Προς το περιεχόμενο

Sapphire VGA Radeon RX 570 Nitro+ 4GB 169.9 Ευρώ


bromiaris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

[ΑΔίνεις το κουπόνι και

-> 1) το ενεργοποιεί ο αγοραστής στο δικό του amd.rewards λογαριασμό** και με μια 570/580 [ αν δεν έχει ενός φίλου του ξέρω γω ] διαλέγει ποια παιχνίδια θέλει. Επειτα θα λάβει τους κωδικούς από την AMD λίγο πριν την κυκλοφορία τους όπου αργότερα μπορεί να ενεργοποιήσει κανονικά στο uplay / steam λογαριασμό του. 

-> 2) Αν δεν έχει RX570/580 ο ίδιος, είτε κάποιος κοντινός του, φίλος ή γνωστός λες/πράττεις ως εξής:

*<< Αφότου γίνει η πληρωμή, την ίδια στιγμή ερχόμαστε σε επικοινωνία τηλεφωνικώς ή μέσω skype / discord κλπ, μου αναφέρεις ποια παιχνίδια θες και τα ενεργοποιώ στον AMD Rewards λογαριασμό σου εγώ με την δικιά μου RX570 ώστε να μπορείς να τα ενεργοποιήσεις χωρίς να έχεις απαραίτητα 570 ή 580. >>

## Προσωπικά για να ήταν ακόμα πιο καλυμμένος και να ένιωθε πιο ασφαλής ο αγοραστής θα προτιμούσα κλήση μέσω discord είτε Skype όπου διαθέτουν λειτουργία κοινής χρήσης οθόνης για να παρακολουθήσει τη διαδικασία την ίδια στιγμή. ## 

[Β] Επειδή λήγει η περίοδος ενεργοποιήσης του κουπονιού στις 9 Φεβρουαρίου. *Ακολουθείς ότι γράψαμε παραπάνω στο Α(2) σκέλος

Ενεργοποιείς το κωδικό σε δικό σου λογαριασμό για να μη χαθεί η προσφορά και με την δικιά σου 570 / 580 διαλέγεις τα παιχνίδια του αγοραστή.

Περίοδος ενεργοποιήσης των κωδικών για το κάθε παιχνίδι γίνονται δεκτοί μέχρι τις 6 Απριλίου.


**Η διαδικασία είναι πολύ απλή και εύκολη αρκεί να γίνει σωστή συννενόηση.
> https://www.amdrewards.com/register

Η αν τα έχεις ενεργοποιήσει στο δικό σου amd λογαριασμό, απλά θα δώσεις τους κωδικούς steam όταν με το καλό βγουν τα παιχνίδια. Ακόμα πιο εύκολα 😋

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, leros2004 είπε

Η αν τα έχεις ενεργοποιήσει στο δικό σου amd λογαριασμό, απλά θα δώσεις τους κωδικούς steam όταν με το καλό βγουν τα παιχνίδια. Ακόμα πιο εύκολα 😋

Πλέον έχω την εντύπωση πως θέλει Account Link (με το steam δηλαδή) και για αυτό. Κάπου όμως διάβασα πως μπαίνοντας στον κώδικα της σελίδας με τον browser σου, κάπου σου εμφανίζει τον κωδικό του παιχνιδιού τον οποίο μπορείς να αντιγράψεις και να ενεργοποιήσεις κανονικά. Δεν έχω κάρτα ή κωδικούς για να ενεργοποιήσω και να το επιβεβαιώσω ο ίδιος, αλλά κάπου έτυχε να το διαβάσω οπότε το αναφέρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, JoannisV είπε

Πλέον έχω την εντύπωση πως θέλει Account Link (με το steam δηλαδή) και για αυτό. Κάπου όμως διάβασα πως μπαίνοντας στον κώδικα της σελίδας με τον browser σου, κάπου σου εμφανίζει τον κωδικό του παιχνιδιού τον οποίο μπορείς να αντιγράψεις και να ενεργοποιήσεις κανονικά. Δεν έχω κάρτα ή κωδικούς για να ενεργοποιήσω και να το επιβεβαιώσω ο ίδιος, αλλά κάπου έτυχε να το διαβάσω οπότε το αναφέρω.

Στις 25 του μηνός θα σου πω. Resident Evil 2.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...