Προς το περιεχόμενο

ερώτηση για σχολή


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Καλησπέρα ειμαι 22 ετών και βρίσκομαι σε μια σχολή που εδώ και καιρό είχα παρατήσει εντελώς! Τώρα στο 5ο έτος αποφάσισα να ασχοληθώ ξανα και να κάνω ότι μπορώ για να τελειώσω! Υπάρχει κάποιος που κατάφερε να τελειώσει Ενώ είχε τόσο "παρατημένη" την σχολη;

Ώρες ώρες πιστεύω ότι είναι αδύνατο! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο θα ηταν να ξεκινησεις να περνεις μαθηματα συμφωνα με τις συνολο ωρων που σου δινουν καθε εξαμηνο οσα περισσοτερα μαθηματα μπορεις να καλυψεις και τα πιο  ευκολα. Να διαβαζεις ομως αλλιως δεν εχει νοημα και να ψαχνεις σημειωσεις ή παλια θεματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/3/2019 στις 12:25 ΠΜ, DWRADAMALI είπε

Καλησπέρα ειμαι 22 ετών και βρίσκομαι σε μια σχολή που εδώ και καιρό είχα παρατήσει εντελώς! Τώρα στο 5ο έτος αποφάσισα να ασχοληθώ ξανα και να κάνω ότι μπορώ για να τελειώσω! Υπάρχει κάποιος που κατάφερε να τελειώσει Ενώ είχε τόσο "παρατημένη" την σχολη;

Ώρες ώρες πιστεύω ότι είναι αδύνατο! 

ναι εγώ, έκανα μετά και μεταπτυχιακό 

 

μπορεί να φαίνεται βουνό και είναι βουνό, αλλά όπως τα περισσότερα πράγματα στη ζωή είναι απλά μια απόφαση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/3/2019 στις 12:25 ΠΜ, DWRADAMALI είπε

Καλησπέρα ειμαι 22 ετών και βρίσκομαι σε μια σχολή που εδώ και καιρό είχα παρατήσει εντελώς! Τώρα στο 5ο έτος αποφάσισα να ασχοληθώ ξανα και να κάνω ότι μπορώ για να τελειώσω! Υπάρχει κάποιος που κατάφερε να τελειώσει Ενώ είχε τόσο "παρατημένη" την σχολη;

Ώρες ώρες πιστεύω ότι είναι αδύνατο! 

στην ιδια φαση ειμαστε φιλε, εγω ξεκινησα απ αυτο το εξαμηνο να παρακολουθω φουλ, εδωσα και σ αυτην την εξεταστικη 4 μαθηματα να μπω λιγο στο κλιμα αν και δεν ειχα παρακολουθησει ποτε και περασα τα 2 μεχρι στιγμης (περιμενω τα αλλα 2), πιστευω αν το βαλεις στοχο το χεις ;) good luck

τι σχολη btw?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποια στιγμη στο 2ο η 3ο ετος ειδα καποιον σε ενα μαθημα μικρου εξαμηνου,και στην συζητηση μου ειπε οτι ειχε παρατησει την σχολη παλαιοτερα και τωρα θελει να τελειωσει.Επειδη τον εβλεπα σε καθε μαθημα και σε καθε παραδοση του ειπα σε καποια φαση μερικα μαθηματα τα οποια περνιουνται και χωρις παρακολουθηση και μου απαντησε ''δεν με πειραζει αυτη ειναι η δουλεια μου αυτον τον καιρο''.Αν το δεις σοβαρα και δεν χανεις μαθηματα εισαι συνεπης και διαβαζεις,θα τελειωσεις χωρις να το καταλαβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...