Προς το περιεχόμενο

Ποιον torrent client για MacOS;


divnt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για αυτό χρησιμοποιούμε και κάποιο security tool παράλληλα όπως είναι το AdGuard.

Δείτε τι έχει κόψει σε εμένα από την πρώτη μέρα που το έβαλα!

 

Screenshot 2019-05-05 at 17.25.39.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον Folx τι έχετε να πείτε; Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια, αλλά ψιλο-διστάζω να διαθέσω $20 για κάτι που δουλεύω 3 φορές το χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Haldol είπε

Για τον Folx τι έχετε να πείτε; Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια, αλλά ψιλο-διστάζω να διαθέσω $20 για κάτι που δουλεύω 3 φορές το χρόνο.

Γιατί να πληρώσεις ? Σου λείπει κάτι απο το trasmission και δεν σε καλύπτει ? Εγώ σε mac και σε linux αυτό χρησιμοποιώ και είναι κομπλέ , δεν μου λείπει κάποια λειτουργία

Επεξ/σία από tsofras
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Haldol είπε

Για τον Folx τι έχετε να πείτε; Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια, αλλά ψιλο-διστάζω να διαθέσω $20 για κάτι που δουλεύω 3 φορές το χρόνο.

Είχα κάποια στιγμή χρησιμοποιήσει τον Folx ως downloader (Folx GO V3) , όχι ως torrent client.

Δεν ήταν πολύ σταθερός και γενικά είχε αρκετά (μικρά) προβλήματα και έτσι εγκατέλειψα την εφαρμογή.

DΜη σε πάρω στο λαιμό μου δεν ξέρω τώρα πως είναι ... αλλά η κατάσταση προ διετίας δεν ήταν η καλύτερη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 7 μήνες μετά...

Για MACOS X Catalina έχετε να προτείνετε κάποιον;
uTorrent πλέον είναι σε web interface only και δεν το θέλω και το Transmission ή κάνω κάτι λάθος ή απλά δεν κάνει για μένα.
Κάθε φορά πρέπει να κάνω mount το .pkg;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Έχει κάποιος άλλος πρόβλημα με το transmission, όταν φορτώνω ένα αρχείο .torrent και έχει πχ 10 αρχεία μέσα και απο αυτά επιλέγω να κατεβάσω μόνο τα 5, το transmission τα κατεβάζει όλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...