Προς το περιεχόμενο

Ο αισθητήρας υπερήχων του Galaxy S10 μπορεί να «ξεγελαστεί» από ένα 3D εκτυπωμένο αποτύπωμα


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 10/4/2019 στις 9:12 ΠΜ, Soulson είπε

Φίλε μου είμαι σίγουρος ότι απλά έχεις ένα iPhone και τίποτα άλλο από apple και αυτό τα τελευταία χρόνια. Το notch είναι η χειρότερη υλοποίηση ever και notch έβαλαν απλά λόγω trend οι υπόλοιποι. Γι'αυτό δεν πήρα iPhone πάλι.

Στείλε μ προσωπικό μήνυμα με ένα εμαιλ σου να σου δείξω τι έχω από αππλε. Δεν περνώ αππλε για μούρη γιατί εδώ π μένω μικρή σημασία έχει τ κινητό έχω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μη φτάσει ποτέ η κοπέλα σας να ανοίξει έτσι το κινητό σας και να δει τις 2000 φωτογραφίες από ξεβράκωτες και γυμνόστηθες γυναίκες που έχετε,της λέτε από την αρχή οτι,ναι κοιτάω και τσόντες και τελειώνει μια για πάντα η ανάκριση και κατασκοπεία......😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απολυτα ασφαλες τιποτα δεν ειναι, αλλα νομιζω οτι στην φυσιολογικη ζωη υπαρχουν απειροελαχιστες πιθανοτητες να πεσεις στον τρελαμενο που θα στην στησει για να παρει το ποτηρι με το κρασι που ηπιες, και να πρεπει μετα να σου κλεψει το κινητο το οποιο ειναι και το πιο επικινδυνο για αυτον.

Εν κατακλειδι εγω αυτα με τις ασφαλειες τα βλεπω στο ποιο ειναι το ποιο βολικο στην καθημερινη χρηση, και πραγματικα του S10 ειναι οτι πιο βολικο απο θεμα θεσης και γρηγορο υπαρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/4/2019 στις 10:10 ΜΜ, fotoalexandros είπε

Εντάξει, αν κάποιος φτάσει να κάνει όλα αυτά για να ξεκλειδώσει το κινητό μου τότε χαλάλι του...

μακραν η καλυτερη απαντηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...