Προς το περιεχόμενο

Η Lime και τα ηλεκτρικά πατίνια της, καταφθάνουν στη Θεσσαλονίκη


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 λεπτά πριν, THESPYROS είπε

Εγώ παιδιά έχω το δικό μου ποδηλατάκι και δεν δίνω ούτε ένα Euro 

Μόνο που το διάβασα άρχισαν να με πονάνε τα πόδια μου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι αναλογος το πως θα το δει καποιος. Καποιου που μενουν νεα παραλια - Ολγας, θα μπορουν πολυ απλα να κατεβουν παραλια και σε 7-8 λεπτα να κανουν το Μεγαρο - λευκος πυργος με κοστος 2,05€ -2,20€, και να μη χρειαζεται να παιρνει κανεις λεωφορειο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, defacer είπε

 

Το πάρκινγκ και η βενζίνη είναι πιο ακριβά.

9 ευρώ την ώρα ? χμ για να το σκεφτούμε λίγο πας για καφέ και παίρνεις αμάξι θες 5 χιλιόμετρα απόσταση ? είναι πρακτικά με ένα μέσο αμάξι με 10lt/100km είναι 75 λεπτά για τα 5 χιλιόμετρα ! και άλλα τόσα να γυρήσεις ? 1.5 σε βενζίνες.

πάρκιν πόσο να δώσεις 3 ευρώ την ώρα ? και να παρκάρεις βρίσκεις σε περιόδους μη συμφόρισης να σκεφτόμαστε πριν πούμε την μπούρδα.....

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εγώ νομίζω ότι η Σαλόνικα προσφέρεται σαν πόλη για τέτοιου είδους μετακινήσεις στο κέντρο ειδικά. Αλλά θεωρώ ότι οι τιμές είναι υψηλές. Όχι σε σχέση με άλλα μέσα. Σε σχέση με τα ίδια, που μπορείς να πάρεις μόνος σου. Όταν με 400€ παίρνεις το xiaomi, δεν δίνεις 2,5€ για 10 λεπτά διαδρομής. Άντε ίσως δοκιμαστικά μόνο να δεις εάν σου ταιριάζει η φάση.

Επεξ/σία από Bigi444444
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1. Ειναι ακριβο. Τοσο εχει στον Σαν φραντζισκο, δεν επρεπε να εχει ιδια τιμη εδω

2. Ειναι επικυνδινο οσο δε φανταζεστε, εχουμε να δουμε πολλα ατυχηματα μη πω δυστηχηματα με πεζους αλλα και τους ιδιους τους αναβατες

3. Σκουπιδοτοπος, θα γεμισει η πολη με τετοια μαραφετια

4. αποτι βλεπω τα φρενα τους ειναι της πλακας

Επεξ/σία από MegalosVeziris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλή σκέψη. Δώστε όσα στο ταξι για να πάτε στον προορισμό σας στο διπλάσιο χρόνο με μπόνους το σασπενς να ανοίξετε το κεφάλι σας σαν καρπούζι.

Καλή τιμή για ενοικίαση... segway. Όχι ηλεκτρικού πατινιού.

Η ιδέα δεν είναι άσχημη αλλά αν πρέπει να νοικιάζεται σε τέτοια τιμή προκειμένου να καλύψουν ζημιές/απώλειες/upkeep, για τις περισσότερες μετακινήσεις δεν αξίζει.

 

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κορόιδα ψάχνουν + που υποτίθεται είναι ένας ^^οικονομικός τρόπος μετακίνησης ενώ είναι ακριβό^^

Καλύτερα ποδήλατο που γυμνάζεσαι,βάζεις ηχειάκια,κοντέρ και δεν πληρώνεις τίποτα !!!!

Επεξ/σία από KnightRider
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λέει ούτε τι βάρος σηκώνει εμένα δεν βλέπω να με πηγαίνει ούτε 5 μέτρα (δεν λέμε για ανηφόρες κλπ ...) Σαν ιδέα δεν είναι κακό όμως θέλει ακόμα βελτιώσεις και είναι όπως αναφέραν πιο πάνω πολύ ακριβό για τα ελληνικά δεδομένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και λιγο ποδήλατο δεν βλάπτει... Ουτε το περιβάλλον ουτε έμας...και σε παει και πιο μακρια με την ιδια ταχυτητα...

Νομιζω οτι μας θέλουν χοντρους , πεινασμένους, καταναλωτες...!

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...