Προς το περιεχόμενο

Apex Legends [F2P Battle Royale]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Telumetar είπε

5-10% ;

Για να είναι βιώσιμο μόνο.
Εξάλλου φαίνεται ότι στο fortnite είναι πολύ παραπάνω και για αυτό είχαν τόσα κέρδη, η εικόνα που μεταφέρεις για μαθητές που τα σκάνε χοντρά την επιβεβαιώνω και εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 627
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω αρκετές ώρες στο γκειμ και μέχρι στιγμής δεν έχω νιώσει ότι με έχει φάει κάποιος χακερ. Αυτό που νιώθω συνήθως είναι 'why don't u f@cking dieee'. :P

Για το speed που είπε κάποιος πριν, εμενα μ αρέσει όπως είναι, δίνει ένα ιδιαίτερο χαρακτήρα στο παιχνίδι, σε κάνει να χρειάζεσαι καλά reactions για να σαι καλός. 

Με το λαγκ μπορεί να τύχει 1 στα 20 γκειμ να έχει λαγκ στην αρχή του γκειμ. Από φπς είμαι πολύ ευχαριστημένος στο συγκεκριμένο game. Δεν έχω θέμα stutter κλπ. 

Αν θα διορωνα κάτι θα ήταν λίγο το loot. Πολλές φορές μπαίνεις σε κτήρια και δεν έχει πουθενά όπλο και τρέχεις σα χαζός. Επίσης λίγο buff σε Μοζαμβίκη και p2020(?) και στο spread του Eva ίσως. 

Επεξ/σία από splanis
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν τα βλέπεις να τα κάνουν άλλοι και τελικά γίνεσαι ένας από αυτούς :P win με κλωτσιά μετά από run του κακού :D 

(κακό λέω με την παρέα το zone που σε καίει)

 

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Τιποτα το σπουδαιο.. Απλως συνεχιζουν να αρμεγουν την αγελαδα, προσωπικα μου ειναι αδιαφορο μιας και δε σκοπευω να ξοδεψω ουτε μισο cents αλλα καποιοι που ειναι προθυμοι ισως βρουν ενδιαφεροντα καποια καινουρια skins και διαφορα αλλα καλουδια (μ$#$%^λες μεταξυ μας)

 To λοιπον, οκ καταλαβαινω πως πρεπει να ''φανε ψωμι'' και αυτοι αλλα προσωπικα μιας και ειναι νωρις ακομα, θα ηθελα να αφησουν το αρμεγμα σε δευτερη μοιρα και να ασχοληθουν περισοτερο με stability & map updates, ουτος ή αλλως λεφτα θα βγαλουν, το παιχνιδι επιασε (και υπαρχουν και ''ατομα'' που θα πουλαγαν το αμαξι τους για να αγορασουν ενα skin) δε χρειαζεται να βομβαρδισουν το ειναι μας στα ''buy now'', δε τους κυνηγαει καποιος ουτε προκειται να πεινασουν τα παιδια τους (😂)

 Εν τελη πιστευω πως το παιχνιδακι μπορει να εχει πολυ καλες προοπτικες εξελιξης μελλοντικα και να παει ενα βημα πιο μπροστα το battle royale genre αν και εφοσον ασχοληθουν πολυ ουσιαστικα και δε το καταστρεψουν οπως το pubg που αντι να δωσουν εμφαση στο να διορθώσουν σημαντικα προβλήματα εδωσαν περισσότερη βάση στο να σου χρεωσουν κλειδιά για να ανοίξεις τα lootbox που εσυ ο ιδιος κέρδισες που θεωρω οτι πιο τραγικο και αναξιοπρεπες θα μπορούσε να υπαρξει στην ιστορια των videogames μετα τα "pay to win microtransaction" (που ευτυχώς αποσύρθηκαν)

 

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Απλως συνεχιζουν να αρμεγουν την αγελαδα,

Πρόλαβαν σε 5 εβδομάδες να αρμέξουν αγελάδα; Πρέπει να είναι πολύ γρήγοροι.....

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχοντας λιωσει κυριολεκτικα το game , περιπου 150+ level εχω να πω οτι το battle pass ειναι τουλαχιστον αδιαφορο.

Skins για χαρακτηρες εχει μονο τα 3 αρχικα και τα υπολοιπα ειναι για οπλα και τα περισσοτερα για το banner. Επισης δεν εχει crafting mats εκτος αν αλλαξεις τη χωρα σε Βελγιο οπου αλλαζει τα lootboxes σε crafting mats. 

Δεν προκειται να το αγορασω , απλα εχω ξεκινησει ενα καινουριο λογαριασμο για να πετυχω διαφορετικα skins μιας και απο το 100 και μετα δεν παιρνεις καθολου Lootboxes.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έδωσα το 10αρικο για το battlepass γιατί νόμιζα οτι θα έπερνα όλα τα rewards με την μία. Ενώ τα παίρνεις σταδιακά ενώ level-άρεις. Τέσπα, δεν χαλίεμε γιατί δεν είναι οτι το πλήρωσα το game εξαρχής...

Κάντε κάνα add αν είναι "Silindez" γιατί όλο με κάτι μουγκούς πέφτω και δεν προχωράει πολύ το πράγμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το πήρα το battlepass, είμαι το κομμάτι του οικοσυστήματος που πληρώνει για να παίζουμε όλοι μαζί χαρούμενοι και ευτυχισμένοι!
Πέρα από την πλάκα πρέπει να συνεχίσουν να λύνουν προβλήματα και ανά περιόδους να δίνουν υλικό, μόνο έτσι θα διατηρηθεί το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, newlynx είπε

Και εγώ το πήρα το battlepass, είμαι το κομμάτι του οικοσυστήματος που πληρώνει για να παίζουμε όλοι μαζί χαρούμενοι και ευτυχισμένοι!
Πέρα από την πλάκα πρέπει να συνεχίσουν να λύνουν προβλήματα και ανά περιόδους να δίνουν υλικό, μόνο έτσι θα διατηρηθεί το παιχνίδι.

 

το εκανες με το basic access? 4ε βγαινει το battlepass.

Επεξ/σία από vaggos88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...