Προς το περιεχόμενο

[Gamepad] Sony Wireless Controller DS4 Destiny 2 V2 PS4 21€ [ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ] @Κωτσόβολος [ΤΕΛΟΣ]


yilarakos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Sony Wireless Controller DS4 Destiny 2 V2 PS4 Gamepad στα 21€ μόνο σε κατάστημα.


Skroutz επόμενη τιμή άλλου χρώματος/version τα 47€.

ps: Αρχικά το 'χε και online, μέχρι να γράψω το ποστ το σβήσανε.

Επεξ/σία από yilarakos
  • Like 2
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μόλις ρώτησα και μου είπαν ότι πρόκειται για εκθεσιακά κομμάτια, εξ ου και η τιμή (ενημερωτικά πάντα για όποιον έχει θέμα με τα εκθεσιακά).

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άποψη μου για εκθεσιακό gamepad: Το αγοράζεις, το καθαρίζεις από λάδια και τα σχετικά. Αν έχει πρόβλημα στην λειτουργία του θα φανεί από την πρώτη εβδομάδα οπότε και το πας πίσω και ζητάς αντικατάσταση με καινούριο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, katsikoula είπε

Άποψη μου για εκθεσιακό gamepad: Το αγοράζεις, το καθαρίζεις από λάδια και τα σχετικά. Αν έχει πρόβλημα στην λειτουργία του θα φανεί από την πρώτη εβδομάδα οπότε και το πας πίσω και ζητάς αντικατάσταση με καινούριο :)

Μ@λ@κες δεν είναι. Τα λεφτά θα σου γυρίσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έγινε το εξής περίεργο. Πήγα στο κατάστημα του Βόλου να το δω μήπως το πάρω και μου είπαν ότι δεν το έδειχνε στη μειωμένη τιμή από το δίκτυό τους. Μετά από λίγο ψάξιμο τελικά το εμφάνισε στην τιμή των 21€. Όμως δεν υπήρχαν καθόλου εκθεσιακά χειριστήρια στο συγκεκριμένο κατάστημα οπότε μου το έδωσαν ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΟ!!!! Πάντως και εγώ για εκθεσιακό στην Αθήνα και πόσο μάλλον σε κεντρικό κατάστημα δεν νομίζω να το τόλμαγα.

Επεξ/σία από terminator666
  • Like 7
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκθεσιακο σημαινει παιχνιδι με πιεση, μισος, χερια με μακα πανω τους (αντε πες αυτο λυνεται) και φορτιστης μονιμως κουμπωμενος πανω στο χειριστηριο, αρα κατα ενα ποσοστο μειωμενη αποδοση μπαταριας.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δύο απορίες μήπως γνωρίζει κανείς, αν και ψιλο-βγαίνει off topic μιας που τα controller τελείωσαν σχεδόν στον Κώτσο.

Το PS4 controller σε παιχνίδια στο PC (steam/uplay) λειτουργεί κανονικά όπως το Xbox ή θέλει πατέντες; Επίσης συνδέεται μέσω καλωδίου ή πάει και ασύρματο;

Έχω ένα xbox one controller για main, αλλά όταν φωνάζω παρέα θέλω ένα δεύτερο για κάποια παιχνίδια (injustice 2, παιχνίδια racing κ.α.). Δεν λέει να πάρω καινούριο controller στα 40-50ε και να το χρησιμοποιώ μία φορά στο τόσο οπότε λέω να πάω σε μεταχειρισμένο, το θέμα είναι πως βρίσκω πιο εύκολα και οικονομικά χειριστήρια του ps4 παρά του xbox.

 

Επεξ/σία από JoannisV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσίμπησα και εγώ ένα από το κατάστημα της Αγίας Παρασκευής, σφραγισμένο. Πήγα να πάρω και από το Χολαργό αλλά κάποιος αλήτης με πρόλαβε :P

9 λεπτά πριν, JoannisV είπε

Δύο απορίες μήπως γνωρίζει κανείς, αν και ψιλο-βγαίνει off topic μιας που τα controller τελείωσαν σχεδόν στον Κώτσο.

Το PS4 controller σε παιχνίδια στο PC (steam/uplay) λειτουργεί κανονικά όπως το Xbox ή θέλει πατέντες; Επίσης συνδέεται μέσω καλωδίου ή πάει και ασύρματο;

Έχω ένα xbox one controller για main, αλλά όταν φωνάζω παρέα θέλω ένα δεύτερο για κάποια παιχνίδια (injustice 2, παιχνίδια racing κ.α.). Δεν λέει να πάρω καινούριο controller στα 40-50ε και να το χρησιμοποιώ μία φορά στο τόσο οπότε λέω να πάω σε μεταχειρισμένο, το θέμα είναι πως βρίσκω πιο εύκολα και οικονομικά χειριστήρια του ps4 παρά του xbox.

Παίζει με πατέντες αν βάλεις καλώδιο ή απλό bluetooth dongle, αλλίως πρέπει να πάρεις το adapter της sony για wireless play.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, spy_vlsi είπε

παιζει και σε pc?

 

1 ώρα πριν, JoannisV είπε

Δύο απορίες μήπως γνωρίζει κανείς, αν και ψιλο-βγαίνει off topic μιας που τα controller τελείωσαν σχεδόν στον Κώτσο.

Το PS4 controller σε παιχνίδια στο PC (steam/uplay) λειτουργεί κανονικά όπως το Xbox ή θέλει πατέντες; Επίσης συνδέεται μέσω καλωδίου ή πάει και ασύρματο;

Έχω ένα xbox one controller για main, αλλά όταν φωνάζω παρέα θέλω ένα δεύτερο για κάποια παιχνίδια (injustice 2, παιχνίδια racing κ.α.). Δεν λέει να πάρω καινούριο controller στα 40-50ε και να το χρησιμοποιώ μία φορά στο τόσο οπότε λέω να πάω σε μεταχειρισμένο, το θέμα είναι πως βρίσκω πιο εύκολα και οικονομικά χειριστήρια του ps4 παρά του xbox.

Ενα απλο bt dongle και το input mapper. Επειδη εχω συνηθισει Gta με controller, ετσι το παιζω στο pc.

Επεξ/σία από overpower
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...