Προς το περιεχόμενο

[Phablet Smartphone] Huawei Honor 10 Note 6/64 379,69€ @ Geekbuying


lionheart75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, studiokristo είπε

Ευχαριστώ TS, πήρα 3. Ένα για την κοπέλα μου (που δεν έχω), ένα για τον παππού μου (που δεν έχω) και ένα για εμένα (που δεν έχω λεφτά). Θα πω εντυπώσεις μόλις παραλάβω!!

Προς τι αυτό το άκυρο σχόλιο; 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το EIS σε 4Κ νομίζω είχα πετύχει ένα άλλο βίντεο του techtablets που έλεγε ότι άμα βάλεις την λίγο μικρότερη ανάλυση (κάπου 3200x1800) στην Open Camera, λειτουργεί κάπως το EIS. Δεν ξέρω αν θα μπορέσει ποτέ να υποστηρίξει σε full 4K ανάλυση EIS, γιατί από κάπου να κόψεις για να το πετύχεις (εννοώ σε ανάλυση). Μακάρι να το κάνουν βέβαια.

Όπως και να έχει φαίνεται καταπληκτική συσκεύη και παρόλο που γέλαγα όταν έβλεπα το Mi Max τώρα τα καλοβλέπω τα phablet! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Προς τι αυτό το άκυρο σχόλιο; 

Τίποτα εναντίον σου αδερφέ, το αντίθετο. Απλά θα ήταν πραγματικά ενδιαφέρον να ξέραμε ποσοι από αυτούς που λένε ότι αγόρασαν το έκαναν πραγματικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Κάβουρας είπε

Ελπίζω να είναι ασφαλές το eu priority. Τώρα το ξαναπαίρνει το κουπόνι. Ο Θεός μαζί μας. 

Είμαι αισιόδοξος και περιμένω πώς και πώς! :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, bahamut_zero είπε

υπαρχει huawei honor και σκετη honor ή ειναι η ιδια εταιρια;

Honor είναι θυγατρικη της huawei. Οπότε κάποιοι την αποκαλούνε και huawei.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Κάβουρας είπε

380 και 8 σεντσια μου πήρε αναμένω 

Έπρεπε να πληρώσεις σε ευρώ 379,69€ αλλά μικρό το κακό.

Τι χρώμα το πήρες; εγώ μετά από μεγάλο δίλημμα κατέληξα στο μαύρο.

Άντε με το καλό να παραλάβουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προβληματικο 4G χωρις την Β20. Ολες οι ελληνικες εταιριες την χρησιμοποιουν σε μικρο ή μεγαλο βαθμο. Σκεφτειτε το οσοι το παρετε...δειτε κατι σε global.

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

Προβληματικο 4G χωρις την Β20. Ολες οι ελληνικες εταιριες την χρησιμοποιουν σε μικρο ή μεγαλο βαθμο. Σκεφτειτε το οσοι το παρετε...

Καλώς τοv και ας άργησε. :) 

Αναφέρεται στο αρχικό ποστ η έλλειψη B20 και πιστεύω ότι όσοι το πάρουν γνωρίζουν τι χάνουν και αν χάνουν κάτι ουσιαστικά. Αυτό έχει συζητηθεί αρκετά. 

Δεν χρειάζεται όμως να μας το τονίζεις σε κάθε νήμα που ανοίγει με smartphone χωρίς την B20 και να καταλήγει να γίνεται το νήμα σούπα με διαμάχες μεταξύ αυτών που μπορούν και αυτών που πιστεύουν ότι δεν μπορούν χωρίς την B20. Καταντάει κουραστικό. 

Ευχαριστώ. :) 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Καλώς τοv και ας άργησε. :) 

Αναφέρεται στο αρχικό ποστ η έλλειψη B20 και πιστεύω ότι όσοι το πάρουν γνωρίζουν τι χάνουν και αν χάνουν κάτι ουσιαστικά. Αυτό έχει συζητηθεί αρκετά. 

Δεν χρειάζεται όμως να μας το τονίζεις σε κάθε νήμα που ανοίγει με smartphone χωρίς την B20 και να καταλήγει να γίνεται το νήμα σούπα με διαμάχες μεταξύ αυτών που μπορούν και αυτών που πιστεύουν ότι δεν μπορούν χωρίς την B20. Καταντάει κουραστικό. 

Ευχαριστώ. :) 

To τι χρειαζεται και τι οχι ,δεν θα μου το υποδειξεις εσυ δεν σου επιτρεπω, και δεν απευθυνομαι σε σενα, μια που το thread δεν ειναι δικο σου απευθυνεσαι σε αλλους. Ας με κρινουν οι υπολοιποι, υπαρχουν και οι moderators, δεν θα κανεις εσυ moderation. 

Αν θες να συνεχισουμε να συζηταμε να το κανεις πολιτισμενα χωρις προσωπικα σχολια, υποδειξεις, προστακτικη, ξεφευγοντας παντα απο το θεμα. Αλλιως βαλε με στην ignore list που ελεγες πριν κανα μηνα οτι θα με εβαζες και δεν το εκανες, που ειναι και η βελιστη λυση. 

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...