Προς το περιεχόμενο

GENESIS NFG-0893 NITRO 550 GAMING CHAIR (139e) @e-shop Crazy sundays


vaggos88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 2/11/2018 στις 12:35 ΜΜ, keravnos21 είπε

Εχω την συγκεκριμενη και μετα απο 3 το πολυ 4 μηνες μαδησαν τα μπρατσα της και ενω ημουν εντος εγγυησης δεν μου τα αλλαξαν. ΜΑΚΡΙΑ 

 

Στις 2/11/2018 στις 12:57 ΜΜ, keravnos21 είπε

Κακιστης ποιοτητας πλαστικο,φευγουν κομματια

 

Στις 2/11/2018 στις 1:01 ΜΜ, keravnos21 είπε

Οριστε πως εγιναν για αυτους που δεν πιστευουν

https://imgur.com/a/uRr9yvE

 

Στις 2/11/2018 στις 3:25 ΜΜ, keravnos21 είπε

Το θεμα δεν ειναι το πανω αλλα αν προσεξεις στο πλαι ειναι κατι σαν κολλημενο δηλαδη στην ουσια ειναι δυο κομματια εκει μου εβγαλε το προβλημα,στην προηγουμενη σελιδα εχω και φωτο

Εγω μιλησα για την ποιοτητα της αλλα δεν με ακουσατε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 155
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στείλε ένα μήνυμα στη genesis για το πρόβλημα σου και την αντιμετώπιση απο το eshop, είμαι σίγουρος ότι θα εξυπηρετηθείς. Αν μπορείς βγάλε καλύτερης ποιότητας φωτό να στείλεις μαζί με το μήνυμα σου. Με το που πάρεις την απάντηση κοινοποίησε τη στο eshop... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενημέρωσαν από το εσοπ σήμερα ότι θα πρέπει να την επιστρέψω ολοκληρη για να γίνει η αντικατάσταση, αφόυ έγινα δωρεάν <<κουβαλητής>> τους, τώρα θα γίνω και επαίτης με δ'αυτους που έμπλεξα μπας και πάρουμε τα λεφτα μας πίσω!!!! 

Το μπελά μου "αν ήταν ψυγείο τι θα έπρεπε να κάνω" (τους είπα)......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ORFEAS1979 είπε

Με ενημέρωσαν από το εσοπ σήμερα ότι θα πρέπει να την επιστρέψω ολοκληρη για να γίνει η αντικατάσταση, αφόυ έγινα δωρεάν <<κουβαλητής>> τους, τώρα θα γίνω και επαίτης με δ'αυτους που έμπλεξα μπας και πάρουμε τα λεφτα μας πίσω!!!! 

Το μπελά μου "αν ήταν ψυγείο τι θα έπρεπε να κάνω" (τους είπα)......

Την έστησα μολις και ειναι ολα κομπλέ αυτή τη φορά. όμορφη βολική και επιτέλους κάθομαι σε μια πιο σωστή καρέκλα από αυτές του τυπου διευθυντή που είχα πάρει πέρσι στα 70ε. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ σήμερα σε μαύρο (δεν είχε ευτυχώς κάποιο ελάττωμα). Ωραία ποιοτικά και στιβαρή. Μου βγήκε λίγο η πίστη να βιδώσω την πλάτη αλλα όλα καλά :P σε μαξ 25-30 λεπτά την έχεις συναρμολογήσει και έχεις αράξει σαν σε ξαπλώστρα.

To μαξιλαράκι του αυχένα το αφαίρεσα προσωπικά, της πλάτης το κράτησα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Stogianz είπε

Παρέλαβα και εγώ σήμερα σε μαύρο (δεν είχε ευτυχώς κάποιο ελάττωμα). Ωραία ποιοτικά και στιβαρή. Μου βγήκε λίγο η πίστη να βιδώσω την πλάτη αλλα όλα καλά :P σε μαξ 25-30 λεπτά την έχεις συναρμολογήσει και έχεις αράξει σαν σε ξαπλώστρα.

To μαξιλαράκι του αυχένα το αφαίρεσα προσωπικά, της πλάτης το κράτησα. 

Το μαξιλάρακι το αυχένα το έβγαλα και εγώ.  Βασικά και τα δύο τα έβγαλα. Ακόμα ψάχνω να βολευτο. 

Κάποιο παιδί είχε πάρει άλλο μαξιλάρι  μέσης με αφρό μνήμης. Να μας πει ποιο να το δούμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω τη περασμενη παρασκευη παρελαβα τη μαυρη. Μολις την συναρμολογησα και μου φαινεται ολα ειναι κομπλε..

προσπαθω να συνηθισω τα μαξιλαρια προς το παρον :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και τόσα χρόνια καθόμουν σε σχετικά κακές καρέκλες θα πάρει 1-2 βδομάδες να συνηθίσουμε τη σωστή στάση του σώματος που μας αναγκάζουν να καθόμαστε αυτές :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, vaggos88 είπε

Το μαξιλάρακι το αυχένα το έβγαλα και εγώ.  Βασικά και τα δύο τα έβγαλα. Ακόμα ψάχνω να βολευτο. 

Κάποιο παιδί είχε πάρει άλλο μαξιλάρι  μέσης με αφρό μνήμης. Να μας πει ποιο να το δούμε 

Εγώ πήρα από τζάμπο ένα δίχτυ για την μέση με 2 ευρώ. Με βόλεψε αρκετά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ πάντως πως πολλοί από εσάς δυσκολεύονται να αραξουν σωστά σε αυτήν την καρέκλα.

Προσωπικά από την πρώτη στιγμή με βόλεψε πολύ. Μαξιλάρι στη μέση και στον αυχένα και κλίση πλάτης ελαφρώς πίσω ( όχι 90 μοίρες δηλαδή, έτσι δεν είναι βολικά) και δυσκολεύομαι να βρω τη δύναμη να σηκωθώ :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανά σε προσφορά στα 139€ μαύρη κ κόκκινη ,

Πιο πάνω ρώτησα για το ελάχιστό ύψος μέχρι τα μπράτσα που μου είπατε οτι είναι κοντά στα 61 εκατοστά,μπορείς κάποιος που την έχει να μετρήσει και το μήκος απο μπράτσο σε μπράτσο (εξωτερική πλευρά), δλδ το πλάτος της,μήπως και την πάρω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, oddin είπε

Ξανά σε προσφορά στα 139€ μαύρη κ κόκκινη ,

Πιο πάνω ρώτησα για το ελάχιστό ύψος μέχρι τα μπράτσα που μου είπατε οτι είναι κοντά στα 61 εκατοστά,μπορείς κάποιος που την έχει να μετρήσει και το μήκος απο μπράτσο σε μπράτσο (εξωτερική πλευρά), δλδ το πλάτος της,μήπως και την πάρω ?

Σε λιγο θα σου στειλο μνμ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/11/2018 στις 11:49 ΠΜ, oddin είπε

Ξανά σε προσφορά στα 139€ μαύρη κ κόκκινη ,

Πιο πάνω ρώτησα για το ελάχιστό ύψος μέχρι τα μπράτσα που μου είπατε οτι είναι κοντά στα 61 εκατοστά,μπορείς κάποιος που την έχει να μετρήσει και το μήκος απο μπράτσο σε μπράτσο (εξωτερική πλευρά), δλδ το πλάτος της,μήπως και την πάρω ?

~67 εκατοστά

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζει στα 99€ η 330 σε μαυρο  https://www.e-shop.gr/genesis-nfg-0887-nitro-330-gaming-chair-black-p-PER.573535

 

και σε skroutz στα 95, η κοκκινη και η μπλε. Αν δεν την ειχα αγορασει παλιοτερα στα 140,θα την αγοραζα οπωσδηποτε τωρα

 

https://www.skroutz.gr/s/10250555/Genesis-Gaming-Chair-SX33-Black-Blue.html

https://www.skroutz.gr/s/10133428/Genesis-Gaming-Chair-SX33-Black-Red.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...