Προς το περιεχόμενο

Windscribe VPN: Lifetime Pro Subscription


BringMe2Life

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, βρήκα αυτήν εδώ την προσφορά. Είναι ασφαλές και αξιόπιστο να την αγοράσω από την συγκεκριμένη σελίδα? Έχει αγοράσει κάποιος από εκεί στο παρελθόν? Και εν τέλει θα πάρω αυτό που θέλω? Αναφέρομαι στην Lifetime αγορά...

Και συγκεκριμένα η επίσημη σελίδα του μου δίνει 1 χρόνο με 49 δολάρια. Είναι δυνατόν να πάρω lifetime με 59 δολάρια? Δεν είναι λίγο κουλό? Αλλά αν κρίνεται έμπιστο εννοείται πως θα προχωρήσω σε αγορά.

Επεξ/σία από BringMe2Life
edit
  • Like 6
  • Thanks 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 273
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 λεπτά πριν, BringMe2Life είπε

Καλησπέρα, βρήκα αυτήν εδώ την προσφορά. Είναι ασφαλές και αξιόπιστο να την αγοράσω από την συγκεκριμένη σελίδα? Έχει αγοράσει κάποιος από εκεί στο παρελθόν? Και εν τέλει θα πάρω αυτό που θέλω? Αναφέρομαι στην Lifetime αγορά...

Και συγκεκριμένα η επίσημη σελίδα του μου δίνει 1 χρόνο με 49 δολάρια. Είναι δυνατόν να πάρω lifetime με 59 δολάρια? Δεν είναι λίγο κουλό? Αλλά αν κρίνεται έμπιστο εννοείται πως θα προχωρήσω σε αγορά.

είναι από τα καλύτερα vpns και έχει τέτοιες ταχύτητες που δεν έχω ξαναδεί.

Δεν έχει dns leaks και γενικότερα είναι ό,τι πιο απλό έχω δοκιμάσει. Είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Τράβα ένα screenshot της προσφοράς (γιατί λήγει σε τρεις ημερες) και προχώρα στην αγορά μόνο με το paypal. Έτσι ώστε σε περίπτωση που γίνει κάτι να ανοίξεις case στο paypal (να έχεις το screenshot) για να πάρεις τα λεφτά σου πίσω.

Στη περίπτωση που πουλάνε αέρα, θα στείλεις ένα μνμ στο supprt του windscribe και θα τους εξηγήσεις αυτό και αυτό. Αν σου πει ότι όντως είναι απάτη, τραβάς ένα screenshot και τη συζήτηση με το support και τα στέλνεις όλα στο paypal. Δεν υπάρχει περίπτωση να μην πάρεις τα λεφτά σου πίσω. Αλλά μόνο με paypal θα προχωρούσα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η αλήθεια είναι πως μου ακούγεται κουλό. Αλλά και πάλι σκέφτομαι ότι είναι μια πάρα πολύ καλή προσφορά και μάλλον θα προχωρήσω σε αγορά. Περιμένοντας όμως και άλλες γνώμες από τα παιδιά.

Επίσης βρήκα στο support της windscribe πως δεν πουλάνε οι ίδιοι lifetime account όμως πουλάνε μέσω τρίτων. Δείτε ss 2074900954_.png.22466b3f379fe764a7eb27cd5876b892.png

Στο StackSocial λοιπόν με παραπέμπει η επίσημη σελίδα της windscribe για να αγοράσω lifetime account. Και έχει ακριβώς την ίδια προσφορά με την παραπάνω που είχα δημοσιεύσει. 

Τι λέτε λοιπόν παίδες?

Επεξ/σία από BringMe2Life
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασε το καλύτερα από stacksocial , το ίδιο μαγαζί πρέπει να έιναι και τα δύο αλλά απο στακσοσιαλ το έχει πάρει πολύς κόσμος.

Η τιμή ισχύει και έχει αναφερθεί πως εφόσον έχει φτάσει τους 8(?) εκατομύρια χρήστες σύντομα θα σταματήσει η πώληση του λιφετιμε πακέτου, ή θα ανέβει η τιμή του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι σε φαση αναζητησης vpn κανοντας 1 μηνα συνδρομη και εχοντας τωρα το nordvpn δεν ειμαι και πολυ ευχαριστημενος και ιδιαιτερα στα torrent. Αυτο πως τα παει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Capt.staros είπε

Ειμαι σε φαση αναζητησης vpn κανοντας 1 μηνα συνδρομη και εχοντας τωρα το nordvpn δεν ειμαι και πολυ ευχαριστημενος και ιδιαιτερα στα torrent. Αυτο πως τα παει;

Έχω την δωρεάν έκδοση και πάει μπάλα. Το μόνο αρνητικό είναι τα 10 gb γιαυτό ψάχνομαι για pro.

Επεξ/σία από BringMe2Life
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙδα κι αλλα vpn με lifetime subscription στο συγκεκριμένο site. Και μάλιστα φθηνότερα! Γνωρίζει κανείς αν αξίζουν?

Παράδειγμα αυτό με 20 USD 

https://deals.sharewareonsale.com/sales/vpnsecure-lifetime-subscription-2

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, yansta είπε

ΕΙδα κι αλλα vpn με lifetime subscription στο συγκεκριμένο site. Και μάλιστα φθηνότερα! Γνωρίζει κανείς αν αξίζουν?

Παράδειγμα αυτό με 20 USD 

https://deals.sharewareonsale.com/sales/vpnsecure-lifetime-subscription-2

Μακριά από "lifetime" vpn κατά τη γνώμη μου, ειδικά άγνωστης προέλευσης.

https://www.vpnmentor.com/blog/5-reasons-buying-a-lifetime-vpn-is-the-biggest-mistake-you-can-make/

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχουμε κανένα οδηγό για το συγκεκριμένο vpn για να μπεί σε xiaomi mi router?

σκέφτομαι να πάρω την ετήσια με 12$ για πρώτη επαφή

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Capt.staros είπε

Ειμαι σε φαση αναζητησης vpn κανοντας 1 μηνα συνδρομη και εχοντας τωρα το nordvpn δεν ειμαι και πολυ ευχαριστημενος και ιδιαιτερα στα torrent. Αυτο πως τα παει;

Έχεις ένα από τα καλύτερα VPN αλλά δεν το έχεις καταλάβει. Ψάξου καλύτερα και θα καταλάβεις. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, samniotis είπε

έχουμε κανένα οδηγό για το συγκεκριμένο vpn για να μπεί σε xiaomi mi router?

σκέφτομαι να πάρω την ετήσια με 12$ για πρώτη επαφή

Εγώ δεν το κατάλαβα.. Γτ να το βάλουμε σε ρούτερ? Δεν είναι αρκετή η εφαρμογή του desktop?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...