Προς το περιεχόμενο

Χρήστες αναφέρουν ότι το Windows 10 October 2018 Update διέγραψε αρχεία τους ή ακόμα και ολόκληρα προφίλ χρηστών (Ενημέρωση)


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

58 λεπτά πριν, antbyron είπε

Έχεις malwarebytes;

Το έχω ξεσκονίσει με τα πάντα. Δεν φταίει αυτό. Κάπου διάβασα ότι φταίει το SmartNameResolution στο DNS γι'αυτό σέρνεται. Ας ελπίσουμε να το έφτιαξε στο τελευταίο update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, alexisnik19911 είπε

μα δεν ειναι τυχαιο που κοσμος επιστρεφει στα 7αρια..ειναι απαραδεκτη η κατασταση..και το ακουω απο πολυ κοσμο..απο χθες ολο προβληματα οσοι εκαναν το update.

Αυτή η καραμέλα πρέπει να λιώσει κάποια στιγμή. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ήταν αντίστοιχη φάση με αμάξια και 6μηνη αναβάθμιση εγκεφάλου για σταθερότητα και ασφάλεια , πάνω από τους μισούς υπέρμαχους του “ενημερώνω την επόμενη μέρα “ θα είχαν μείνει με 10ετίας τουλάχιστον λογισμικό ......

Ευχαριστώ θερμά την MS για τα λεφτά που μου πρόσφερε και συνεχίζει να προσφέρει...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, eliasjuve είπε

Το έχω ξεσκονίσει με τα πάντα. Δεν φταίει αυτό. Κάπου διάβασα ότι φταίει το SmartNameResolution στο DNS γι'αυτό σέρνεται. Ας ελπίσουμε να το έφτιαξε στο τελευταίο update.

Δεν εννοώ αν το έχεις ψάξει για ιούς κλπ. Έχω το ίδιο πρόβλημα, σέρνονται όλοι οι browsers(εκτός από edge) και φταίει το malwarebytes για αυτό. Όταν απενεργοποιώ το webprotection στρώνουν.

Επεξ/σία από antbyron
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, antbyron είπε

Δεν εννοώ αν το έχεις ψάξει για ιούς κλπ. Έχω το ίδιο πρόβλημα, σέρνονται όλοι οι browsers και φταίει το malwarebytes για αυτό. Όταν απενεργοποιώ το webprotection στρώνουν.

Α όχι δεν το έχω μόνιμα εγκατεστημένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οι χρήστες των Windows 10 ελάλησαν:

Δεν έχω ξαναχρησιμοποιήσει ποιο σταθερό λειτουργικό στην ζωή μου. Κανένα απολύτος πρόβλημα και με κάθε update γίνεται καλύτερο.  Κρίμα σε αυτούς που έχουν ακόμα Windows 7 και δεν φεύγουν από ξεπερασμένα λειτουργικά... ΕΛΕΟΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, PeterMay είπε

Και οι χρήστες των Windows 10 ελάλησαν:

Δεν έχω ξαναχρησιμοποιήσει ποιο σταθερό λειτουργικό στην ζωή μου. Κανένα απολύτος πρόβλημα και με κάθε update γίνεται καλύτερο.  Κρίμα σε αυτούς που έχουν ακόμα Windows 7 και δεν φεύγουν από ξεπερασμένα λειτουργικά... ΕΛΕΟΣ!

Γιατί ? Μπορείς να αναφέρεις μια βασική λειτουργία που χάνουν όσοι μείνανε ή γυρνάνε στα 7αρια ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, ProponitisTouKanape είπε

Που ειναι ο Federer???????

 

Να δειτε τελικα που δεν εχει ΧΡ και θα κολλησε κανα update των 10 για αυτο θα ειναι off

του χάλασε ο επεξεργαστής και δεν βρίσκει συμβατό h/w , φήμες λένε ότι κυκλοφορεί με windows 10 αφού έσπασε 2-3 φορές το πληκτρολόγιο με τα Linux και επειδή δεν τον έπαιρνε για mac αναγκάστηκε να τα περάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...