Προς το περιεχόμενο

[Κάρτα Γραφικών] Gigabyte Radeon RX Vega 64 8GB OC 461,85 με τρία παιχνίδια δώρο και μεταφορικά @amazon.es


DsLmAnIaC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

71X+QhV3MJL._SL1000_.jpg

Η γνωστή προσφορά συνεχίζεται από το amazon.es. Συμμετέχει στο promotion με τα τρία παιχνίδια έως 6 Απριλίου.

Tom Clancy's The Division 2, Devil May Cry 5 & Resident Evil 2.

Gigabyte RX Vega 64 Gaming OC @ Amazon.es

Spoiler

  From November 15, 2018 to April 6, 2019, purchase an AMD Radeon ™ RX Vega, RX 590, RX 580 or RX 570 graphics card or a PC with Radeon ™ graphics from the following selection and you will receive free download codes up to 3 games The coupon code must be exchanged before May 6, 2019 to get the application downloads; after that date the coupon code will not be valid.

    If you buy a RX Vega or RX 590, you can freely exchange and download the following 3 games with your download code: Tom Clancy's The Division® 2, Resident Evil ™ 2 and Devil May Cry ™ 5
    If you buy a RX 580 or RX 570, you could trade and download for free 2 of the following 3 games: Tom Clancy's The Division® 2, Resident Evil ™ 2, Devil May Cry ™ 5

Step 1 - Buy a graphic card of the selection indicated below within the indicated time interval.
Step 2 - When you receive the product at your address, you will receive an email from Amazon indicating your redemption code.
Step 3 - You can redeem your online coupon code by visiting the website after registering (make an account). In case of problems, please contact the support team.

Terms and conditions of the promotion:

    Offer valid from November 15, 2018 to April 6, 2019, both included.
    Only applicable to products included in this page and sold by Amazon. Products sold by third parties in the Marketplace or in any other web page accessible through www.amazon.es are excluded.
    All qualified items must be purchased in the same order and sent to a single address.
    Subject to the Conditions of use and sale of Amazon.es.
    Offer not transferable, nor redeemable for money.

Βέβαια έχει σοβαρό συναγωνισμό από τις Nitro+ που στο skroutz τις δίνουν απο 473 ευρώ αλλά δεν ξέρω αν περιλαμβάνουν το πακέτο με την προώθηση.

Επεξ/σία από DsLmAnIaC
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτή η Vega 64 Nitro έχει τα παιχνίδια και βγαίνει στα 443€ τελική. 

https://www.amazon.fr/gp/product/B079QFF6CC/

Πλέον Vega 64 κάτω από 400€ αξίζει να ανοίξει θέμα. 

Επεξ/σία από mpokwsths
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, mpokwsths είπε

Αυτή η Vega 64 Nitro έχει τα παιχνίδια και βγαίνει στα 443€ τελική. 

https://www.amazon.fr/gp/product/B079QFF6CC/

Πλέον Vega 64 κάτω από 400€ αξίζει να ανοίξει θέμα. 

Ναι και αυτή πολύ καλή επιλογή. Δεν υπάρχει περίπτωση πιστεύω να παίξει κάτω από 400. Όχι ακομη τουλάχιστον. .

Επεξ/σία από DsLmAnIaC
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή τιμή ήταν τα 414€ τελική της ίδιας υλοποίησης από amazon.fr έστω και χωρίς τα παιχνίδια μιας και έδινε 2 από αυτά σε κατόχους 570-580. 

Εγώ ήμουν τυχερός καθώς αν και δεν έβγαλα άκρη με τους Γάλλους, είχα τον κωδικό για τα 3 παιχνίδια απο την Ισπανική που επέστρεψα οπότε ουσιαστικά η κάρτα μου βγήκε κάτω απο 400 ευρώ. 

Αν ξαναγόραζα τώρα με τις τιμές αυτές θα πήγαινα στην Sapphire Nitro.  :) 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lionheart75 είπε

Πολύ καλή τιμή ήταν τα 414€ τελική της ίδιας υλοποίησης από amazon.fr έστω και χωρίς τα παιχνίδια μιας και έδινε 2 από αυτά σε κατόχους 570-580. 

Εγώ ήμουν τυχερός καθώς αν και δεν έβγαλα άκρη με τους Γάλλους, είχα τον κωδικό για τα 3 παιχνίδια απο την Ισπανική που επέστρεψα οπότε ουσιαστικά η κάρτα μου βγήκε κάτω απο 400 ευρώ. 

Αν ξαναγόραζα τώρα με τις τιμές αυτές θα πήγαινα στην Sapphire Nitro.  :) 

Συμφωνώ. Και αυτή που παίζει στο Amazon Γαλλίας ειναι πολυ καλή περίπτωση. 

Απλά τότε η τιμή της ήταν απλησιαστη. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, papk είπε

μια χαρα αξιζει ειναι και asus, θα μπορουσες ανετα να ανοιξεις θεμα για αυτην. Που την κοιταξα τελικη βγαινει 367

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

367€ και No Games;

Δεν αξίζει η Asus.

Με 75€ παραπάνω παίρνεις την καλύτερη Vega 64 + παιχνίδια. 

Χωρίς παιχνίδια ήταν καλύτερη προσφορά η Gigabyte Vega 56 στα 320€

 

Επεξ/σία από mpokwsths
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...