Προς το περιεχόμενο

Σε ποια στοιχηματική ;


dieccast

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 7/11/2021 στις 9:03 ΠΜ, Snoob είπε

Από πού προκύπτει ότι η συγκεκριμένη εταιρία πάει για λουκέτο;

Επειδή το ισχυρίζεται μέλος που γράφτηκε, έκανε copy-paste το ίδιο μήνυμα σε όποιο σχετικό νήμα μπόρεσε να εντοπίσει (ακόμη και νήματα ανενεργά επί χρόνια) και αποχώρησε;

Δεν ξέρω αν "πάει για λουκέτο" η συγκεκριμένη εταιρία αλλά το τι γράφει ο καθένας πρέπει να το βλέπουμε κριτικά.

31 λεπτά πριν, Superio77 είπε
Στις 7/11/2021 στις 9:40 ΠΜ, Nabuko είπε

Έχει πάρει άδεια από το ελληνικό κράτος όπως και η αδερφή εταιρία η bwin, αμφότερες ιδιοκτησίας του κολοσσού Entain plc

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Entain

 

 

31 λεπτά πριν, Superio77 είπε

Υποστηρικτής της Sportingbet απ’ότι καταλαβαίνω! Μπράβο φίλε μου, τεράστια εταιρεία ισάξια του Hill και της bet365! Όταν σε δαγκώσουν και σένα τα λέμε, αν και αμφιβάλλω πολυ ότι είσαι παίκτης! Για του λόγου το αληθές, δελτίο που ποτέ δεν πληρώθηκε! Γιατί τόση υποστήριξη στην εν λόγω εταιρεία είναι άξιο απορίας πάντως;;;;

 

A95D27C0-E779-4A21-B48B-9CE3A05B1AFC.jpeg

Στις 7/11/2021 στις 4:11 ΜΜ, thant είπε

Αφού τους πηρε 1500 ευρώ. Τους το'κλεισε το μαγαζί..:wacko:

Αν κατάλαβες καλά, αρνήθηκαν να πληρώσουν τα χρήματα βρίσκοντας προφάσεις και ζητώντας ότι έγγραφο μπορεί κάποιος να φανταστεί.. επίσης έθεσαν όριο 1ευρω στα πονταρίσματα μου.. αυτά!

Στις 7/11/2021 στις 4:18 ΜΜ, StamTheMan είπε

Ολες το ιδιο κανουν.
Καποια στιγμη δε θα εχουν κατι αλλο να ζητησουν,και θα πρεπει να τα δωσουν.
Κανενα λουκετο,χαλαρωσε.

Δυστυχώς στην περίπτωση μου , ο λογαριασμός μου μπλοκαρίστηκε χωρίς καμία αιτιολογία! Μου είπαν ότι δεν θα μπορέσω να κάνω ανάληψη!

Στις 7/11/2021 στις 4:11 ΜΜ, thant είπε

Αφού τους πηρε 1500 ευρώ. Τους το'κλεισε το μαγαζί..:wacko:

 

Στις 7/11/2021 στις 9:03 ΠΜ, Snoob είπε

Από πού προκύπτει ότι η συγκεκριμένη εταιρία πάει για λουκέτο;

Επειδή το ισχυρίζεται μέλος που γράφτηκε, έκανε copy-paste το ίδιο μήνυμα σε όποιο σχετικό νήμα μπόρεσε να εντοπίσει (ακόμη και νήματα ανενεργά επί χρόνια) και αποχώρησε;

Δεν ξέρω αν "πάει για λουκέτο" η συγκεκριμένη εταιρία αλλά το τι γράφει ο καθένας πρέπει να το βλέπουμε κριτικά.

Επειδή θες να βλέπεις κριτικά το τι γράφει ο καθένας σε παραπέμπω στις αξιολογήσεις της sportingbet.com στο trustpilot! 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 7/11/2021 στις 9:40 ΠΜ, Nabuko είπε

Έχει πάρει άδεια από το ελληνικό κράτος όπως και η αδερφή εταιρία η bwin, αμφότερες ιδιοκτησίας του κολοσσού Entain plc

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Entain

Ευχαριστώ θερμά για τις πληροφορίες σχετικά με το ιδιοκτησιακό καθεστώς της. Θα ήθελα να μου πεις ποιο νομικό πλαίσιο σε κατοχυρώνει ενάντια εταιρείας με έδρα στη μαλτα, αν έχεις την καλοσύνη;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
4 ώρες πριν, Superio77 είπε

[...]

Επειδή θες να βλέπεις κριτικά το τι γράφει ο καθένας σε παραπέμπω στις αξιολογήσεις της sportingbet.com στο trustpilot! 

Ακριβώς επειδή θέλω να βλέπω κριτικά το τι γράφει ο καθένας, οφείλω να επισημάνω πως το συγκεκριμένο site αφήνει τον οιονδήποτε, χωρίς να ζητά την παραμικρή απόδειξη πως ο χρήστης που γράφει "κριτική" είχε την οιαδήποτε συναλλαγή με την όποια εταιρία "αξιολογεί", να γράφει θετικά ή αρνητικά πράγματα για την ίδια.

Μπείτε αυτή τη στιγμή στη σελίδα Sportingbet Reviews | Read Customer Service Reviews of www.sportingbet.com (trustpilot.com) και δείτε τι γράφει ένας χρήστης ονόματι Τραμπάκουλας, ας πούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/11/2021 στις 8:24 ΠΜ, Snoob είπε

Ακριβώς επειδή θέλω να βλέπω κριτικά το τι γράφει ο καθένας, οφείλω να επισημάνω πως το συγκεκριμένο site αφήνει τον οιονδήποτε, χωρίς να ζητά την παραμικρή απόδειξη πως ο χρήστης που γράφει "κριτική" είχε την οιαδήποτε συναλλαγή με την όποια εταιρία "αξιολογεί", να γράφει θετικά ή αρνητικά πράγματα για την ίδια.

Μπείτε αυτή τη στιγμή στη σελίδα Sportingbet Reviews | Read Customer Service Reviews of www.sportingbet.com (trustpilot.com) και δείτε τι γράφει ένας χρήστης ονόματι Τραμπάκουλας, ας πούμε...

Λυπάμαι πολυ για την ‘κριτική’ σου στάση και την παράθεση μιας αξιολόγησης που αναφέρεις. Εκτός αν πιστεύεις οτι ο καθένας έχει όρεξη να γράφει αξιολογήσεις επί ανύπαρκτων ζητημάτων! Ο κόσμος μπορεί να κρινει, σου παραθέτω άλλη μια φορά το δελτίο που κέρδισα και δεν πληρώθηκε ποτέ μιας και μιλάς για αποδείξεις!

0E7CCEC4-0E3C-4BA6-9B1E-1458372F0F85.jpeg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εγώ έγραψα δύο πάρα πολύ απλά πράγματα:

α) Το ότι κάποιος -βάσιμα ή αβάσιμα θιγμένος, δεν μπορώ να το ξέρω και δεν το εξετάζω καν- γράφει "πολύ μικρή εταιρία, μάλλον πάει για λουκέτο", δεν σημαίνει πως η εταιρία πάει για λουκέτο. Διαπιστώνω, μάλιστα, πως εκ των υστέρων τροποποιήσατε το μηνυμά σας επί του συγκεκριμένου σημείου (βέβαια, οι παραθέσεις του μηνύματός σας το διατηρούν στην αρχική του μορφή).

β) Το τι γράφει το trustopilot, θετικό ή αρνητικό, για εμένα έχει μηδαμινή αξία, ακριβώς επειδή μπορεί ο κάθε άσχετος να αφήνει "αξιολόγηση". O λόγος που το σχολίασα ήταν επειδή μνημονεύσατε το συγκεκριμένο site ως -φαντάζομαι- ενδεικτικό του τι γνώμη έχει "ο κόσμος" για τη sportingbet και σας εξηγώ για ποιο λόγο εγώ δεν αποδίδω καμία σημασία στις "αξιολογήσεις" εκεί. 

Το τι συνέβη με το δικό σας λογαριασμό δεν μπορώ να το γνωρίζω, αλλά όπως ρητά αναφέρεται στην ιστοσελίδα της sportingbet, αρμόδιος ρυθμιστής είναι η ΕΕΕΠ, οπότε μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί τους με διάφορους τρόπους ώστε να προβείτε στην όποια καταγγελία, αντί να σπαταλάτε χρόνο γράφοντας αξιολογήσεις στις οποίες κανείς, πριν έχει -βάσιμα ή αβάσιμα, αδιάφορο για τη συζήτησή μας- μια αρνητική εμπειρία, δεν θα καθίσει να τις διαβάσει.

Καλή συνέχεια.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 7/11/2021 στις 4:01 ΜΜ, Superio77 είπε

Φίλοι μακριά από sportingbet!!! Έχω κερδισει 1500ευρω  στο στοίχημα εδώ και δυο εβδομάδες και οι τύποι προσπαθούν να βρουν ότι δικαιολογία υπάρχει για να μην ταυτοποιήσουν το λογαριασμό μου! Κάθε φορά ζητούν και ένα νέο έγγραφο!! Πολυ μικρή εταιρία..

Ετσι κανουν ολες οι εταιρειες. Διυλιζουν τα παντα για να μην πληρωσουν. Ειμαι παλιος παιχτης δεν παιζω πλεον.

οταν χανεις δεν τους νοιαζει αν εισαι νομιμος. Οταν κερδισεις κοιτανε  μεχρι και τις τελειες, ειναι στα ορια της απατης.Σπανε μπαλες, ειναι αληθεια.

καλη εντυπωση μου εχει κανει η bet365. και ο ΟΠΑΠ που παντα θα πληρωνεσαι, ας εχει μικροτερες αποδοσεις.


Δωσε ολα τα χαρτια που ζητανε, και να ξερεις οτι ο εξυπνος παιχτης πρωτα πιστοποιειται τελειωνει με 0€, και μετα παιζει.

Μην τους αφησεις ετσι, αν ςχεις κανονικο account,

Επεξ/σία από Vault13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 13/11/2021 στις 8:27 ΠΜ, Snoob είπε

Εγώ έγραψα δύο πάρα πολύ απλά πράγματα:

α) Το ότι κάποιος -βάσιμα ή αβάσιμα θιγμένος, δεν μπορώ να το ξέρω και δεν το εξετάζω καν- γράφει "πολύ μικρή εταιρία, μάλλον πάει για λουκέτο", δεν σημαίνει πως η εταιρία πάει για λουκέτο. Διαπιστώνω, μάλιστα, πως εκ των υστέρων τροποποιήσατε το μηνυμά σας επί του συγκεκριμένου σημείου (βέβαια, οι παραθέσεις του μηνύματός σας το διατηρούν στην αρχική του μορφή).

β) Το τι γράφει το trustopilot, θετικό ή αρνητικό, για εμένα έχει μηδαμινή αξία, ακριβώς επειδή μπορεί ο κάθε άσχετος να αφήνει "αξιολόγηση". O λόγος που το σχολίασα ήταν επειδή μνημονεύσατε το συγκεκριμένο site ως -φαντάζομαι- ενδεικτικό του τι γνώμη έχει "ο κόσμος" για τη sportingbet και σας εξηγώ για ποιο λόγο εγώ δεν αποδίδω καμία σημασία στις "αξιολογήσεις" εκεί. 

Το τι συνέβη με το δικό σας λογαριασμό δεν μπορώ να το γνωρίζω, αλλά όπως ρητά αναφέρεται στην ιστοσελίδα της sportingbet, αρμόδιος ρυθμιστής είναι η ΕΕΕΠ, οπότε μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί τους με διάφορους τρόπους ώστε να προβείτε στην όποια καταγγελία, αντί να σπαταλάτε χρόνο γράφοντας αξιολογήσεις στις οποίες κανείς, πριν έχει -βάσιμα ή αβάσιμα, αδιάφορο για τη συζήτησή μας- μια αρνητική εμπειρία, δεν θα καθίσει να τις διαβάσει.

Καλή συνέχεια.

 

 

Δυο επισημάνσεις και από μένα:

1) Το να υπογράφει κάποιος ως …trabakoulas στο trustpilot για να απόδειξει ότι ο καθένας μπορεί να γράψει οτιδήποτε θέλει χωρίς να ελέγχεται, είναι το λιγότερο, ανάξιο λόγου!

2)Η sportingbet είναι παρά πολυ μικρή εταιρεία! Τα οικονομικά μεγέθη που παρέθεσε ένας άλλος φίλος δεν κάνουν μια εταιρεία μεγάλη. Μια εταιρεία ειναι μεγάλη όταν σε πληρώνει! Έχεις ποτέ ακούσει ότι δεν πληρώθηκε κάποιος στην bet365 η παλαιότερα στον Hill?

Η στάση σου, από την αρχή που έκανα μνεία στο θέμα παραείναι κριτική για κάποιον εντελώς αμερόληπτο! Συγχώρεσε με για το …‘πάει για λουκετο’!
Ηταν στα όρια της υπερβολής γι’αυτο και προσπάθησα να το αφαιρέσω για να μην ενοχλείσαι!

Οσο για την ΕΕΕΠ που αναφέρεσαι, κάνε μια γύρα σε στοιχηματικά forums να διαπιστώσεις ποσό δύσκολο είναι να δικαιωθεί εκεί κάποιος απλήρωτος παικτης και πόσες τέτοιε περιπτώσεις εκκρεμούν μήνες η και χρόνια!

 

Φιλικά 

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
6 ώρες πριν, Superio77 είπε

Δυο επισημάνσεις και από μένα:

1) Το να υπογράφει κάποιος ως …trabakoulas στο trustpilot για να απόδειξει ότι ο καθένας μπορεί να γράψει οτιδήποτε θέλει χωρίς να ελέγχεται, είναι το λιγότερο, ανάξιο λόγου!

2)Η sportingbet είναι παρά πολυ μικρή εταιρεία! Τα οικονομικά μεγέθη που παρέθεσε ένας άλλος φίλος δεν κάνουν μια εταιρεία μεγάλη. Μια εταιρεία ειναι μεγάλη όταν σε πληρώνει! Έχεις ποτέ ακούσει ότι δεν πληρώθηκε κάποιος στην bet365 η παλαιότερα στον Hill?

Η στάση σου, από την αρχή που έκανα μνεία στο θέμα παραείναι κριτική για κάποιον εντελώς αμερόληπτο! Συγχώρεσε με για το …‘πάει για λουκετο’!
Ηταν στα όρια της υπερβολής γι’αυτο και προσπάθησα να το αφαιρέσω για να μην ενοχλείσαι!

Οσο για την ΕΕΕΠ που αναφέρεσαι, κάνε μια γύρα σε στοιχηματικά forums να διαπιστώσεις ποσό δύσκολο είναι να δικαιωθεί εκεί κάποιος απλήρωτος παικτης και πόσες τέτοιε περιπτώσεις εκκρεμούν μήνες η και χρόνια!

 

Φιλικά 

 

Το αντίθετο, θα έλεγα.

1) Το ότι μπορεί ο κάθε άσχετος να αφήσει "αξιολόγηση" καθιστά το trustpilot ένα ξέφραγο αμπέλι, με ό,τι σημαίνει αυτό για τα σκορ που καταγράφονται εκεί.

2)Άλλο μικρή, άλλο πάει για λουκέτο. Και δεν με ενοχλεί, παγερά αδιάφορο μου είναι αν θα βάλει λουκέτο η όποια sportingbet. Εγώ σχολίασα απλά πως, το ότι γράφει ένας δυσαρεστημένος παίκτης ότι πάει για λουκέτο δεν σημαίνει πως πάει για λουκέτο. 

3) Τι κρίμα που τις αρνητικές αξιολογήσεις και τα μικρά μεγέθη της sportingbet δεν τα είχατε τσεκάρει πριν πάτε να στοιχηματίσετε σε αυτούς.

Καλά ξεμπερδέματα.

Φιλικά.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/11/2021 στις 9:40 ΠΜ, Nabuko είπε

Έχει πάρει άδεια από το ελληνικό κράτος όπως και η αδερφή εταιρία η bwin, αμφότερες ιδιοκτησίας του κολοσσού Entain plc

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Entain

Έχει πάρει άδεια λειτουργίας από…ποιο κράτος;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Superio77 είπε

Έχει πάρει άδεια λειτουργίας από…ποιο κράτος;;;;;

Από το Ελληνικό κράτος. 

οι στοιχηματικές που έχουν εξασφαλίσει άδεια είναι οι:

Από κει και πέρα δε θέλω να συνεχίσω σε συζήτηση άνευ ουσίας. Υπάρχουν σάητ και φόρουμ εξειδικευμένα στα οποία μπορείς να απευθυνθείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι εταιρείες στην Ελλάδα είναι λίγο πολύ το ίδιο. Ακόμα και η bet365 που την θεωρώ καλύτερη, εμένα μου έχει δημιουργήσει τεράστια προβλήματα, έχω φτιάξει τρεις λογαριασμούς τα τελευταία χρόνια γιατί μετα από καιρό δεν μου αναγνωρίζει τον κωδικο. Μίλαγα με τμήμα εξυπηρέτησης να βγάλω άκρη και να ενεργοποιηθεί λογαριασμός που είχα και ήταν μηδενικός αλλά πιστοποιημένος κανονικα, μιλάγαμε καμμιά βδομάδα και υποτίθεται ότι το έλυσαν και θα ερχόταν email δεν ήρθε ποτέ και έφτιαξα νέο λογαριασμό. 

Ολα καλά έβαλα 60 τα έχασα σταδιακά από την Παναθα bc και μένω με ένα freebet 5 ευρώ που μέσα σε τρεις μέρες τα έκανα 35.

Πάω να ταυτοποιήσω λογαριασμό, στέλνω ταυτότητα και τηλέφωνο.

Μου στέλνουν αρχικά ότι απορρίφθηκε γιατί στο τηλέφωνο δεν φαίνεται η διεύθυνση!! Είχα στείλει την πρώτη σελίδα που φαίνεται κανονικά, αλλά τους στέλνω και τις τρεις σελίδες και τους λέω ότι η διεύθυνση φαίνεται και στις τρεις σελίδες! Μετα μου στέλνουν ότι απορρίπτει η ταυτότητα και να στείλω διαβατήριο! Εγώ δεν έχω διαβατήριο, δεν μου χρειάζεται. Τους ζητάω τον λόγο, συνέχιζουν αυτοι copy paste δεν περνά τον έλεγχο, στείλτε διαβατήριο. Ταυτότητα που χρησιμοποιώ κανονικά όλα αυτά τα χρόνια και έχει περάσει κανονικά τον έλεγχο στο προηγούμενο λογαριασμό! Τους λέω ρε παιδιά πως πέρασε πριν και δεν περνάει τώρα, πείτε τι έχει και δεν περναει? Απάντηση μηδέν, copy paste στείλτε διαβατήριο. Οπότε ο λογαριασμός παραμένει ανενεργός με 35 ευρώ μέσα.

Επίσης σε ξάδερφο που είχε παίξει κόρνερ και είχε κερδίσει δεν του το είχαν σαν κερδισμένο, αλλά αυτός έβλεπε το παιχνίδι και τους έστειλε μήνυμα και μετά πολλά του το πέρασαν.

Καμμιά εταιρεία δεν είναι αξιόπιστη για να παίξεις σημαντικά ποσά, σκεφτείτε ότι εγώ δεν είμαι και φανατικός, μια στο τόσο παίζω.

Η πιο αξιόλογη για μένα είναι η Vistabet, και με την stoiximan δεν είχα κάποιο θέμα, αλλά υστερει σε απόδοσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, eko13 είπε

Οι εταιρείες στην Ελλάδα είναι λίγο πολύ το ίδιο. Ακόμα και η bet365 που την θεωρώ καλύτερη, εμένα μου έχει δημιουργήσει τεράστια προβλήματα, έχω φτιάξει τρεις λογαριασμούς τα τελευταία χρόνια γιατί μετα από καιρό δεν μου αναγνωρίζει τον κωδικο. Μίλαγα με τμήμα εξυπηρέτησης να βγάλω άκρη και να ενεργοποιηθεί λογαριασμός που είχα και ήταν μηδενικός αλλά πιστοποιημένος κανονικα, μιλάγαμε καμμιά βδομάδα και υποτίθεται ότι το έλυσαν και θα ερχόταν email δεν ήρθε ποτέ και έφτιαξα νέο λογαριασμό. 

Ολα καλά έβαλα 60 τα έχασα σταδιακά από την Παναθα bc και μένω με ένα freebet 5 ευρώ που μέσα σε τρεις μέρες τα έκανα 35.

Πάω να ταυτοποιήσω λογαριασμό, στέλνω ταυτότητα και τηλέφωνο.

Μου στέλνουν αρχικά ότι απορρίφθηκε γιατί στο τηλέφωνο δεν φαίνεται η διεύθυνση!! Είχα στείλει την πρώτη σελίδα που φαίνεται κανονικά, αλλά τους στέλνω και τις τρεις σελίδες και τους λέω ότι η διεύθυνση φαίνεται και στις τρεις σελίδες! Μετα μου στέλνουν ότι απορρίπτει η ταυτότητα και να στείλω διαβατήριο! Εγώ δεν έχω διαβατήριο, δεν μου χρειάζεται. Τους ζητάω τον λόγο, συνέχιζουν αυτοι copy paste δεν περνά τον έλεγχο, στείλτε διαβατήριο. Ταυτότητα που χρησιμοποιώ κανονικά όλα αυτά τα χρόνια και έχει περάσει κανονικά τον έλεγχο στο προηγούμενο λογαριασμό! Τους λέω ρε παιδιά πως πέρασε πριν και δεν περνάει τώρα, πείτε τι έχει και δεν περναει? Απάντηση μηδέν, copy paste στείλτε διαβατήριο. Οπότε ο λογαριασμός παραμένει ανενεργός με 35 ευρώ μέσα.

Επίσης σε ξάδερφο που είχε παίξει κόρνερ και είχε κερδίσει δεν του το είχαν σαν κερδισμένο, αλλά αυτός έβλεπε το παιχνίδι και τους έστειλε μήνυμα και μετά πολλά του το πέρασαν.

Καμμιά εταιρεία δεν είναι αξιόπιστη για να παίξεις σημαντικά ποσά, σκεφτείτε ότι εγώ δεν είμαι και φανατικός, μια στο τόσο παίζω.

Η πιο αξιόλογη για μένα είναι η Vistabet, και με την stoiximan δεν είχα κάποιο θέμα, αλλά υστερει σε απόδοσεις.

To όλο σύστημα είναι λάθος στημένο...Που ακούστηκε, δύο πλευρές να στοιχηματίζουν και η μία πλευρά να κρατάει τα λεφτά; Θα έπρεπε να υπάρχει 3η πλευρά, ανεξάρτητη αρχή η οποία και θα αποφασίζει.

Χάσει-κερδίσει η εταιρία, σου κρατάει τα λεφτά με προφάσεις και κάνει πάρτυ με εκατομμύρια που επενδύει. Εν τω μεταξύ, εσύ επειδή δε μπορείς να περιμένεις την ανάληψη που ζήτησες, ξανακάνεις κατάθεση και τα χάνεις...

Εντάξει, για τις αυθαιρεσίες τύπου λίμιτ 1 ευρώ κλπ, να μη μιλήσω. Αν έμπαινες σε σούπερ-μάρκετ και σου έλεγαν "πάρε μέχρι 100 γραμ. φέτα", θα ξαναπήγαινες; Μάλλον όχι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταστείτε πόσο μας υπολογιζουν σαν χώρα, ζήτησα να μου πουν που θα να καλέσω ή να στείλω email ώστε να καταλάβω γιατί απορρίφθηκε η ταυτότητα, η απάντηση του ήταν ότι οι τηλεφωνικές γραμμές ειναι εκτός λειτουργίας, και απλά μου έδωσαν ένα email να στείλω το διαβατηριο. Το email έχει κατάληξη bet365.mx δηλαδή τις πιστοποιήσεις για την Ελλάδα τις κάνει το μεξικάνικο τμημα!!  😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει νόμιμο ανταλλακτήριο στην Ελλάδα τύπου betfair?

αν όχι υπάρχει τρόπος να στοιχηματίσω στην betfair απο ελλάδα? (ίσως με vpn?, αλλά πως καταθέτεις και σηκώνεις λεφτά ή κάνεις ταυτοποίηση?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...