Προς το περιεχόμενο

Gigabyte RX Vega 64 Gaming Oc 414 ευρώ με μεταφορικά @amazon.fr (ΤΕΛΟΣ)


DsLmAnIaC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, dstelios είπε

Ωραία σπαζοκεφαλιά απόψε !!! Να την πάρω ή μην την πάρω ;Να την πάρω ή μην την πάρω ;Να την πάρω ή μην την πάρω ;Να την πάρω ή μην την πάρω ;Να την πάρω ή μην την πάρω ;Να την πάρω ή μην την πάρω ;Να την πάρω ή μην την πάρω ;Να την πάρω ή μην την πάρω ;

ΠΡΟΒΛΗΜΑ !!!

Κοίτα να δεις που έχω το ίδιο ακριβώς πρόβλημα γιατί πριν λίγο καιρό πήρα την 580 σε πολύ καλή τιμή.. 

Επεξ/σία από giannhs.m
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 241
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, DsLmAnIaC είπε

Για 4k monitor θα έλεγε πολύ.

Μη μου βάζεις ιδέες τώρα! :D 

1 ώρα πριν, Dantε είπε

Ζημια μας κανατε.Πηρα και εγω μια.

Με γειές, με γειές! :D 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Dantε είπε

Εν τω μεταξυ θα γεμισουν οι αγγελιες με κωδικους για παιχνιδια.

Δε μαζευει κανενας να βαλει και ebay κανεναν? :P

Για να δούμε. Πάντως και τα τρία έχουν μεγάλη ζήτηση. 

Και να τα κρατήσεις κερδισμένος είσαι. Το Division 2 έχει 60 euro στη Ubisoft. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, DsLmAnIaC είπε

Για να δούμε. Πάντως και τα τρία έχουν μεγάλη ζήτηση. 

Και να τα κρατήσεις κερδισμένος είσαι. Το Division 2 έχει 60 euro στη Ubisoft. 

Το division 2 θα είναι το πρώτο που θα φύγει πάντως καθώς με το 1 δεν τρελάθηκα. Αν και δεν είναι παιχνίδια του γούστου μου να πω την αλήθεια.

Λογικά όταν τα κάνουμε claim με τον κωδικό που μας έστειλε το amazon θα μας δώσουν τους κωδικούς έκαστου παιχνιδιού σωστά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Το division 2 θα είναι το πρώτο που θα φύγει πάντως καθώς με το 1 δεν τρελάθηκα. Αν και δεν είναι παιχνίδια του γούστου μου να πω την αλήθεια.

Λογικά όταν τα κάνουμε claim με τον κωδικό που μας έστειλε το amazon θα μας δώσουν τους κωδικούς έκαστου παιχνιδιού σωστά; 

Το βράδυ που θα κάνει launch το παιχνίδι ή την επόμενη μέρα θα σου σταλεί ο κωδικός. Το ίδιο ισχύει και για τα τρία. Τουλάχιστον αυτά διάβασα στο internet.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, DsLmAnIaC είπε

Το βράδυ που θα κάνει launch το παιχνίδι ή την επόμενη μέρα θα σου σταλεί ο κωδικός. Το ίδιο ισχύει και για τα τρία. Τουλάχιστον αυτά διάβασα στο internet.

Eννοείς από την στιγμή που θα κάνεις claim με τον κωδικό τα παιχνίδια από την σελίδα της AMD; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, lionheart75 είπε

Eννοείς από την στιγμή που θα κάνεις claim με τον κωδικό τα παιχνίδια από την σελίδα της AMD; 

Όχι. Το Resident Evil 2 θα είναι διαθέσιμο στις 25 Ιανουαρίου. Τότε θα πάρεις τον κωδικό για αυτό το παιχνίδι.

Το the division πάει για Μάρτιο. Το ίδιο και το DMC 5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, DsLmAnIaC είπε

Όχι. Το Resident Evil 2 θα είναι διαθέσιμο στις 25 Ιανουαρίου. Τότε θα πάρεις τον κωδικό για αυτό το παιχνίδι.

Το the division πάει για Μάρτιο. Το ίδιο και το DMC 5.

A μάλιστα, σε ευχαριστώ για την ενημέρωση δεν τα παρακολουθώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, leros2004 είπε

Επίσης  η κάρτα είναι αρκετά μεγάλη (27cm). Τσεκαρετε το κουτί σας πριν παραγγείλετε

Εγώ με itx case (fractal node 304) έχω πρόβλημα στο πλάτος...😢

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και είμαι σε φάση γενικότερης αλλαγής στο σύστημα θα περιμένω να δω τι λένε τα καινούργια φρούτα.Οσο για το μέγεθος δεν αγχώνομαι.Στο 900D χωράνε όλες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και ασχοληθηκα εκτενως με τους κωδικους να πω τι πρεπει να κανετε. Αρχικα θα φτιαξετε ενα λογαριασμο στην amd. Επειτα στο claim στο site τους θα βαλετε τον κωδικο που θα σας στειλουν απο το καταστημα. Για να πιαστει ο κωδικος θα πρεπει να εχετε την καρτα εγκαταστημενη αλλιως δεν θα σας αφησει να προχωρησετε. Επειτα θα σας παει να διαλεξετε τα παιχνιδια θα τα βαλετε στο καλαθι και θα σας ενημερωσει οτι μολις γινουν διαθεσιμα θα σας στειλουν τον κωδικο στο mail η θα γινει διαθεσιμος στο site της amd. Πριν κανα μηνα πηραμε 570 και τσιμπησαμε division/RE2. Οι κωδικοι ακομα δεν εχουν ερθει το Μαριο θα ερθει για του division και σε λιγες μερες του RE2 που κυκλοφορει. Το DM5 κυκλοφορει επισης Μαρτιο. 20 ευρω το καθενα πουλιεται ανετα μιας και εχει γεμισει ο τοπος με κλειδια των συγκεκριμενων παιχνιδιων απο την amd.

1 ώρα πριν, alldaynews είπε

Μιας και είμαι σε φάση γενικότερης αλλαγής στο σύστημα θα περιμένω να δω τι λένε τα καινούργια φρούτα.Οσο για το μέγεθος δεν αγχώνομαι.Στο 900D χωράνε όλες

Τσιμπας 2060 και εισαι αρχοντας. Ερχονται στις 15 του μηνα λογικα στα 350-400 max απο Ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

λεω να την παρω για νεο συστημα. ποσα πρεπει να χαλασεις minimum στα υπολοιπα του κουτιου ωστε να αξιοποιηθει στο 90%+ η καρτα? 

μιλαμε για pc που η μοναδικη εγκατασταση προγραμματος θα ειναι το steam, 100% gaming.

με αλλα 600±100 φτιαχνεις πυργο που να την αξιοποιει η θα κανει bottleneck?

Επεξ/σία από petros4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...