Προς το περιεχόμενο

Οι αποστολές της Xiaomi ξεπέρασαν ήδη τα 100 εκατομμύρια smartphones για το 2018


timk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έδωσα s7 edge και πήρα ΜΙ8.Εχω ένα χαζοκαναλο youtube και τραβάω βίντεο με το Κιν για εκεί και βγάζω πολλές φωτός βράδυ στο μπαράκι που δουλεύω οι περισσότερες χωρίς φλας.του μι8 η κάμερα πιο χάλια.και στην εικόνα αλλά και στο ήχο του βίντεο.δοκιμασα filmic pro ,open camera , gcam ,τη μαμά εφαρμογή και καμιά ιδιαίτερη διαφορά. Όσο για το dxomark πολλοί λένε ότι δεν είναι κ το πιο αντικειμενικό.βγαζει φωτό σε συγκεκριμένες συνθήκες κτλ(δεν ξέρω αν το λέω σωστά) και πολλές φορές δεν έχουν σχέση με την πραγματικότητα.anyway ότι να λέει το dxomark κρίνω με τα ίδια Μ ματάκια και το μι8 θέλει ακόμα για την κάμερα του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 3/11/2018 στις 12:06 ΠΜ, ThodorisFel είπε

Ειδαμε ποια ειναι και η Huawei. Αγοραζεις κινητο με 200€ - 250€ και βγαινει μαπα.. Samsung καταντησε.. xiaomi και ξερω ψωμί. Redmi note 3 pro εκλεισε τα 2 και μπαινει στα 3..

Εεεπ μια χαρα ειναι και η Huawei. Δεν ξερω για 200-250 € αλλα το P10 που εχω εναμιση χρονο τωρα και ειναι στην κυριολεξια σαν να το αγορασα χθες. Το κινητο πεταει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Xiaomi εχω βρει την υγεια μου 2 κινητα στα 6 χρονια, με το πρωτο να πουληθει και ο φιλος που το αγορασε το εσπασε 😛 αλλιως ακομα θα ζουσε.

Επεξ/σία από ExTaCy1337
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...