Προς το περιεχόμενο

The NSO (Nintendo Switch Online) Family Plan Initiative: Insomnia Edition


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με ενδιαφέρει και εμένα πάντως.. Έχω ενα switch μόνο για multi online mario kart μαζί με το αμόρε και ένα άλλο switch μόνο για cfw.. Και κάπου τώρα τον Μάιο λήγει η συνδρομή.. Για ban κτλ δεν υπάρχει περιπτώσει γιατί μόνο mario kart παίζουμε και τα μπινελίκια τα ρίχνουμε μεταξύ μας 😅😅

 

Επεξ/σία από vagosvts7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 426
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Τωρα πετυχα το νημα, αν γινει νεο γκρουπ υπολογιστε με. Δεν ξερω τι νοημα εχει το online βεβαια, αλλα γιατι οχι :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα 20αρικο πεταμένο είναι...σιγά, πάρτε το μεμονομένα. 😛 

Δώσατε 350 για την κονσόλα στο 20αρικο θα κολλήσετε; :D

Εγώ το έχω κάνει και δεν έχω καταλάβει ακόμα γιατί..  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πάντως το ταληρο που έδωσα το ευχαριστήθηκα περισσότερα από το 40αρι του psn, ανάλογα τι θες να παίξεις online  βέβαια

 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, logistoulis είπε

Εγώ πάντως το ταληρο που έδωσα το ευχαριστήθηκα περισσότερα από το 40αρι του psn, ανάλογα τι θες να παίξεις online αν θες βέβαια

Ιεροσυλία. Δεν συγκρίνονται σε καμία περίπτωση από όπου και να το πιάσεις.. :D 

Εγώ το έδωσα το 20αρικο δεν το κλαίω αν και είναι πεταμένο γιατί το τελευταίο που με νοιάζει στο switch είναι να παίζω online, αλλά σε καμία περίπτωση δεν συγκρίνετε με το psn(όχι ότι είναι τέλειο αυτό αλλά από τις Ν. είναι κλάσεις ανώτερο). :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, ChrisAce είπε

Ιεροσυλία. Δεν συγκρίνονται σε καμία περίπτωση από όπου και να το πιάσεις.. :D 

Εγώ το έδωσα το 20αρικο δεν το κλαίω αν και είναι πεταμένο γιατί το τελευταίο που με νοιάζει στο switch είναι να παίζω online, αλλά σε καμία περίπτωση δεν συγκρίνετε με το psn(όχι ότι είναι τέλειο αυτό αλλά από τις Ν. είναι κλάσεις ανώτερο). :) 

Έχω φορτώσει 100αδες ώρες να παίζω smash, σχεδόν τίποτα online στο ps4 μόνο τα αξιόλογα παιχνίδια που δίνει (και δεν έχω ήδη ) του δίνουν κάποιο νόημα

Αλλά για εμένα (και το τονίζω το για εμένα) το 40αρι είναι απλά τίμιο ίσως και να είμαι λίγο κερδισμένος για τα παιχνίδια που πήρα που και παλι δεν μου ανήκουν..

Το ταληρο στο switch μιας και είμαι σε ομαδικό όχι απλά έπιασε τόπο αλλά μου έδωσε πίσω πολλαπλάσια την αξία του από άποψη διασκέδασης, περισσότερο από οτιδήποτε άλλο έχω ξοδέψει ως ηλεκτρονική υπηρεσία στη ζωή μου

Και το 20αρικο δεν θα μετανιωνα και 40αρικο ακόμα θα έδινα μόνο για το συγκεκριμένο παιχνίδι που με ενδιαφέρει, οπότε ανάλογα την περίπτωση του καθενός

Τώρα άλλα πράγματα όπως Tetris 99 ή κάποια παιχνίδι SNES οκ καλά ήταν σαν έξτρα αλλά παίζουν σαφώς μικρότερο ρόλο

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σας παιδιά, ενδιαφέρομαι να σχηματιστεί κανένα family membership group καθώς το online μου τελειώνει τώρα αυτόν τον μήνα, αν ενδιαφέρεται κανείς σας παρακαλώ ή έστω αν υπάρχει κάποια διαθέσιμη Θέση τότε θα ήμουν ευγνώμων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
1 λεπτό πριν, Malthador είπε

Έχω δύο κενές θέσεις στο Family Plan, αν ενδιαφέρεται κάποιος μου στέλνει το γράφει εδώ.

Ενδιαφέρομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...