Προς το περιεχόμενο

Wind καρτοκινητή (Μετρό Σύνταγμα και Ομόνοια) : 1300' προς όλους και 4gb με 10 ευρώ κάθε μήνα.


BritGreek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, grinder_ είπε

Παιδιά λίγο "προσοχή" στο τι διακινείτε.
Δίμηνο είναι σε όλους, κοντά ένα χρόνο τώρα.😀
Τελευταία πήγαμε στο 10€ ελάχιστη καθώς και στην κατάργηση της μεγαλύτερης διάρκειας με 12€(τρίμηνο) στην cosmote.

Στο δίμηνο σου μηδενίζει το υπόλοιπο αλλά για ένα μήνα ακόμα (στους τρεις μήνες δηλαδή) μπορείς να χρησιμοποιήσεις τον αριθμό (εισερχόμενα, υπόλοιπα από χρόνο ομιλίας ή mb, τυχόν δώρα κτλ). Αν πχ στο τέλος του διμήνου ενεργοποιήσεις ένα πακέτο με ομιλία και mb αυτά τα χρησιμοποιείς κανονικά τον τρίτο μήνα.

Για αυτό μίλησα για τρίμηνο. Όπου στο τέλος του τριμήνου υπάρχει φραγή σε όλα (εισερχόμενα - εξερχόμενα) οπότε αναγκαστικά θέλει κάρτα για να μπορέσεις να χρησιμοποιείς τον αριθμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, vasilk είπε

Στο δίμηνο σου μηδενίζει το υπόλοιπο αλλά για ένα μήνα ακόμα (στους τρεις μήνες δηλαδή) μπορείς να χρησιμοποιήσεις τον αριθμό (εισερχόμενα, υπόλοιπα από χρόνο ομιλίας ή mb, τυχόν δώρα κτλ). Αν πχ στο τέλος του διμήνου ενεργοποιήσεις ένα πακέτο με ομιλία και mb αυτά τα χρησιμοποιείς κανονικά τον τρίτο μήνα.

Για αυτό μίλησα για τρίμηνο. Όπου στο τέλος του τριμήνου υπάρχει φραγή σε όλα (εισερχόμενα - εξερχόμενα) οπότε αναγκαστικά θέλει κάρτα για να μπορέσεις να χρησιμοποιείς τον αριθμό.

Ναι οκ απλώς επειδή δημιουργήθηκε μια εντύπωση για "τρίμηνη ανανέωση" και από τα μηνύματα που ακολούθησαν, καλό είναι να το ξεκαθαρίσουμε.

Επίσης αυτό που λες για ενεργοποιημένα πακέτα, δεν ισχύει για την wind/q.
Με την λήξη του υπολοίπου θα λήξουν και τυχόν πακέτα και ας έχουν μεταγενέστερη διάρκεια.

Επεξ/σία από grinder_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, drdedus είπε

σε περιαγωγή τι παίζει?

Σε περιαγωγή νόμίζω ότι τα προνομιακά πακέτα δεν δουλεύουν. Τουλάχιστον το ένα δικό μου What's Up που πήρα Κύπρο και Αγγλία δεν δούλεψε. Δεν ξέρω πώς γίνεται αυτό.

Για όσους γράφουν για το σήμα της Wind. Έχω και τις τρεις εταιρείες. Στην Αττική και στις Κυκλάδες, με διαφορά το καλύτερο σήμα το έχει η Vodafone, σύμφωνα με τη δική μου εμπειρία χρήσης. Επίσης, η Cosmote τώρα τελευταία σε όλη την παραλιακή, αλλά και στο Χαϊδάρι, σε πολλά σημεία χάνει το σήμα και χάνονται κλήσεις. Σε αρκετές συσκευές που χρησιμοποιούμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, drdedus είπε

σε περιαγωγή τι παίζει?

Δε ξερω για τις αλλες αλλά μακρια απο wind για περιαγωγη!

Οταν καταργηθηκαν οι χρεωσεις roaming στην αρχη επαιζαν τα παντα. Μετα σταματησαν να καταναλωνονται τα 'δωρα' απο ανανεωση (σε ερωτηση μου πηρα χαρακτηριστικα την απαντηση: "πρεπει να εχετε πληρωσει για ενα πακετο για να μπορει να χρησιμοποιηθει") και πλεον δεν ισχυουν ουτε τα "προνομιακα" πακετα οπως ειπωθηκε, παρα μονο τα "στανταρ" (αυτα τα πλεον πανακριβα). Ξαναστειλα ερωτηση γιατι δεν βρηκα πουθενα ανακοινωση που να ενημερωνει για την καταργηση της χρησης σε roaming των πακετων προσφορων και ακομα περιμενω... και δυστυχως μετα απο 18+ χρονια με τον ιδιο αριθμο παει πλεον για οριστικη καταργηση (οχι δεν εχω 500 νουμερα, ουτε καν 2ο δεν εχω), γιατι η κλεψια σε πληρη συνεννοηση με την ΕΕΤΤ παρατραβηξε.

2 ώρες πριν, vasilk είπε

Στο δίμηνο σου μηδενίζει το υπόλοιπο αλλά για ένα μήνα ακόμα (στους τρεις μήνες δηλαδή) μπορείς να χρησιμοποιήσεις τον αριθμό (εισερχόμενα, υπόλοιπα από χρόνο ομιλίας ή mb, τυχόν δώρα κτλ). Αν πχ στο τέλος του διμήνου ενεργοποιήσεις ένα πακέτο με ομιλία και mb αυτά τα χρησιμοποιείς κανονικά τον τρίτο μήνα.

Για αυτό μίλησα για τρίμηνο. Όπου στο τέλος του τριμήνου υπάρχει φραγή σε όλα (εισερχόμενα - εξερχόμενα) οπότε αναγκαστικά θέλει κάρτα για να μπορέσεις να χρησιμοποιείς τον αριθμό.

Σε εμενα παντως και σε περισσοτερες απο μία περιπτωσεις με το που περασε το διμηνο οχι απλα μηδενιστηκαν τα παντα αλλα μπηκε αμεσα και φραγη εισερχομενων (εξερχομενες ή ΜΒ ετσι κι αλλιως χωρις υπολοιπο δεν).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, BritGreek είπε

Όχι, με τίποτα.

Δεν αξιζει τοτε, παρα μονο περιστασιακα οταν θες φτηνα δεδομενα, η αν δεν εχεις δευτερο νουμερο.

Εγω που εχω Cosmote και Vodafone θα ηθελα να αλλαξω την Cosmote μιας και μου κλεβει τις μοναδες καθε 2 μηνες αλλα κρατοντας τον ιδιο αριθμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αν περναει καποιος μπορει να ρωτησει αν, το πακετο ειναι για παντα, και αν ειναι ανα 25 μερες ή 30?

τα 4 γκιγκα ειναι χωρις τα bonus ανανεωσης και log and win?

ευχαριαστω. αν ισχυουν ολα αυτα παρολο που εχω προνομιακο, παω για νεο νουμερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έστειλα την ανιψιά μου και πήρε μια wind την οποία αναμένω και μια cosmote , η οποία έδινε 900 λεπτά προς όλους και 3gb δώρο με 10 ευρώ.

Επεξ/σία από tiniakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, tiniakos είπε

Έστειλα την ανιψιά μου και πήρε μια wind την οποία αναμένω και μια cosmote , η οποία έδινε 900 λεπτά προς όλους και 3gb δώρο με 10 ευρώ.

φιλε, αν βαλεις καρτα, πες μας αν ειναι για 25 ή 30 μερες, και αν το πακετο γραφει οτι ειναι για παντα ή εχει χρονικο περιορισμο πχ ενα ετος (οπως κανει η βονταφον). σε ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sotosbak είπε

Ξέρει κανείς τι παροχές έχουν οι κάρτες της vodafone που διαθέτουν στο ίδιο σημείο;

Οτι παροχες και να δινει η voda, ειναι δωρο-αδωρο γιατι ισχυουν για 1 χρονο μοναχα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...