Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi 5A 16GB €79 απο το ελληνικό Mi Store [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


iceman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Εχεις δικιο, ακομα χειροτερα λοιπον. Το θεμα δεν αφορα το note το οποιο εχει και εγραψε θετικα και ο patrick απο ο,τι καταλαβα τωρα και ειχε 81 ευρω πριν ενα χρονο.

@patrickdrd note εχεις σωστα;

 

ναι 👍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω εδω και λιγο καιρο ψαχνω ενα φτηνο android για την μητερα μου οπου θα ειναι και το πρωτο της. Εως τα 80€ που εχει αυτο με τα 2gb μνημη και 3000m μπαταρια δεν εχω βρει πουθενα και για κανενα λογο απο Ελληνικη αγορα. Το αποφασισα ηδη να το αγορασω. Σχετικα με την προταση του 6Α ειναι σιγουρα καλυτερο αλλα ειναι στις 5,6 ιντσες και νομιζω ειναι πολυ μεγαλο κινητο για καποιον που ειναι ηλικιωμενος. το λεω γιατι εγινε αναφορα στο παρον θρεντ για προταση αυτων των κινητων για μεγαλους ανθρωπους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πέρυσι το είχα πάρει δώρο για τη μητέρα μου το redmi 5a στα 86 ευρώ από σκρουτζομάγαζο, άψογο για τη δουλειά που το θέλει, βέβαια επειδή ούτε εγώ έχω απαιτήσεις και για εμένα μια χαρά θα ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισα ισα οι μεγαλυτεροι ανθρωποι θελουν και πιο μεγαλες οθονες γιατι η δεν βλεπουν καλα η πατανε πιο ατσουμπαλα με το δαχτυλο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι. αλλα για καποιον που δεν εχει σχεση με android, μια συσκευη 5,5 ιντσων δεν ειναι τηλεφωνο, αλλα TV

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
4 λεπτά πριν, geioannou είπε

ε ναι. αλλα για καποιον που δεν εχει σχεση με android, μια συσκευη 5,5 ιντσων δεν ειναι τηλεφωνο, αλλα TV

Eνω με 5 ιντσες θα ειναι τηλεφωνο. :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χαρακτηριστικα του ειναι even για νορμαλ χρηση,σε κατι παραπανω θα κλαταρει.Επισης λαβετε υποψιν οτι η usable ρομ ειναι περιπου η μιση απο την αναγραφομενη εδω.Πριν λιγες μερες επαιξε προσφορα απο bg κινητο με 4/64 αν θυμαμαι καλα κατω απο 70 ευρω,βεβαια εδω μιλαμε για xiaomi που εχει μια αξιοπιστια,ενω το αλλο ειναι τελειως no name.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ και εγώ ή περνει κανονικό τηλέφωνο με κουμπιά ή αν ασχολούνται με ίντερνετ παιχνίδια κτλ πας σε όσο μεγαλύτερη οθόνη μπορεις.το μέγεθος το συνηθίζει κάποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα το τηλεφωνακι του παροντος θρεντ. ευχαριστω αυτον που το ανεβασε. το τηλεφωνο ειναι αξιοπρεπεστατο, οχι μονο για ενα μεγαλης ηλικιας ανθρωπο αλλα και για καποιον που θελει μια συσκευη ως δευτερη η οχι πολλων απαιτησεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/1/2019 στις 5:38 ΜΜ, geioannou είπε

εγω εδω και λιγο καιρο ψαχνω ενα φτηνο android για την μητερα μου οπου θα ειναι και το πρωτο της. Εως τα 80€ που εχει αυτο με τα 2gb μνημη και 3000m μπαταρια δεν εχω βρει πουθενα και για κανενα λογο απο Ελληνικη αγορα. Το αποφασισα ηδη να το αγορασω. Σχετικα με την προταση του 6Α ειναι σιγουρα καλυτερο αλλα ειναι στις 5,6 ιντσες και νομιζω ειναι πολυ μεγαλο κινητο για καποιον που ειναι ηλικιωμενος. το λεω γιατι εγινε αναφορα στο παρον θρεντ για προταση αυτων των κινητων για μεγαλους ανθρωπους.

πηρα το redmi 6 110 ευρω για τη μανα μου και το πατερα μου

οι οποιοι δεν θελανε μεγαλο

ψαχνανε στις 4 ιντσες...

αντε να τους πεισεις οτι η οθονη δεν ειναι το μεγεθος...

τελικα τους επεισα και ειναι πολυ ευχαριστημενοι.

Μη ξεχνατε οτι μεγαλυτερη οθονη= βλεπουν καλυτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 18/1/2019 στις 3:49 ΜΜ, iceman είπε

Το γκρι ανοίγει 404 άρα τέλος. Μόνο χρυσό όποιος προλάβει.

 

Υ.Γ. Πήρα ένα λόγω τιμής, μπαταρίας κι επειδή με καλύπτει σαν συσκευή.

Επεξ/σία από Doubt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...