Προς το περιεχόμενο

The Passage


skiabox

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 24/3/2019 στις 3:13 ΜΜ, bill987 είπε

Ερώτηση , διαβάζω τα βιβλία πρώτα και μετά αρχίζω την σειρά ή βλέπω την πρώτη season και μετά αρχίζω τα βιβλία???

Τι πιστεύετε ότι είναι καλύτερο?

Εννοείται πρώτα τα βιβλία....Γνώμη μου η καλύτερη post-apocalyptic HORROR  σειρά βιβλίων μέχρι στιγμής. Οι χαρακτήρες των βιβλίων θα σε στοιχειώσουν για καιρό

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Bermudakias33 είπε

Παιδιά, η σειρά έφαγε Cancell.

Κρίμα.

Δεν εκπλήσσομαι. Τα βιβλία μου άρεσαν πάρα πολύ, είναι σίγουρα μέσα στις πιο αγαπημένες μου post apocalyptic ιστορίες. 

Από τη στιγμή που είδα το τρέιλερ και βλέποντας τις τραγικές αλλαγές που έκαναν, αρκέστηκα στην ανάγνωση του παρώντος τόπικ, ελπίζοντας σε θετικό σχολιασμό. 

Επεξ/σία από panther_512
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
8 ώρες πριν, Bermudakias33 είπε

Παιδιά, η σειρά έφαγε Cancell.

Κρίμα.

Μονο στον skiabox να το πειτε σιγα σιγα, μην μας παθει τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να έχω διαβάσει το βιβλία (γενικά η σύγκριση είναι πάντα άδικη), η σειρά από μόνη της, ήταν σχετικά καλή.

Δεν ήταν και το νεξτ μπιγκ θινκ, αλλά οκ, βλεπόταν.

Από τηλεθέαση τα πήγαινε καλά και θα μπορούσε γενικά να συνεχίσει, τουλάχιστον για 1-2 σεζόν.

Μάλλον υπολογίζουν να βάλουν κάτι καλύτερο στη θέση του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βιβλιο επρεπε να γινει Τριλογια ταινιων..κατι σαν τον Αρχοντα και ας τα παραλεω.Ειχε πολυ ζουμι μεσα πολλες ιστοριες πολλους ενδιαφεροντες χαρακτηρες και αρκετη πλοκη και δραση.Αλλα και δραμα
αυτο που δαμε ηταν πολυ δυσκολο να ανταπεξελθει στις προσδοκιες του βιβλιου,και να φανταστεις παραγωγος ηταν ο συγγραφεας.πραματικα δεν αντεδρασε με αυτο που βλεπε;
Αν δεν το σχετιζεις με τα βιβλια μια τιμια σειρα ηταν με βρυκολακες αντι για ζομπι.Αλλα επειδη ηταν βασισμενο στα βιβλια αναμενομενο.
Ελπιζω να το καταλαβαν το λαθος τους και να το δουμε στο μελλον σε μεγαλη οθονη. και ας κρατησει και 3 ωρες. Eδω το αλλο κρατησε 3 ωρες με τον θανο αυτο σας πειραξε;  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
13 hours ago, Capt.staros said:

Μονο στον skiabox να το πειτε σιγα σιγα, μην μας παθει τιποτα.

Η κατάρα επέστρεψε! 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν είχα μάθει ότι ακυρώθηκε η σειρά, αλλά καμία εντύπωση δεν μου προξενεί. Για όποιον είχε διαβάσει τα βιβλία το τηλεοπτικό αποτέλεσμα θεωρώ πως ήταν επιεικώς μέτριο, για τους υπόλοιπους δεν είχε κάτι για να ξεχωρίσει: σαχλοί διάλογοι, αχρείαστα βαρύγδουποι, συν του ότι άλλαξαν βασικούς χαρακτήρες, βασικά σημεία της πλοκής, το έκαναν εντελώς light. Προφανώς, περί ορέξεως, κολοκυθόπιτα, αλλά πραγματικά αν κάποιος ενθουσιάστηκε με τη σειρά, ας κάνει έναν κόπο να διαβάσει τα βιβλία... 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...