Προς το περιεχόμενο

Epic Games Store


Despotas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 2,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σύμφωνα με τα hints που έχει δώσει μέχρι τώρα η epic λέγεται ότι πιθανότατα το ένα από τα δύο παιχνίδια που θα δοθούν την Πέμπτη θα είναι το Death Stranding. Είχε δοθεί πάλι τα Χριστούγεννα, αλλά είχε γίνει και μπέρδεμα με κάποιους να παίρνουν το director's cut και κάποιους άλλους το απλό. Ίσως πάμε για director's cut αυτή τη φορά;

Στο μεταξύ ήμουν από αυτούς που πήραν το απλό και μόλις την περασμένη βδομάδα το έκανα upgrade σε director's cut. 😑

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Speculoos είπε

Vegas ή 76. To Vegas δεν το είχε δώσει πάλι;

Δεν έχω κανένα απ' τα 2 στο library και δε θυμάμαι να έχω χάσει κάποιο δωρεάν τα τελευταία χρόνια. Επίσης τώρα που τσέκαρα, δεν υπάρχει για κανένα σελίδα στο store.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, p4n0s86 είπε

Δεν έχω κανένα απ' τα 2 στο library και δε θυμάμαι να έχω χάσει κάποιο δωρεάν τα τελευταία χρόνια. Επίσης τώρα που τσέκαρα, δεν υπάρχει για κανένα σελίδα στο store.

Fallout 1-2-3 και tactics τα έχω στο epic library (και σίγουρα δεν τα έχω αγοράσει 😅) ενώ το Vegas Ultimate το έχω απ'ότι φαίνεται από κάποιο GOG giveaway.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο πολύ πίστευα στο New Vegas, οπως και σχεδόν όλος ο κόσμος καθ'όλη την εβδομάδα αναμονής, παρά στο αμφιλεγόμενο και πολύ ιδιαίτερο 76.

Και πράγματι, το New Vegas έδωσαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, p4n0s86 είπε

Παιχνίδι που όχι μόνο κάνει 5-6 ευρώ αλλά συνήθως ούτε οι συγγενείς των devs δεν πατάνε στα rooms

Aυτή τη στιγμή έχει 32 παίχτες online 😅

image.png.133e7e20b1b593a9dab8a95c8113d720.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...