Προς το περιεχόμενο

ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ -SONY PlayStation VR, Camera V2, 5 Games 199E [ΤΕΛΟΣ]


avacan23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, liverpoolman είπε

Aυτα τα 29 ευρω μπορω να τα παρω κατευθειαν? εννοω με αφαιρεση του ποσου απο την τελικη τιμη στα media?

Αρχικώς να τονίσω πως το προς επιστροφή ποσό θα είναι 22,90€ και πως θα χρειαστεί να πληρώσεις το σύνολο του ποσού (229€).

Κάποιες ώρες/ ημέρες μετά την αγορά σου, όταν η τράπεζα κάνει εκκαθάριση της συναλλαγής σου, θα πιστώσει στο λογαριασμό σου την επιστροφή που δικαιούσαι υπό τη μορφή Yellows. Απαραίτητη προϋπόθεση είναι να έχεις ενεργοποιήσει το πρόγραμμά επιβράβευσης Yellows στον λογαριασμο ο οποιος ειναι συνδεδεμένος με την κάρτα που θα χρησιμοποιήσεις πριν προχωρήσεις σε κάποια συναλλαγη.

Τα Yellows που θα συλλέξεις θα μπορείς να τα εξαργυρώσεις σε μελλοντική αγορά σου. Αν λοιπόν υποθέσουμε ότι κάποια άλλη στιγμή θα κάνεις μια ακόμη αγορά από Mediamarkt, θα μπορείς να εξαργυρώσεις τα Yellows που έχεις στο πορτοφόλι σου και να έχεις άμεση έκπτωση στη δευτερη αγορά σου.

Μπορείς να δεις εδώ τις συνεργαζόμενες επιχειρήσεις του προγράμματος.

@Evebody

Χθες παρέλαβα από Κωτσόβολο και επιβεβαιώνω ότι ο κωδικός του PSVR είναι ο CUH-ZVR2.

Έκανα και ένα ιδιαίτερο μάθημά στον πωλητή για να ξέρει σε περίπτωση που κάποιος άλλος από εμάς ενδιαφερθεί για την έκδοση του PSVR. 😆

Καλή απόλαυση σε όλους μας!

Επεξ/σία από dim_plo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 158
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά, από πάμπλικ έχει παραλάβει κανείς? Έκανα τη παραγγελία αλλά ακόμα ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Και αύριο βγαίνω σε άδεια μέχρι τις 2 Γενάρη :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Edel είπε

Ρε παιδιά, από πάμπλικ έχει παραλάβει κανείς? Έκανα τη παραγγελία αλλά ακόμα ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Και αύριο βγαίνω σε άδεια μέχρι τις 2 Γενάρη :(

Δεν έχεις άδικο. Γενικά τα public αργούν να τα φέρνουν ενώ στα άλλα μαγαζιά γρηγορότερα. Να μην είναι διαθέσιμο οκ αλλά να είναι και να κάνουν 1 εβδομάδα; Τέλος πάντων.

Κάνε υπομονή μέχρι την Παρασκευή αλλιώς πάρε τηλ. Εγώ την έχω ακόμα την παραγγελία στα 200 ευρώ και δεν ήρθε ακόμα. Αν έρθει όποιος θελήσει να μου στείλει μήνυμα σήμερα. Η παραγγελία θα έρθει Τσιμισκή στη Θεσσαλονίκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα από mediamarkt και ναι είναι το V2.

Στα δικά σας οι φακοί είχαν προστατευτικές ζελατίνες ή απολύτως τίποτα όπως στο δικό μου;

Στο κάτω μέρος στον δεξί φακό παρατήρησα μια γραμμή μερικών χιλιοστών που ελπίζω να είναι κάτω από το τζάμι στο πλαστικό και φαίνεται αν ρίξω φως επάνω του.

Είχε δύο κλειδιά 1 για το VR Worlds και 1 για τα υπόλοιπα 4 παιχνίδια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, johnpap21 είπε

Παρέλαβα από mediamarkt και ναι είναι το V2.

Στα δικά σας οι φακοί είχαν προστατευτικές ζελατίνες ή απολύτως τίποτα όπως στο δικό μου;

Στο κάτω μέρος στον δεξί φακό παρατήρησα μια γραμμή μερικών χιλιοστών που ελπίζω να είναι κάτω από το τζάμι στο πλαστικό και φαίνεται αν ρίξω φως επάνω του.

Είχε δύο κλειδιά 1 για το VR Worlds και 1 για τα υπόλοιπα 4 παιχνίδια.

Τα ιδια ακριβώς! 

Ισως κατι γινεται με καποια αντανακλαση!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγω μάλλον δε θα χρειαστώ τους κωδικούς σκέφτομαι να τους πουλήσω σε κάποιον που θα τα παίξει 

είναι 2 κωδικοί όπως ανέφεραν οι συμφορουμιτες ένας με 4 game

doom Skyrim astrobot wipeout και ένας 

με το vr worlds

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...