Προς το περιεχόμενο

GENESIS NFG-0893 NITRO 550 GAMING CHAIR (139e) @e-shop Crazy sundays


vaggos88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, petran91 είπε

Στην 550 επιβεβαιώνω ότι είναι μεταλλικός. Υποθέτω και στην 770. Στις άλλες δεν μπορώ να επιβεβαιώσω.

Εγώ θα πήγαινα στην Nitro που την έχει πολύς κόσμος από εδώ και υπάρχει feedback. Η άλλη μπορεί να είναι καλύτερη, μπορεί όμως και χειρότερη. Δεν υπάρχει feedback όμως για να το ξέρεις από πριν την αγορά.

μπορω να εχω καποιο link ?

Μόλις τώρα, Giwrgos Tsitsios είπε

μπορω να εχω καποιο link ?

ωχ Νιτρο εννοεις thn Genesis 550 ..sorry!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 155
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, petran91 είπε

Για τι πράγμα?

Μπερδευτηκα πως εννοουσες αλλη καρεκλα με το "Νιτρο" που εγραψες 😎

4 λεπτά πριν, petran91 είπε

Για τι πράγμα?

αχχ ακομη σκεφτομαι..κοιτα ηδη εχω κανει παραγγελια την Genesis αλλα μετα ειδα την  sharkoon και σκεφτομαι μηπως αλλαξω παραγγελια!!

Επεξ/σία από Giwrgos Tsitsios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι πιο καθαρο σε βιντεο βρήκα στο youtube. φαίνεται αρκετά ποιοτική και ελπίζω να μη το μετανιώσω. άλλωστε στα 139ε και υφασματινη είναι καλά θεωρώ και σίγουρα καλύτερη από αυτές στο σκρουτζ με τα 80-90ε σε δερματίνη. όσο για την sharkoon το μόνο παραπάνω που ίσως να προσφέρει είναι οτι έχει 2 παραπάνω επιλογές θέσεως στα μπράτσα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

οτι πιο καθαρο σε βιντεο βρήκα στο youtube. φαίνεται αρκετά ποιοτική και ελπίζω να μη το μετανιώσω. άλλωστε στα 139ε και υφασματινη είναι καλά θεωρώ και σίγουρα καλύτερη από αυτές στο σκρουτζ με τα 80-90ε σε δερματίνη. όσο για την sharkoon το μόνο παραπάνω που ίσως να προσφέρει είναι οτι έχει 2 παραπάνω επιλογές θέσεως στα μπράτσα

Ναι τα εχω δει ολα τα βιντεο..απλα ισως αλλαξω παω σε Sharkoon !! γιατι ειδα τα μπρατσα της πανε και μπροστα και πισω ενω στην Τζενεσις δεν το ειδα καπου αυτο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Giwrgos Tsitsios είπε

Oχι δεν υπαρχει θεμα με τα χρηματα ειναι τοσα οσα σκοπευα να δωσω.....για αυτο κοιταω και την Sharkoon τωρα και με προβληματιζει...Λες να παω Sharkoon ?

όπως κ έγραψα κ πριν με κάθε επιφύλαξη δεν θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου , δεν έχω κάτσει στην Sharkoon από αυτές τις δυο θα όπως τα βλέπω και συγκρίνω σε σημεία θα επέλεγα Sharkoon

πχ έχει και γωνιά κλίσης στα arm rest που δεν έχει η 550 

ένα άλλο που βλέπω είναι ότι το κάθισμα της έχει λιγότερη κλίση μπροστά που μου φαίνεται πιο βολικο

να στο πω αλλιώς , τώρα που ξαναψάχνομαι για καρεκλά δεν θα πήγαινα πάλι στην 550 και ας κάνει 139 , χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν είναι καλή καρεκλά έτσι ή δεν αξίζει τα χρήματα της

απλά σε μερικά σημεία δεν με βόλεψε εμένα  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 550 ειναι οτι καλυτερο μπορει να παρει καποιος σε αυτα τα χρηματα.

Μην το σκεφτεστε πολυ , προχωρηστε σε αγορα.

Ειναι παρα πολυ ποιοτικη και στιβαρη για τα χρηματα της. Δεν θα βρειτε κατι αντιστοιχο σε αυτα τα χρηματα. 

Σε αντιστοιχες τιμες στο σκρουτζ ειναι οι περισσοτερες φτηνοκατασκευες .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, V-a-c είπε

όπως κ έγραψα κ πριν με κάθε επιφύλαξη δεν θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου , δεν έχω κάτσει στην Sharkoon από αυτές τις δυο θα όπως τα βλέπω και συγκρίνω σε σημεία θα επέλεγα Sharkoon

πχ έχει και γωνιά κλίσης στα arm rest που δεν έχει η 550 

ένα άλλο που βλέπω είναι ότι το κάθισμα της έχει λιγότερη κλίση μπροστά που μου φαίνεται πιο βολικο

να στο πω αλλιώς , τώρα που ξαναψάχνομαι για καρεκλά δεν θα πήγαινα πάλι στην 550 και ας κάνει 139 , χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν είναι καλή καρεκλά έτσι ή δεν αξίζει τα χρήματα της

απλά σε μερικά σημεία δεν με βόλεψε εμένα  

Kοιτα ειναι στα ιδια χρηματα οποτε λεω και εγω να αλλαξω την παραγγελια που εχω κανει ηδη και να παω στην Sharkoon....

Μόλις τώρα, iCyd είπε

Η 550 ειναι οτι καλυτερο μπορει να παρει καποιος σε αυτα τα χρηματα.

Μην το σκεφτεστε πολυ , προχωρηστε σε αγορα.

Ειναι παρα πολυ ποιοτικη και στιβαρη για τα χρηματα της. Δεν θα βρειτε κατι αντιστοιχο σε αυτα τα χρηματα. 

Σε αντιστοιχες τιμες στο σκρουτζ ειναι οι περισσοτερες φτηνοκατασκευες .

https://www.e-shop.gr/sharkoon-skiller-sgs2-gaming-seat-black-red-p-PER.804693?utm_campaign=newsletter181026&utm_medium=email&utm_source=newsletter-all&utm_term=10-gaming+chairs&utm_content=10.5-sharkoon+skiller+sgs2+gaming+seat+black+red&offer=OFFER1843&d=181123 Εδω τι λες ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/11/2018 στις 1:57 ΜΜ, @topos είπε

Είμαι 1.97 και έχω και εγώ αντίστοιχα θέματα, πιστεύεις πως έχει λιιιγο αέρα παραπάνω για να με βολεψει κ εμένα?

Η Markus οριακά για 3-4 πόντους δεν με βολευει-ακουμπαει η πλάτη μου ελάχιστα στο προσκέφαλο και με "σπρώχνει" μπροστά.

Τώρα έχω μια sigma της σειράς και κάθε φορά που κάθομαι 6+ ώρες με πιάνουν πιασίματα και αυχενικά..

Ξεχασα να το ανεφερω στο προηγουμενο post μου , εχει φιλος την markus και εχω κατσει.

Επειδη εχω την 550 , η markus ειναι οντως πιο κοντη στο καθισμα. Ηταν ακριβως αυτο που αναφερεις , με εσπρωχνε κατι απο πισω (😅) προς τα μπροστα και δεν με αφηνε να κατσω οπως θελω.

Καμια σχεση με το καθισμα της 550 . Ειναι ξεκαθαρα πιο ανετη η 550 για τα γουστα μου.

3 λεπτά πριν, Giwrgos Tsitsios είπε

Kοιτα ειναι στα ιδια χρηματα οποτε λεω και εγω να αλλαξω την παραγγελια που εχω κανει ηδη και να παω στην Sharkoon....

https://www.e-shop.gr/sharkoon-skiller-sgs2-gaming-seat-black-red-p-PER.804693?utm_campaign=newsletter181026&utm_medium=email&utm_source=newsletter-all&utm_term=10-gaming+chairs&utm_content=10.5-sharkoon+skiller+sgs2+gaming+seat+black+red&offer=OFFER1843&d=181123 Εδω τι λες ??

Υποψιν οτι αυτη ειναι στο μεγαλυτερο μερος της υφασμα ενω η 550 ειναι κατα βαση δερμα.

Εγω θα ξαναπηγανα στην 550 επειδη αν παρατηρησεις στα μπουτια σου οταν καθεσαι ειναι δερμα οποτε με τον καιρο θα φθαρει πιο δυσκολα απο οτι η sharkoon  που εχει υφασμα.

Επισης στην Sharkoon με φοβιζει λιγο το θερμα που εχει γυρω γυρω , αυτη η κοκκινη γραμμη , μου φαινεται καπως φτηνο στην φωτογραφια και νομιζω θα αρχισει να ξεφλουδιζει και ειναι κριμα για τοσα λεφτα . Και η εγγυηση δεν θα σε καλυψει για τετοια φθορα κατα 99% .

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, iCyd είπε

Ξεχασα να το ανεφερω στο προηγουμενο post μου , εχει φιλος την markus και εχω κατσει.

Επειδη εχω την 550 , η markus ειναι οντως πιο κοντη στο καθισμα. Ηταν ακριβως αυτο που αναφερεις , με εσπρωχνε κατι απο πισω (😅) προς τα μπροστα και δεν με αφηνε να κατσω οπως θελω.

Καμια σχεση με το καθισμα της 550 . Ειναι ξεκαθαρα πιο ανετη η 550 για τα γουστα μου.

Υποψιν οτι αυτη ειναι στο μεγαλυτερο μερος της υφασμα ενω η 550 ειναι κατα βαση δερμα.

Εγω θα ξαναπηγανα στην 550 επειδη αν παρατηρησεις στα μπουτια σου οταν καθεσαι ειναι δερμα οποτε με τον καιρο θα φθαρει πιο δυσκολα απο οτι η sharkoon  που εχει υφασμα.

Επισης στην Sharkoon με φοβιζει λιγο το θερμα που εχει γυρω γυρω , αυτη η κοκκινη γραμμη , μου φαινεται καπως φτηνο στην φωτογραφια και νομιζω θα αρχισει να ξεφλουδιζει και ειναι κριμα για τοσα λεφτα . Και η εγγυηση δεν θα σε καλυψει για τετοια φθορα κατα 99% .

μιας και ειχες την 550... τα μπρατσα πανε μονο πανω κατω? η πανε μπορστα και πισω..αριστερα και δεξια ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Giwrgos Tsitsios είπε

μιας και ειχες την 550... τα μπρατσα πανε μονο πανω κατω? η πανε μπορστα και πισω..αριστερα και δεξια ??

Μονο πανω κατω . 

Να σου πω την αληθεια δεν τα χρησιμοποιω και πολυ μιας και το χερι ακουμπαει σχεδον ολο στο γραφειο 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, iCyd είπε

Μονο πανω κατω . 

Να σου πω την αληθεια δεν τα χρησιμοποιω και πολυ μιας και το χερι ακουμπαει σχεδον ολο στο γραφειο 😋

αυτο ειναι το Συν που κοιταω στην Sharkoon :P γαμωτο ομως περισσοτερα αρθρα βρισκω για την Genesis παρα για την Sharkoon για να βγαλω μια ακρη!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάλι δεν αγχώνομαι καθόλου, αν δω και δεν με βολέψει η οτιδήποτε την επιστρέφω και παίρνω sharkoon.. και ναι τα μπράτσα πάνε μόνο πάνω κάτω στην genesis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Μόλις τώρα, vaggos88 είπε

εγώ πάλι δεν αγχώνομαι καθόλου, αν δω και δεν με βολέψει η οτιδήποτε την επιστρέφω και παίρνω sharkoon.. και ναι τα μπράτσα πάνε μόνο πάνω κάτω στην genesis.

Sto eshop λαμιας σιγα μην με αφησουν να κανω αλλαγη αμα την παρω χαχα!! παιδια οδευω προς Sharkoon !! 20 euros διαφορα!!

Επεξ/σία από Giwrgos Tsitsios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Giwrgos Tsitsios είπε

Sto eshop λαμιας σιγα μην με αφησουν να κανω αλλαγη αμα την παρω χαχα!! παιδια οδευω προς Sharkoon !! 20 euros διαφορα!!

Σιγα μη σε αφήσουν? με συγχωρείς μου ακούγεσαι για αφελής αγοραστής. και είναι 30ε η διάφορα οχι 20

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...