Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi Mix 3 Review


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το έφερε σήμερα η infoquest στα 569 ευρώ. Φάουλ τιμή για να χτυπήσεις τον ανταγωνισμό όταν στο εξωτερικό θα έχει πολύ λιγότερο. Έπρεπε να έρθει οριακά στα 499. Ας είναι καλά τα κινεζομαγαζα. Σε κάνα flash sales θα το τσιμπισουμε κάνα 300αρι. Αυτή θα έπρεπε κιόλας να είναι η τιμή του σαν ταβάνι. Αν αρχίσει και η Xiaomi να ανεβάζει τις ναυαρχίδες στα ύψη θα χάσει πολυ απο τις πωλήσεις της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

42 λεπτά πριν, badbad είπε

Το έφερε σήμερα η infoquest στα 569 ευρώ. Φάουλ τιμή για να χτυπήσεις τον ανταγωνισμό όταν στο εξωτερικό θα έχει πολύ λιγότερο. Έπρεπε να έρθει οριακά στα 499. Ας είναι καλά τα κινεζομαγαζα. Σε κάνα flash sales θα το τσιμπισουμε κάνα 300αρι. Αυτή θα έπρεπε κιόλας να είναι η τιμή του σαν ταβάνι. Αν αρχίσει και η Xiaomi να ανεβάζει τις ναυαρχίδες στα ύψη θα χάσει πολυ απο τις πωλήσεις της

Η τιμη ειναι αναλογη των αλλων κινητων που εχει η εν λογω εταιρεια.

Οταν σου εχει το παλιοτερο Mi8 στα 549ευρω αρχικη τιμη,λογικο το νεωτερο μοντελο να ειναι ακριβοτερο.

Τελος ποιος ανταγωνισμος ακριβως υπαρχει στην Ελλαδα που να προσφερει την εγγυηση και την καλυψη της Infoquest απο την στιγμη που δεν υπαρχει αντιπροσωπεια στην χωρα μας?

Τα σκρουτζομαγαζα και τα κινεζο site με κουκουρουκου εγγυηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ενδιαφέρομαι να το αγοράσω, απλά η απορία μου προς τους κατόχους είναι κατά πόσο είναι λειτουργική μια book case θήκη;

 

Όσο για παραπάνω που γράφτηκε για beta MIUI, πολλά roms δεν έχω δοκιμάσει γιατί τα κινητά τα κρατάω πολύ και αλλάζω κάθε 3-4 χρόνια όμως σε LG G3 με stock της LG και official Lineage (που ήταν πολύ καλά και τα 2 παρεμπιπτόντως) με την global stable σε Note 6 pro δεν έχω δει το παραμικρό ψεγάδι και έχει τα πάντα από τα χαρακτηριστικά που με ενδιαφέρουν χωρίς να σκεφτώ να την αλλάξω. Σημειωτέον είμαι με magisk και ξεκλειδωμενο bootloader μόλις πέρασαν οι 15 μέρες

Επεξ/σία από Hacker?pcs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το περιεργάστηκα σε κατάστημα σήμερα. Είμαι αρνητικός για το κινητό καθώς η μπαταριά του ΔΕΝ επαρκεί και η Xiaomi δεν μας έχει συνηθίσει σε τέτοια μικρά μεγέθη. Σαν κάτοχος Pocofone που με θήκες και τζαμάκια από κίνα το κινητό από πλαστικό γίνεται ultra durable. Μπορώ να πω ότι σε σχεδιασμό όμως το Mi Mix 3 είναι εκπληκτικό, σίγουρα δεν αξίζει τόσα λεφτά, αξίζει όσο το πουλάνε έξω, εδώ Ελλάδα δεν ξέρω τι καπνίζουν οι καταστηματάρχες. Ήμουν πολύ επιφυλακτικός με το slider το έκανα slide 3-4 φόρες... ώσπου κόλλησα... δεν μπορούσα να σταματήσω, θα το χαρακτήριζα και αντιστρεσογόνο :D το έκανα όσο πιο γρήγορα slides γίνεται και η selfies πάντα άνοιγε, φοβερή απόκριση. Αλλά όπως είπα $275 Pocofone f1 +$20 - $30 με τζαμάκι και θήκη που είναι ότι πρέπει, έχεις ένα luxury κινητό με g-cam να "κάνει παπάδες".

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...