Προς το περιεχόμενο

Reno: Το νέο κινητό της Oppo διαθέτει μάλλον την πιο περίεργη pop-up κάμερα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να δω ποιός θα το πάει περαπέρα και θα κάνει την κύρια κάμερα να γυρνάει 180 μοίρες σε στυλ clamshell. Ίσως να ήταν ενδιαφέρον.

Επεξ/σία από Sierra Levin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, siakattack@gmai είπε

Περι ορέξεως κολοκυθόπιτα.

Με αυτη τη λογική,δεν θα έπρεπε να βγεί ποτε σε παραγωγή το Toyota Celica που είχε ανασηκώμενα φώτα και οτι όλα τα αυτοκίνητα θα έπρεπε να είναι ορθογώνια κουτάκια.Τι άλλα;Ολα καλά;

Τo desing των αυτοκινήτων πρώτα περνάει από τα μάτια σου όταν καλά καλά το ζωγραφίζουν σε χαρτί και όταν το βλέπεις στις εκθέσεις έχουν ήδη πουληθεί με βάση τον προϋπολογισμό. Και επειδή μιλάμε για άλλο μπάτζετ τα πράγματα καλέ μου φίλε είναι λίιιιγο πιο προσεκτικά, διότι ένα κινητό το αλλάζεις την επόμενη μέρα εάν δεν σου αρέσει, ένα αυτοκίνητο δεν το νομίζω.😊

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, d4mage είπε

Τo desing των αυτοκινήτων πρώτα περνάει από τα μάτια σου όταν καλά καλά το ζωγραφίζουν σε χαρτί και όταν το βλέπεις στις εκθέσεις έχουν ήδη πουληθεί με βάση τον προϋπολογισμό. Και επειδή μιλάμε για άλλο μπάτζετ τα πράγματα καλέ μου φίλε είναι λίιιιγο πιο προσεκτικά, διότι ένα κινητό το αλλάζεις την επόμενη μέρα εάν δεν σου αρέσει, ένα αυτοκίνητο δεν το νομίζω.😊

Να σου θυμίσω οτι και στα κινητά,"διαρρέουν" renders και άλλα τέτοια μαρκετινίστικα κόλπα,πιθανώς για να δούνε αντιδράσεις απο το κοινό.

Το κινητό,όπως και το αυτοκίνητο,δεν θα το αλλάξεις την επόμενη μέρα αν δεν σου αρέσει,δεν θα το αγοράσεις ποτέ πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, voltmod είπε

Υπάρχει στην "1η σελίδα" του The Verge, του Mashable, του Tom's Guide, του C|Net, του TechRadar και του Engadget, για να μην αναφέρω και κάθε site που έχει στην ονομασία του την λέξη "Android". Αλλά τι να ξέρουν και αυτοί, εσύ ξέρεις καλύτερα. 

Αυτοί ξέρουν ότι ξέρετε κι εσείς όπως φαίνεται... Quantity over quality. Μου παραθέτεις τις σελίδες αυτές λες και θα αλλάξει η γνώμη μου ότι είναι ένα καλό και σημαντικό - τεχνολογικά, άρθρο.

Κλικ να μετράει μωρέ, όλα τ' άλλα...

Και δεν είναι το μόνο, απλά τώρα είπα να κάνω το παραπάνω σχόλιο. 

9 γραμμές κειμένου, άρθρο... 

Επεξ/σία από Manos Petrucci
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Manos Petrucci είπε

Αυτοί ξέρουν ότι ξέρετε κι εσείς όπως φαίνεται... Quantity over quality. Μου παραθέτεις τις σελίδες αυτές λες και θα αλλάξει η γνώμη μου ότι είναι ένα καλό και σημαντικό - τεχνολογικά, άρθρο.

Κλικ να μετράει μωρέ, όλα τ' άλλα...

Και δεν είναι το μόνο, απλά τώρα είπα να κάνω το παραπάνω σχόλιο. 

9 γραμμές κειμένου, άρθρο... 

Σεβαστή η άποψη σου. Θα προσπαθήσουμε (και προσωπικά) να βελτιωθούμε. Ευχαριστώ για την παρατήρηση και καλή συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/3/2019 στις 9:48 ΜΜ, macboy είπε

Hahahaha τραβάει βίντεο με iPhone 

ε ναι ρε συ, τι δηλαδή θα χρησιμοποιούσε η Κινέζα καμιά κινεζιά της ξιασόμι/χαβάη/ώπο λέω;;;; 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα το κινητάκι μου φαινεται ωραίο. Προφανώς τους βολευει καλύτερα στο άνοιγμα αυτός ο σχεδιασμός από το να σηκωνόταν ένα ορθογώνιο πραγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...