Προς το περιεχόμενο

ΔΩΡΑ WhatsUp Cosmote - 2GB social και 3GB εβδομάδα και άλλα...


atonioz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 128
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εμένα ενώ στο δικό μου όλα ΟΚ στην γυναίκας μου λέει λάβαμε το αίτημά σας και θα ενημερωθείτε, λέτε να συμπληρώθηκαν τόσο γρήγορα οι θέσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, lefta_yparxoun είπε

εμένα ενώ στο δικό μου όλα ΟΚ στην γυναίκας μου λέει λάβαμε το αίτημά σας και θα ενημερωθείτε, λέτε να συμπληρώθηκαν τόσο γρήγορα οι θέσεις;

Και εμενα το ιδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, slavador είπε

Και εμενα το ιδιο

Δε ξέρω αν συμπληρώθηκαν αλλά μόνο 4000 προβολές στo insomnia και πόσοι από εδώ το είπαν σε άλλους κλπ δεν είναι και απίθανο σιγά σιγά να συμπληρωθούν τα 20.000. περίμενα να πήγαινε πιο αργά :) ... Ας γράψει κάποιος που ενεργοποίησε μετά τα παιδιά να δούμε αν φταίει κατι άλλο ... 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.whatsup.gr/c/gift

Δοκίμασε να βάλεις / στο τέλος και επίσης κοίτα όταν το βάζεις στον browser και το πατάς μήπως σου αλλάζει το "c" σε easter κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, eric_in είπε

https://www.whatsup.gr/c/gift

Δοκίμασε να βάλεις / στο τέλος και επίσης κοίτα όταν το βάζεις στον browser και το πατάς μήπως σου αλλάζει το "c" σε easter κατι.

αλλάζει το c σε eastereggs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, lefta_yparxoun είπε

εμένα ενώ στο δικό μου όλα ΟΚ στην γυναίκας μου λέει λάβαμε το αίτημά σας και θα ενημερωθείτε, λέτε να συμπληρώθηκαν τόσο γρήγορα οι θέσεις;

βγαλε και ξαναβαλε τηνε φαρμογη απο το playstore.εμενα εκανε το ιδιο αλλα ετσι δουλεψε, απεγκατασταση--> εγκατασταση και μετα τα λινκ ενα ενα ξανα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...