Προς το περιεχόμενο

Apex Legends [F2P Battle Royale]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 627
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως @Psycho_Warhead είναι πολύ δύσκολο να μην δηλητηριάσεις κάθε θέμα με κατάρες, υπερβολές, υστερίες ξερολίασης και fps counter εθισμό. Χρήσιμη η αντίδραση ως μηχανισμός αλλαγής (ή και άμυνας) αλλά χρήσιμη είναι και ισορροπία μεταξύ προσωπικών gaming θεμάτων και επικοδομητικών σχολίων. Είναι προσέγγιση το να εύχεσαι κάποιοι να πάνε στον αγύριστo; Eχει κάποια λογική να δείχνεις τόση αντιπάθεια στα όρια του μίσους; Το gaming είναι απλά ένα κομμάτι της ζωής μας, δεν χρειάζεται να γίνεται πάθος που ορίζει τα πάντα ή που μας οδηγεί στο να βγάζουμε απωθημένα. 

Προσωπικά θα δοκιμάσω περισσότερο το παιχνίδι και αν δεν μου κάνει θα πω ότι μου φταίει το Α,Β,Γ, δεν θα δώσω ρεσιτάλ αρνητισμού για να ενισχύσω την άποψή μου. 

 

  • Like 17
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, newlynx είπε

Πάντως @Psycho_Warhead είναι πολύ δύσκολο να μην δηλητηριάσεις κάθε θέμα με κατάρες, υπερβολές, υστερίες ξερολίασης και fps counter εθισμό.

Αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Ποιος λέει ότι δεν έχουν ;

Φαίνεται στο παιχνίδι...

Ο λόγος που παράτησα το tf2 είναι οι cheaters, αν κάνεις μια αναζήτηση cheat tf2 θα γεμίσει η οθόνη σου με σελίδες που μπορείς να το κάνεις, κάνε μια αναζήτηση π.χ. fortnite και δες αποτελέσματα, μερικοί (epic) παίρνουν σοβαρά την δουλειά τους!!!

Επεξ/σία από bill987
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ εμε φαίνεται ενδιαφέρον, βέβαια απ οτι είδα έχει κάποια θέματα με τα όπλα κλασσικά unbalanced όπως και το ttk θέλει λιγάκι σεταρισμα. Μεγαλώνω και μου χτυπάει λίγο στο μάτι το χρώμα και η πολύ γρήγορη κίνηση. Θα δοκιμαστεί στα κοντα με παρέα πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το μόνο που τους παραδέχομαι είναι το campaign του TF2(Φάνηκε ότι το έχουν εκεί, εξάλλου στο CoD team ήταν παλιότερα), κατά τα άλλα το παιχνίδι βγήκε φόλα που γέμισε με cheaters. Το TF1 μ' άρεσε το έπαιξα αρκετά αλλά ούτε εκείνο προχώρησε. Τώρα έβγαλαν άλλο ένα BR όπως ήθελε η EA. Επίσης το engine που επιμένουν να χρησιμοποιούν είναι για πέταμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, newlynx είπε

Πάντως @Psycho_Warhead είναι πολύ δύσκολο να μην δηλητηριάσεις κάθε θέμα με κατάρες, υπερβολές, υστερίες ξερολίασης και fps counter εθισμό

Δεν ήξερα να σε ρωτάω πριν γράψω την άποψή μου για τον εκάστοτε τίτλο. Εάν δεν θες να διαβάζεις κάποιον, υπάρχει το ignore.

Μόλις τώρα, GhostRiderLSOV είπε

Κάμποσο που είδα το AL με κάνει να θέλω να παίξω πάλι TF2 πάντως. :P

Θα κάνεις rage quit λόγω cheaters ;)

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...