Προς το περιεχόμενο

Εμφάνιση μηνύματος "0xc0000142"


dmsgreece

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το λάπτοπ τι λειτουργικό έχει; Αν έχει 10άρια και αυτό πρέπει να ελέγξεις αν δουλεύει το πρόγραμμα στα 7άρια γενικώς,

Αν έχει 7άρια πήγαινε στην προσθαφαίρεση προγραμμάτων και δες τι microsoft visual c++ έχει π.χ. 2018, 2015, 2013, 2012, 2010, 2008 κλπ και βάλε και στο pc tτα ίδια από το παρακάτω λινκ.

https://www.itechtics.com/microsoft-visual-c-redistributable-versions-direct-download-links/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, micos000 είπε

Το λάπτοπ τι λειτουργικό έχει; Αν έχει 10άρια και αυτό πρέπει να ελέγξεις αν δουλεύει το πρόγραμμα στα 7άρια γενικώς,

Αν έχει 7άρια πήγαινε στην προσθαφαίρεση προγραμμάτων και δες τι microsoft visual c++ έχει π.χ. 2018, 2015, 2013, 2012, 2010, 2008 κλπ και βάλε και στο pc tτα ίδια από το παρακάτω λινκ.

https://www.itechtics.com/microsoft-visual-c-redistributable-versions-direct-download-links/

Το laptop έχει και αυτό Win7 . Αλλά το πρόγραμμα δούλεψε μετά από την αλλαγή στη registry. Πριν τη αλλαγή εμφάνιζε το ίδιο πρόβλημα με το Pc.

Το πρόγραμμα δουλεύει σε win7 , εγώ έχω το πρόβλημα.

Το laptop έχει αυτά εγκατεστημένα :

laptop.jpg.f5ca36c932ebae3c7cc12d894cf1035e.jpg

Και το Pc αυτά :

pc.jpg.d7ed825f9cb7f624e26241a87104b3b8.jpg

λείπει κάτι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Καλησπέρα, 

σήμερα που προσπάθησα να ανοίξω word και powerpoint μου έβγαλε το ίδιο σφάλμα. Τα βιντεάκια που έχουν ανέβει τα είδα αλλά δεν έχω τα αντίστοιχα αρχεία. Το λαπτοπ μου τρέχει win 10.

Disclaimer ότι οι γνώσεις μου περιορίζονται στα προαναφερθέντα προγράμματα οπότε θα παρακαλέσω για ένα πιο απλοικό λεξιλόγιο 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...