Προς το περιεχόμενο

ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ -SONY PlayStation VR, Camera V2, 5 Games 199E [ΤΕΛΟΣ]


avacan23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρέλαβα από Κωτσοβολο Πάτρα.

VR2

Νομίζω, για να μην το κουράζουμε, πως όλα τα mega pack είναι VR2.

Μένει να δούμε την έκδοση στην προσφορά του Πλαισίου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 158
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έκανα και εγώ μία παραγγελία από Κωτσόβολο με παραλαβή από κατάστημα. Λογικά θα περάσω να παραλάβω την Δευτέρα. Ευχαριστούμε TS!

Έχω μία ερώτηση που μπορεί να φανεί βλακώδης αλλά θα ήθελα να είμαι βέβαιος. Στην σύνοψη της παραγγελίας μου, βλέπω αυτό εδώ:

Τρόπος Πληρωμής: Μετρητά

Σας το εμφανίζει και εσάς έτσι; Ρωτάω επειδή θα ήθελα να πληρώσω με την κάρτα μου για να επωφεληθω και της προσφοράς με τους πόντους της Alpha Bank.

Technicalities, i know. Έχω δει να γίνονται αρκετά τέρατα όμως. Ευχαριστώ εκ των προτέρων παιδιά και εύχομαι να έχουμε όλοι μας καλές γιορτές!

Επεξ/σία από dim_plo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, alexzzz είπε

Ερώτηση... είναι έτοιμο όπως είναι να παίξεις με το χειρηστήριο ή θέλει και τα move stick πως λέγονται; 

Aνάλογα το game. Κάποια θέλουν τα move και κάποια άλλα το aim controller.  Eγώ για παράδειγμα ξεκίνησα το batman arkham vr και χωρίς τα move το σταμάτησα μέχρι να τα πάρω. 

11 λεπτά πριν, dim_plo είπε

Έκανα και εγώ μία παραγγελία από Κωτσόβολο με παραλαβή από κατάστημα. Λογικά θα περάσω να παραλάβω την Δευτέρα. Ευχαριστούμε TS!

Έχω μία ερώτηση που μπορεί να φανεί βλακώδης αλλά θα ήθελα να είμαι βέβαιος. Στην σύνοψη της παραγγελίας μου, βλέπω αυτό εδώ:

Τρόπος Πληρωμής: Μετρητά

Σας το εμφανίζει και εσάς έτσι; Ρωτάω επειδή θα ήθελα να πληρώσω με την κάρτα μου για να επωφεληθω και της προσφοράς με τους πόντους της Alpha Bank.

Technicalities, i know. Έχω δει να γίνονται αρκετά τέρατα όμως. Ευχαριστώ εκ των προτέρων παιδιά και εύχομαι να έχουμε όλοι μας καλές γιορτές!

Εγώ θα σου πρότεινα να πας αύριο πρωί και σχετικά νωρίς. Ο κώτσος όταν έχει διαθεσιμότητα σε κατάστημα και κάνεις παραγγελία μπορείς να παραλαβεις την επόμενη στιγμή πηγαίνοντας στο ταμείο. Μην αφήνεις να περάσουν μερες στην προκειμένη περίπτωση γιατί ίσως βρεθείς προ εκπλήξεως. 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Εγώ θα σου πρότεινα να πας αύριο πρωί και σχετικά νωρίς.

Είχα προγραμματίσει να είμαι την Δευτέρα στη Θεσσαλονίκη λόγω υποχρεώσεων οπότε σκέφτηκα να το συνδυάσω με την αγορά του.

Αν πάει οτιδήποτε στραβά, so be it.. Το λέω με την έννοια ότι ούτως ή άλλως δεν θα είχα τρόπο να το παραλάβω από κατάστημα σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση (μένω στην Ημαθία).

Όπως και να έχει, σε ευχαριστώ για την συμβουλή σου φίλε μου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα στην Ημαθια μενεις οχι στον νοτιο πολο. Τα καταστηματα κανουν και αποστολες και μαλιστα πανω απο ενα ποσο (που εδω το εχεις για πλακα) ειναι δωρεαν η μεταφορα, τοσα καταστηματα εχουν την ιδια προσφορα, σιγουρα τα περισσοτερα στελνουν σπιτι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, orck είπε

καταστηματα κανουν και αποστολες

Το γνωρίζω αυτό φίλε μου. Απλώς υπάρχει και άλλο προϊόν το οποίο είναι προς αντικατάσταση και απαίτησα να γίνει επί τόπου η αλλαγή, σε κατάστημα. Το δέμα πηγε και ηρθε 3 φόρες στην Αθήνα, κάθε φορά μου έστελναν πίσω "καινούργιο" σε ακόμη χειρότερη κατάσταση (είτε επειδή ο courier είναι για τα θηρία είτε επειδή αυτοί μου έστελναν εκθεσιακό προϊόν).

Θα πάω που θα πάω λοιπόν από κοντά, είπα να το συνδυάσω και με την αγορά του PSVR του θέματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/12/2018 στις 9:29 ΜΜ, DeareN είπε

Τσίμπησα ένα. Πρέπει να είναι προσφορά της Sony γιατί βλέπω pricematch απο πλαισιο και media markt... Επίσης λόγω astro bot πρεπει να είναι το v2 που έχει και HDR passthrough για να μην αλλάζεις καλώδια και υποδοχή ακουστικών στη κεφαλή...

https://www.plaisio.gr/games/vr-hardware/Sony-Psvr-Headset-Mk4-Mega-Pack-PS719786214.htm

Ευτυχως που πηρα τηλεφωνο πριν το πληρωσω ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΝΑΙ Η VERSION No1 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωραιος αδερφε πηγα το τσιμπησα απο το καταστημα, για οσους αναρωτιουντε και παραπονιουντε το V2 ειναι τελικα και τα games ειναι σε digital μορφη

Επεξ/σία από TsironakosMix
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, TsironakosMix είπε

Ωραιος αδερφε πηγα το τσιμπησα απο το καταστημα, για οσους αναρωτιουντε και παραπονιουντε, νομιζω ειναι το V1 το V2 αποσο ξερω δεν κυκλοφορει ευρωπη και για κανενα λογο δεν το βρισκετε σε μαγαζι ελλαδας... Αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος...

Εχουν δωθει και V2 και V1, δεν εχω καταλαβει να εχει καποιο μοτιβο, ειδα φωτογραφιες απο Public να εχουν V1, πλαισιο λενε παλι για V1. Δεν ξερουμε εαν ειναι καθολικο η τυχαιο στοκ στα καταστηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, orck είπε

Εχουν δωθει και V2 και V1, δεν εχω καταλαβει να εχει καποιο μοτιβο, ειδα φωτογραφιες απο Public να εχουν V1, πλαισιο λενε παλι για V1. Δεν ξερουμε εαν ειναι καθολικο η τυχαιο στοκ στα καταστηματα. 

Tι να πω εγω πηγα κοτσοβολο ειχανε 5 στο ραφι, και μολις τωρα το googlara και καταλαβα οτι ειναι το V2, εντομεταξυ νομιζα οτι δν εχουμε v2 στην ελλαδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας, παιδιά! Επειδή αύριο θα πάω σε κατάστημα να προβώ στην αγορά για αυτήν την υπέροχη προσφορά και ευχαριστώ με την σειρά μου το παιδί που την ανέβασε! Να ρωτήσω... Σε ποιο κατάστημα να πάω (γιατί έχω μπερδευτεί) ώστε να είμαι σίγουρος ότι θα πάρω την σωστή έκδοση, την ver.2 δηλαδή, ή υπάρχει κάτι έξω στην συσκευασία που το διευκρινίζει ότι είναι η ver.2; Κωδικος προϊόντος πχ; 

Επεξ/σία από Mike83GR
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...