Προς το περιεχόμενο

Πώληση Τρακαρισμένης Μηχανής


Thesoundmakergr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα και καλές γιορτές σε όλους του συμforumιτες,

Θα ήθελα να πουλήσω την τρακαρισμένη μου μηχανή.

Εαν κάποιος εχει στο νού του κάποιον που αγοράζει τρακαρισμένα (προτιμώ επιχείρηση) θα ήθελα να μου τον προτείνει.

Να σημειώσω οτι το μηχανάκι ειναι Αθήνα.

 

Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειτε σε κανα εμπορο οπου θα την φτιαξει για να την πουλησει ειτε μπορεις να τσεκαρεις σε μαγαζια με μεταχειρισμενα μηπως τη θελουν για ανταλακτικα πχ. motogp στη Πετρου Ραλλη στη Νικαια (εχει 2-3 σε εκοινο το σημειο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, primeragt είπε

Ειτε σε κανα εμπορο οπου θα την φτιαξει για να την πουλησει ειτε μπορεις να τσεκαρεις σε μαγαζια με μεταχειρισμενα μηπως τη θελουν για ανταλακτικα πχ. motogp στη Πετρου Ραλλη στη Νικαια (εχει 2-3 σε εκοινο το σημειο).

Απλα δεν έχω χρόνο για να βγώ στην γύρα και έλεγα μηπως ξέρει κανείς ιντερνετικά.

 

40 λεπτά πριν, fastnq2 είπε

Αμα δεν βιαζεσαι τα λεφτα καντην κομματια και βαλτα για πουλημα.Σε οποιαδηποτε αλλη περιπτωση χανεις λεφτα..

Το βιάζομαι και δυστυχώς δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ αλλιώς θα μου άρεσε σαν Project

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ιντερνετικα δυστυχως οχι δεν γνωριζω αλλα δεν χανεις κατι να ψαξεις τα καταστηματα που σου λεω ινταρνετικα και να τους παρεις ενα τηλεφωνο να δεις αν ενδιαφερονται για την μηχανη σου ως ανταλακτικα.

Επεξ/σία από primeragt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Eliaskat είπε

τι μοτοσυκλετα ειναι ?

Kawasaki Ninja 250 11'

37 λεπτά πριν, primeragt είπε

Ιντερνετικα δυστυχως οχι δεν γνωριζω αλλα δεν χανεις κατι να ψαξεις τα καταστηματα που σου λεω ινταρνετικα και να τους παρεις ενα τηλεφωνο να δεις αν ενδιαφερονται για την μηχανη σου ως ανταλακτικα.

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν χανεις και τιποτα να την βαλεις και αγγελια στο car, αφου εκει ολοι χαζευουν επαγγελματιες και ιδιωτες

απο εκει και περα σημασια εχει σε τι κατασταση ειναι, τι ανταλλακτικα βγαινουν και φυσικα ποσα εσυ ζητας...

θα την εβαζα και facebook marketplace και φυσικα τα 2-3 moto forums

Επεξ/σία από xrhstosiak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/12/2018 στις 1:11 ΜΜ, Thesoundmakergr είπε

Καλησπέρα και καλές γιορτές σε όλους του συμforumιτες,

Θα ήθελα να πουλήσω την τρακαρισμένη μου μηχανή.

Εαν κάποιος εχει στο νού του κάποιον που αγοράζει τρακαρισμένα (προτιμώ επιχείρηση) θα ήθελα να μου τον προτείνει.

Να σημειώσω οτι το μηχανάκι ειναι Αθήνα.

Ευχαριστώ πολύ

Εγώ είχα ένα τρακαρισμένο πεζό sum up 125 είχα πάει σε διάφορα με ανταλακτικά μήπως την ήθελε κανείς δεν μου έδιναν ούτε 50 ευρώ και πριν την πάω για παλιοσίδερα την έβαλα στο car 120 ευρώ.

Σε 10 μέρες περίπου την έδωσα σε ένα παιδί  που είχε μία παρόμοια που είχε ψιλοτρακάρει για ανταλακτικά.Την είχε και ανάγκη γιατί δεν είχε άλλο  μέσο να πάει στη δουλειά και το χάρηκα.. Με πήραν μετά από 1-2 μήνες και άλλοι δύο αλλά είχε φύγει.Βάλτην στο car.gr μπορεί να πετύχεις κανέναν που τη θέλει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/12/2018 στις 7:04 ΜΜ, papoys1 είπε

Εγώ είχα ένα τρακαρισμένο πεζό sum up 125 είχα πάει σε διάφορα με ανταλακτικά μήπως την ήθελε κανείς δεν μου έδιναν ούτε 50 ευρώ και πριν την πάω για παλιοσίδερα την έβαλα στο car 120 ευρώ.

Σε 10 μέρες περίπου την έδωσα σε ένα παιδί  που είχε μία παρόμοια που είχε ψιλοτρακάρει για ανταλακτικά.Την είχε και ανάγκη γιατί δεν είχε άλλο  μέσο να πάει στη δουλειά και το χάρηκα.. Με πήραν μετά από 1-2 μήνες και άλλοι δύο αλλά είχε φύγει.Βάλτην στο car.gr μπορεί να πετύχεις κανέναν που τη θέλει.


Καλημέρα και χρόνια πολλά!

Το χω βάλει αλλα δεν είχε και πολύ ζήτηση + οτι παίζει και πολύ απατεωνιά..

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/12/2018 στις 11:11 ΠΜ, Thesoundmakergr είπε


Καλημέρα και χρόνια πολλά!

Το χω βάλει αλλα δεν είχε και πολύ ζήτηση + οτι παίζει και πολύ απατεωνιά..

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια!

Χρόνια πολλα και καλή χρόνια  στείλε καμία φωτο και ποσά ζητάς.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/12/2018 στις 11:11 ΠΜ, Thesoundmakergr είπε


Καλημέρα και χρόνια πολλά!

Το χω βάλει αλλα δεν είχε και πολύ ζήτηση + οτι παίζει και πολύ απατεωνιά..

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια!

Ε αν δεν μπόρεσες να πιάσεις αυτά που ήθελες στο car.gr, τότε να τα πιάσεις από έμπορο δεν υπάρχει ούτε μια περίπτωση στο εκατομμύριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...