Προς το περιεχόμενο

Sapphire VGA Radeon RX 570 Nitro+ 4GB 169.9 Ευρώ


bromiaris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η γνωστή κάρτα Sapphire VGA Radeon RX 570 Nitro+ 4GB από το Πλαίσιο 169.9 ευρώ...  

https://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/anavathmisi/vga-kartes-grafikwn/VGA-Radeon-RX-570-Nitro-4GB-11265-07-20G.htm

 

 

image.png.c22584a16b99d8e3a71b7a3215d37f72.png

 

 

Επεξ/σία από bromiaris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς σε αυτή την τιμή  κάνει χαλάστρα σε όλους όσους την είχαν αγοράσει τότε, με μοναδικό τους σκοπο να τις πουλήσουν στο insomnia 170 ευρώ!!!!!!    

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν όντως παίζει, όχι.

Αν εννοείς στο σκρουτζ κάτι κατόπιν παραγγελίας χωρίς μεταφορικά και αντικαταβολή κτλ, δε νομίζω να παραλάβεις 580 8gb με 180. Τουλάχιστο όχι μέσα στο 2018.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει με την λογική πάντα ότι σου δίνει 2 απτά 3 παιχνίδια (devil may cry 5,resident evil 2, division 2 ) που βγαίνουν του χρόνου και αυτή την στιγμή τα βρίσκεις για  προπαραγγελία από 35 έως 40 το καθένα. Είναι σαν να γλιτώνεις γύρω στα 70 ευρώ πάνω κάτω για όποιον πάντα ενδιαφέρεται για τα συγκεκριμένα παιχνίδια.

Νομίζω όταν ήταν στα 140 ευρώ στο black friday δεν πρέπει να υπήρχε η συγκεκριμένη προσφορά απτό πλαίσιο,μόνο κάρτες Nvidia θυμάμαι που έδιναν το monster hunter δώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, W0zzAp είπε

Νομίζω όταν ήταν στα 140 ευρώ στο black friday δεν πρέπει να υπήρχε η συγκεκριμένη προσφορά απτό πλαίσιο,μόνο κάρτες Nvidia θυμάμαι που έδιναν το monster hunter δώρο. 

Η προσφορά είναι της AMD  και την έδινε κανονικά το Πλαίσιο σε όσους αγόρασαν την κάρτα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, W0zzAp είπε

Αξίζει με την λογική πάντα ότι σου δίνει 2 απτά 3 παιχνίδια (devil may cry 5,resident evil 2, division 2 ) που βγαίνουν του χρόνου και αυτή την στιγμή τα βρίσκεις για  προπαραγγελία από 35 έως 40 το καθένα. Είναι σαν να γλιτώνεις γύρω στα 70 ευρώ πάνω κάτω για όποιον πάντα ενδιαφέρεται για τα συγκεκριμένα παιχνίδια.

Νομίζω όταν ήταν στα 140 ευρώ στο black friday δεν πρέπει να υπήρχε η συγκεκριμένη προσφορά απτό πλαίσιο,μόνο κάρτες Nvidia θυμάμαι που έδιναν το monster hunter δώρο.

ναι εδωσαν κανονικα κωδικους ( καποιοι ημασταν τυχεροι και πηραμε 2 κωδικους :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Zengar Zombolt είπε

ναι εδωσαν κανονικα κωδικους ( καποιοι ημασταν τυχεροι και πηραμε 2 κωδικους :P )

20 μέρες,3 e-mail και 2 τηλέφωνα μετά, δέν έχουν φιλοτιμηθεί να μου τους στείλουν.Μάλιστα,ένας υπάλληλος το δικαιολόγησε, λέγοντας οτι έχω απενεργοποιήσει την επιλογή για να λαμβάνω ενημερωτικά e-mail με προσφορές απο το Πλαίσιο.Οτιναναι αυτό το μαγαζάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν Αξίζει ,,, με την 570 8GB να παίζει στα 178 ... είναι χαζό για 10 euro να πάει κάποιος στα 4GB

Επεξ/σία από zakailiou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, zakailiou είπε

Δεν Αξίζει ,,, με την 570 8GB να παίζει στα 178 ... είναι χαζό για 10 euro να πάει κάποιος στα 4GB

Εγω παντως με τα παιχνιδια που εδινε το πλαισιο, βεβαια την αγορασα 140€ BF, και πουλησα τα παιχνιδια που δινει δωρο 42,5€, μια χαρα μου βγηκε η 4gb :P. 
Τωρα θα μου εβγαινε ~130 δηλαδη, ενω στην αλλη δεν παιρνεις games απο skroutz, μονο e-shop και plaisio.

 

Επεξ/σία από ExTaCy1337
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, gaius germanicus είπε

Υπάρχουν παιχνίδια που αξιοποιούν 8 Γκίκα μνήμης?

Και να μην υπάρχουν, θα βγουν κάποια που θα τα αξιοποιούν. Το ίδιο θα σου έλεγε κάποιος πριν μερικά χρόνια για τα 4 GB. Είναι πολύ πιο future-proof τα 8 GB.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...