Προς το περιεχόμενο

Honor View 20: Πραγματική ναυαρχίδα σε όλα του, αλλά και στην τιμή


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

AN κόστιζε τα μισά λεφτά (300-400 ευρώ) και ΑΝ δεν ενοχλούσε το ότι έχει kirin επεξεργαστή τότε θα μιλούσαμε για πραγματικό κελεπούρι και πολύ όμορφη συσκευή.

Και αν η γιαγιά μου είχε ρόδες θα έκανα τον γύρο του κόσμου ξέρω...

 

21 ώρες πριν, musitsa είπε

Δεν υπάρχει δικαιολογία για καμία εταιρία μεγάλε.. το ακριβότερο κινητό δεν θα έπρεπε να υπερβαίνει τα 500€

Είναι παρανοηκό αυτό που συμβαίνει με την τιμολόγηση των smartphones

Παρανοϊκό θα ήταν αν υπήρχε υποχρεωτικός νόμος αγοράς τους. Δεν είναι μόνο η huawei samsung apple στην αγορά. Υπάρχουν και άλλες εταιρίες να επιλέξεις. Και αν δε θες άλλες εταιρίες απλά παίρνεις τα φθηνότερα μοντέλα της κάθε εταιρίας. Καμιά εταιρία δεν υποχρεώνει να αγοράσεις ένα κινητό της. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 24/1/2019 στις 3:20 ΜΜ, nero62 είπε

AN κόστιζε τα μισά λεφτά (300-400 ευρώ) και ΑΝ δεν ενοχλούσε το ότι έχει kirin επεξεργαστή τότε θα μιλούσαμε για πραγματικό κελεπούρι και πολύ όμορφη συσκευή.

Και αν η γιαγιά μου είχε ρόδες θα έκανα τον γύρο του κόσμου ξέρω...

Παρανοϊκό θα ήταν αν υπήρχε υποχρεωτικός νόμος αγοράς τους. Δεν είναι μόνο η huawei samsung apple στην αγορά. Υπάρχουν και άλλες εταιρίες να επιλέξεις. Και αν δε θες άλλες εταιρίες απλά παίρνεις τα φθηνότερα μοντέλα της κάθε εταιρίας. Καμιά εταιρία δεν υποχρεώνει να αγοράσεις ένα κινητό της. 

Από τη στιγμή που για να έχεις ένα αξιόλογο κινητό και όλες οι καινοτομίες που προσφέρονται σε κάθε εποχή πρέπει να πας στα λεγόμενα high end, εγώ επιμένω πως είναι. Πήγαινε πάρε κινητό με 100-200€ που θεωρείται "λογική" τιμή και έλα πες μου τι εμπειρία χρήσης θα έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...