Προς το περιεχόμενο

Windscribe VPN: Lifetime Pro Subscription


BringMe2Life

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, newtech είπε

Ποσους Server Ελλαδας σου δειχνει;
Αν μπεις πχ 

https://vod.antenna.gr/#/live/ant1

ή

Stoiximan.gr

 

Παιζουν;

IMG_20211123_180859.jpg.2e13c035f79ee3711e290833d9d13c6c.jpg

Παίζουν. Ένας server.

Επίσης είναι 5 devices

Επεξ/σία από virginkiller
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 273
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν κάποιος ενδιαφέρεται για το keesolid  υπάρχει πρόσφορα  μαζί με το  Sticky Password Premium: Lifetime στο stacksocial  και χρησιμοποιώντας τον κωδικό   APPS30 έχει τιμή 21 $ και εφόσον επιλέξετε paypal η  βάλετε στην μέθοδο κάρτας στην επιλογή χωρά την  Ελλάδα  θα έχει  επιπλέον κόστος  το ΦΠΑ  5.04 $  δηλαδή 26.04 $(εφόσον γίνει μέσω paypal θα γίνει αγορά  με δολάρια και θα έχει επιπλέον  χρέωση ) .Μέσω κάποια κάρτα όπως revolut και επιλέξουμε κάποια χωρα που δεν υπάρχει  φόρος θα είναι η τελική τιμή στα  21 $.

https://stacksocial.com/sales/the-lifetime-password-manager-privacy-subscription-bundle-sticky-pw

 

Επεξ/σία από dionisis241
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, virginkiller said:

Keepsolid που έχω για Netflix το ξεχνάς

Τι πρόβλημα είχες; Εχω ενεργή συνδρομή στο keepsolid και το netflix έχει δουλέψει όλες τις, ομολογουμένως λίγες, φορές που το έχω χρησιμοποιήσει. Ρωτάω γιατί η συνδρομή μου λήγει σε 4 μήνες και σκέφτομαι να τσιμπήσω την lifetime.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, the_ar είπε

Τι πρόβλημα είχες; Εχω ενεργή συνδρομή στο keepsolid και το netflix έχει δουλέψει όλες τις, ομολογουμένως λίγες, φορές που το έχω χρησιμοποιήσει. Ρωτάω γιατί η συνδρομή μου λήγει σε 4 μήνες και σκέφτομαι να τσιμπήσω την lifetime.

UK και us στη αρχή κομπλέ 

 Το τελευταίο καιρό το καταλαβαίνει και πετάει το κλασσικό ερρορ των vpn.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, 9-11 είπε

Στις αναζητήσεις μέσω Google πως τα πάει, πετάγονται CAPTCHAs κάθε λίγο και λιγάκι;

Δεν το έχω παρατηρήσει αλλά δεν έχω μείνει αρκετή ώρα με κουμπωμενο vpn tbh. Συνήθως στο tvbox το έχω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι φοβερά εκνευριστικό γιατί όταν συνήθως συμβαίνει μπαίνει σε loop!
Λύνεις, λύνεις, λύνεις CAPTCHAs, και τελειωμό δεν έχουν.
Όταν μου τύχαινε κάτι τέτοιο, μετά από μερικές προσπάθειες εγκατέλειπα και αναγκαζόμουν να αλλάξω server - αυτός στον οποίον είχα συνδεθεί είχε προφανώς μπεί στις μαύρες λίστες.
Τώρα αν το έχεις μόνο για θέαση Netflix, Amazon Prime, HBO, Hulu, Zulu, “Zulu Lulu” 😋 (που έλεγε και ο Βρασίδας στον 1ο προσωπικό) κ.λπ. δεν σε επηρεάζει. Σε ενδιαφέρει μόνο να μην μπλοκάρει την IP το συνδρομητικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, 9-11 είπε

Είναι φοβερά εκνευριστικό γιατί όταν συνήθως συμβαίνει μπαίνει σε loop!
Λύνεις, λύνεις, λύνεις CAPTCHAs, και τελειωμό δεν έχουν.
Όταν μου τύχαινε κάτι τέτοιο, μετά από μερικές προσπάθειες εγκατέλειπα και αναγκαζόμουν να αλλάξω server - αυτός στον οποίον είχα συνδεθεί είχε προφανώς μπεί στις μαύρες λίστες.
Τώρα αν το έχεις μόνο για θέαση Netflix, Amazon Prime, HBO, Hulu, Zulu, “Zulu Lulu” 😋 (που έλεγε και ο Βρασίδας στον 1ο προσωπικό) κ.λπ. δεν σε επηρεάζει. Σε ενδιαφέρει μόνο να μην μπλοκάρει την IP το συνδρομητικό.

εγω προσωπικά γιαυτο το πήρα. αντε και καμία προσφορά game από άλλο region 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παιχνίδια που προορίζονται για πώληση (ακόμα και αν διατίθενται δωρεάν) σε άλλες περιοχές παρακάμπτονται πολύ πιο εύκολα σε σχέση με τις streaming υπηρεσίες.
Το αναφέρω με αφορμή πρόσφατο giveaway της Ubisoft (Splinter Cell: Double Agent), προσφορά που τυπικά ίσχυε μόνο για την Ιαπωνία.
Εγώ έτρεξα το Windscribe και επέλεξα Tokyo, ενώ κάποιο άλλο μέλος παρέκαμψε τον γεωγραφικό περιορισμό μέσω της δωρεάν υπηρεσίας urban-vpn.com (προστέθηκε στα bookmarks για μελλοντική χρήση).

Με το Netflix αντιθέτως δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει. Σήμερα ο server λειτουργεί, αύριο είναι blockαρισμένος.
Όσο περισσότεροι χρήστες συγκεντρώνονται, τόσο το χειρότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, 9-11 είπε

Τα παιχνίδια που προορίζονται για πώληση (ακόμα και αν διατίθενται δωρεάν) σε άλλες περιοχές παρακάμπτονται πολύ πιο εύκολα σε σχέση με τις streaming υπηρεσίες.
Το αναφέρω με αφορμή πρόσφατο giveaway της Ubisoft (Splinter Cell: Double Agent), προσφορά που τυπικά ίσχυε μόνο για την Ιαπωνία.
Εγώ έτρεξα το Windscribe και επέλεξα Tokyo, ενώ κάποιο άλλο μέλος παρέκαμψε τον γεωγραφικό περιορισμό μέσω της δωρεάν υπηρεσίας urban-vpn.com (προστέθηκε στα bookmarks για μελλοντική χρήση).

Με το Netflix αντιθέτως δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει. Σήμερα ο server λειτουργεί, αύριο είναι blockαρισμένος.
Όσο περισσότεροι χρήστες συγκεντρώνονται, τόσο το χειρότερο.

γιατι ειναι χωρίς χρέωση αυτο? (urbanvpn)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, tasarass77 είπε

Ήρθε email για $29 - 1 χρόνο ή $69 3 χρόνια 

Η προσφορά αφορά τους ήδη υπάρχοντες πελάτες ή οποιονδήποτε; Για ρίξε ένα screenshot να δούμε τι ακριβώς λέει...

Μόλις τώρα, dkstopo είπε

γιατι ειναι χωρίς χρέωση αυτο? (urbanvpn)

Ε, δεν θέλει και πολλή σκέψη. «Αξιοποιούν» τα δεδομένα σου.
“If the service is free, you are (probably) the product”.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα και $69 για 3 χρονια δεν ειναι και καμια προσφορα!

Για τα δικα μου δεδομενα που βαζω το VPN αραια και που για συγκεκριμενα πραγματα θελω κατι απλο να κανω τη δουλεια μου.

Ισως θα επρεπε να ειχα παρει την lifetime τοτε αλλα δεν πειραζει.

Το σκεφτομαι για το keepSolid μιας και οι αναγκες μου λογικα καλυπτονται.

Θα περιμενω μεχρι Παρασκευη μηπως βγει και τιποτα αλλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...