Προς το περιεχόμενο

Apex Legends [F2P Battle Royale]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 627
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο σπιτι δεν μου το εχει κανει παντως,

Περιμενε 1 λεπτο οταν εισαι στην αρχη που σου λεει πατα click για να συνεχισεις,μετα πατα accecibility options και μετα παλι πισω,και θα σου βγει κατω το data center,εκει επιλεγεις σερβερ

Επεξ/σία από aekoupoli
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Πως γινεται αυτο?

Έλα ντε, ούτε εγώ μπορώ να καταλάβω. Ούτε ένα βίντεο δεν υπάρχει που να το δείχνει 2 απαντήσεις πριν π.χ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο παιχνίδι υπάρχουν τυχαία σημεία στο χαρτί που υπάρχει λαγκ για όλους . Μόλις φύγεις από αυτή την πόλη -περιοχη σταματάει και το λαγκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, splanis είπε

Θα χρειάζονται άραγε αγορά με in game νομίσματα; 

Δεν νομίζω. Θα μπορείς να αγοράζεις νέους legends  όπως και τώρα. Δηλαδή είτε με tokens  είτε με coins. Τα tokens τα κερδίζεις παίζοντας. Άρα καλό grinding ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, splanis είπε

Θα χρειάζονται άραγε αγορά με in game νομίσματα; 

Δεν βλεπω λογο να χαλασουν το game που εφτιαξαν ετσι,δεν ειναι απλο cosmetic oι legends για να θελουν $$ να τους παρεις αλλα ενα part του game που εχουν δωσει αρα δεν νομιζω να χρειαζονται κανονικα χρηματα για να τους παρεις απλα θα εχεις και την επιλογη να παρεις κατευθειαν με χρηματα και την επιλογη να grindareis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vasilissioros18 είπε

Δεν βλεπω λογο να χαλασουν το game που εφτιαξαν ετσι,δεν ειναι απλο cosmetic oι legends για να θελουν $$ να τους παρεις αλλα ενα part του game που εχουν δωσει αρα δεν νομιζω να χρειαζονται κανονικα χρηματα για να τους παρεις απλα θα εχεις και την επιλογη να παρεις κατευθειαν με χρηματα και την επιλογη να grindareis.

ναι αυτο εννουσα, εν μερη ειναι λιγο βλακεια που καποιος μπορει να τους παρει κατευθειαν με λεφτα και αλλος πρεπει να φαρμαρει νομισματα αλλα απ την αλλη κλαιν γιατι δεν υπαρχει κανεις op hero, ας πουμε mirage και caustic εμενα μου φανηκαν αδιαφοροι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...