, γιατι ηδη εχουμε μαζευτει αρκετοι απο οτι φαίνεται :P
Η τιμή για καινουριο family+expansion ειναι 69,99 € δηλαδη 8,75 στο άτομο αν μαζευτούμε 8.

@pollop αν δεν κάνω λάθος τις χάνεις μιας και οταν μπαίνεις σε family δεν ακυρώνεται το individual, στην ουσία τρεχουν ταυτοχρονα.

Οχι οχι, εγω δεν εχω family αυτην τη στιγμή, εχω κλασικη ατομικη οnline. Απλά ειδα πως μπορει κανεις να κανει upgrade απο ατομικη σε family.

Oποτε θεωρούμε οτι υπαρχουν 8  open 😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, stormrain είπε

Οχι οχι, εγω δεν εχω family αυτην τη στιγμή, εχω κλασικη ατομικη οnline. Απλά ειδα πως μπορει κανεις να κανει upgrade απο ατομικη σε family.

Oποτε θεωρούμε οτι υπαρχουν 8  open 😀

Α οκευ και τα μπερδεψα και δεν ηξερα οτι κανει εκπτωση και απο individual σε family.
Aυτο ομως ισχυει για τον εναν που θα κάνει την αναβάθμιση.
Αν ο φιλος πιο πάνω μπει σε family και δεν κανει αναβάθμιση τα χάνει.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, TasosPk είπε

Α οκευ και τα μπερδεψα και δεν ηξερα οτι κανει εκπτωση και απο individual σε family.
Aυτο ομως ισχυει για τον εναν που θα κάνει την αναβάθμιση.
Αν ο φιλος πιο πάνω μπει σε family και δεν κανει αναβάθμιση τα χάνει.
 

Ισχυει, τα χανει ναι. Παντως επειδη εγω δεν εχω προβλημα να χασω τους δικους μου μηνες, αν θελει καποιος αλλος να κανει upgrade τον δικο του λογαριασμο, ειμαι μεσα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
6 λεπτά πριν, UNPAIKTABLE είπε

Μπορώ να γίνω και εγώ της οικογενείας; Με ενδιαφέρει

Φυσικα! Αρα 7 μεχρι τωρα και μενει αλλη μια θεση ελευθερη :)

@TasosPk x2

@stormrain x2

@pollop

@letom

@UNPAIKTABLE

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...