Προς το περιεχόμενο

Οι αποστολές της Xiaomi ξεπέρασαν ήδη τα 100 εκατομμύρια smartphones για το 2018


timk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 λεπτά πριν, logistoulis είπε

Και στην Ελλάδα περίφημα τα πάει, προφανώς δεν είναι τυχαίο

Είναι θέμα χρόνου να γίνει νούμερο 3 η xiaomi

Άμα έχεις πόκοπόκο όλα είναι δυνατά 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, stafaf είπε

Για να υπερδιπλασιάσεις το κεφάλαιό σου θα πρέπει να επενδύσεις σε κάποια start-up. Η Xiaomi δεν είναι βέβαια τέτοια. 

Καταλαβαίνεις φαντάζομαι ότι αυτό που λες σημαίνει «βάζω σήμερα 1000 και του χρόνου έχω 2000+“.

Τέτοιες διακυμάνσεις δεν υπάρχουν σε established εταιρίες, έστω και νέες όπως η Xiaomi. 

Κεφαλαιοποίηση 1 έτους.

722F6E32-3FB2-4E68-970C-A4B0A80DAF49.png

Υπάρχουν και άλλοι τρόποι για άνοδο μετοχής...

Πάντως θα ήθελα να ξέρω τον λόγο της υποχώρησης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η xiaomi κατέχει τη θέση που της αξίζει.κατασκευαζει ποιοτικές συσκευές,χωρίς προβλήματα,με ξεκλειδωτο bootloader για πειράματα και πάνω απ' ολα value for money.Και να φανταστεί κανείς ότι πριν μια πενταετία οι περισσότεροι δεν την γνώριζαν

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
6 minutes ago, Istros said:

Η xiaomi κατέχει τη θέση που της αξίζει.κατασκευαζει ποιοτικές συσκευές,χωρίς προβλήματα,με ξεκλειδωτο bootloader για πειράματα και πάνω απ' ολα value for money.Και να φανταστεί κανείς ότι πριν μια πενταετία οι περισσότεροι δεν την γνώριζαν

Σε καλό σου βραδιάτικα! Ούτε εγώ για την apple δεν γράφω τέτοια! 

😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, billdanos είπε

Σε καλό σου βραδιάτικα! Ούτε εγώ για την apple δεν γράφω τέτοια! 

😛 

Δεν γράφεις γιατί αφενός δεν είσαι αντικείμενικος και αφετέρου δεν είσαι ψεύτης.

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Istros είπε

Η xiaomi κατέχει τη θέση που της αξίζει.κατασκευαζει ποιοτικές συσκευές,χωρίς προβλήματα,με ξεκλειδωτο bootloader για πειράματα και πάνω απ' ολα value for money.Και να φανταστεί κανείς ότι πριν μια πενταετία οι περισσότεροι δεν την γνώριζαν

Κι εδω ειναι που θα επρεπε να πεταχτει ο billyd και να σου απαντησει οτι και στα επομενα 5 χρονια υπαρχει περιπτωση να μην την θυμάται κανένας...!🤣(Ασε Bill, παΙρνω την θέση σου στο κενό που άφησες γιατι εχω όρεξη....)😜

4 λεπτά πριν, billdanos είπε

Σε καλό σου βραδιάτικα! Ούτε εγώ για την apple δεν γράφω τέτοια! 

😛 

Ελα μωρε που είσαι και τρελάθηκα απ την αγωνία μου!🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, ZELOMOTH είπε

Κι εδω ειναι που θα επρεπε να πεταχτει ο billyd και να σου απαντησει οτι και στα επομενα 5 χρονια υπαρχει περιπτωση να μην την θυμάται κανένας...!🤣(Ασε Bill, παΙρνω την θέση σου στο κενό που άφησες γιατι εχω όρεξη....)😜

Ελα μωρε που είσαι και τρελάθηκα απ την αγωνία μου!🤣

Αν συνεχίσει έτσι σε πέντε χρόνια όχι μόνο δεν θα την ξέρει κανένας αλλά θα είναι πρώτη σε πωλήσεις.Δεν είναι τυχαίο οτι σε 4 χρόνια ήταν η 4η μεγαλύτερη εταιρεία

2 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Προφανώς αστειεύομαι. 

Μην αστειεύεσαι με τον πυραυλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχαίο γεγονός είναι 😁 όπως τυχαίο είναι ότι εκτόπισε και την samsung από την Ινδία  στην δεύτερη θέση .όλα τυχαία είναι απλά τυχερή κ φτηνή 😉😉

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Istros είπε

Αν συνεχίσει έτσι σε πέντε χρόνια όχι μόνο δεν θα την ξέρει κανένας αλλά θα είναι πρώτη σε πωλήσεις.Δεν είναι τυχαίο οτι σε 4 χρόνια ήταν η 4η μεγαλύτερη εταιρεία

Spoiler

Μην τσιμπάαααας....... Εγω μ΄εσάς είμαι αλλα το παίζω καλός στον Bill για να μην τρώω ευκολα ban..😋

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ZELOMOTH είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Μην τσιμπάαααας....... Εγω μ΄εσάς είμαι αλλα το παίζω καλός στον Bill για να μην τρώω ευκολα ban..😋

Το ξέρω για ξεκαρφωμα το κάνω μη σε πάρει χαμπάρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...