Προς το περιεχόμενο

Το Facebook παραδέχεται ότι επέτρεπε την πρόσβαση τρίτων εταιριών σε μηνύματα χρηστών


Tilemaxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, TechnoV είπε

Πρέπει να σαι τελειωμένος πλέον για να χρησιμοποιήσεις αυτό το πράμα για επικοινωνία. Μόνο για γριές είναι

Και εγώ πιστεύω ότι πρέπει να είσαι αγενής ή 16χρονος για να λες τελειωμένους κάποιους επειδή χρησιμοποιούν ένα app, αλλά ok δεν το κάνω και θέμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Facebook κάθε εβδομάδα ζητάει "συγνώμη" για κάτι.

Στα τελικά έχει δώσει όλες τις πληροφορίες σας και όλα τα αρχεία σας από εδώ και από εκεί και εσείς κοιμάστε όρθιοι.

#deleteFacebook να τελειώνουμε με τον ρουφιάνο.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, polaki είπε

Η ερώτηση μου λοιπόν σε εσένα και σε όλους τους εξυπνάκιδες είναι ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΡΟΠΟ εσείς επικοινωνείτε?

Απο τότε που γεννήθηκα, με το στόμα επικοινωνώ, είναι πολύ απλό, ανοιγοκλείνω τα χείλη μου και με την βοήθεια της γλώσσας μου βγαίνει ήχος!!!

Ο οποίος ήχος μεταφράζετε σε λέξεις που συντάσουνε προτάσεις. Οι οποίες φτάνουνε στο άτομο που επικοινωνώ, δια μέσου του αυτιού του, πάνε στον εγκέφαλο του και καταλαβαίνει τι λεω.

Τα είπε ο lenovo, face to face.

Παίρνω τηλέφωνο το άτομο που με ενδιαφέρει, και του λεω να περάσει για καφέ να συζητήσουμε, τόσο απλα.

Επεξ/σία από lnwolfgr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ρε παίδες μεγάλωσα με mirc. Στα νετ καφέ που πήγαινα τότε δεν άφηνα κανέναν να μιλήσει. Ανέβαζα ιό και στα καπάκια οι irc cops μπαναρανε όλα τα pc του μαγαζιού. 

Πείτε όπως θέλετε, όμως ακόμη το χρησιμοποιώ που που.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ με αυτούς που ξέρουν των Zuckerberg αυτοπροσώπως πως δεν των έχουν φάει ζωντανό.. 😛 είναι ο μόνος που καταπαταει τόσα ανθρώπινα δικαιώματα χωρίς καμία κύρωση. Εδώ των Χριστό σταυροσαν αυτός πως ζει 😂😂😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, katisjimmis είπε

Δεν κατακρίνω όσους το χρησιμοποιούν. Για να είμαι ξεκάθαρος. Απλά δεν βρίσκω καμία χρησιμότητα. Ειδικά όταν κάθε τρεις και λίγο βγαίνει στη φόρα ένα νέο τεράστιο κενό ασφαλείας.

αυτό δεν είναι κενό ασφάλειας απλά το fb έδωσε δικαίωμα να βλέπουν εταιρίες τα προσωπικά μηνύματα (ακόμη χειρότερα δλδ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωστές "πολιτικές" του Facebook

1. Δεν μου κάνει εντύπωση γιατί μεχρι ένα διάστημα παίρνανε φράγκα VPN εταιρείες επιτρέποντας στο FB να ξέρει την τοποθεσία που βρίσκεται ο χρήστης του τάδε VPN.
2. Με ενεργό VPN που υποτίθεται ότι μεχρι πριν 3 χρονια ταν το πιο "αυστηρό"... μίλαγα chat με έναν φύλο μου ότι θα ψάξω να βρω φθηνά κονσόλα PS4... ξαφνικά την επόμενη μέρα που μπαίνω FB μέσο double encryption και χώρα την Φιλανδία μου πετά ad για PS4 στα Public της Ελλάδας....

Έλεος δηλαδή, έβγαζε μάτι...

  • Like 24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mindworm είπε

Γνωστές "πολιτικές" του Facebook

1. Δεν μου κάνει εντύπωση γιατί μεχρι ένα διάστημα παίρνανε φράγκα VPN εταιρείες επιτρέποντας στο FB να ξέρει την τοποθεσία που βρίσκεται ο χρήστης του τάδε VPN.
2. Με ενεργό VPN που υποτίθεται ότι μεχρι πριν 3 χρονια ταν το πιο "αυστηρό"... μίλαγα chat με έναν φύλο μου ότι θα ψάξω να βρω φθηνά κονσόλα PS4... ξαφνικά την επόμενη μέρα που μπαίνω FB μέσο double encryption και χώρα την Φιλανδία μου πετά ad για PS4 στα Public της Ελλάδας....

Έλεος δηλαδή, έβγαζε μάτι...

Πόσες φορές στα χρόνια εδώ τα έπαθα αυτά και τα έγραφα και μου έλεγαν ότι είμαι εγωκεντρικός, εγωιστής ότι μου φαίνεται ότι περιστρέφεται η γη γύρω μου κτλπ.

Εδώ την κιθάρα μου άκουγε να παίζω και μου πέταγε να αγοράσω ψηφιακά κουρδιστήρια γιατί ήμουν ξεκουρδιστος μέσω ενός προβλήματος που είχα στη γέφυρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...