Προς το περιεχόμενο

Το update Μαΐου των Windows 10 δεν εγκαθίσταται σε υπολογιστές με USB flash drives ή SD cards


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ η πραγματικοτητα:

2r2lqaq.png

Eπισης σου συστηνω σε μια τρεχουσα συζητηση να μη κανεις edit μετα απο 10', ή edit για να προσθεσεις κατι αφου διαβασες το ποστ του συνομιλητη σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

"Απέτυχαν να βγάλουν σύντομα (δλδ στο κλασικό μέσο όρο)..." 

Δλδ το κάθε πότε βγαίνουν τα Windows, οχι η διάρκεια ζωής.

Μια χαρά ξαναπαρανόησες, καλά τα πήγεc...

7 posts έχεις στην προηγούμενη σελίδα, από τα οποία τα 5 είναι edited. Συστάσεις αλλού, δάσκαλε που δίδασκες...

Επεξ/σία από ThReSh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου βαζω το quote που εκανες και την απαντηση που εδωσες... και επιμενεις να διαψευδεις τον εαυτο σου :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 minutes ago, rus said:

Σου βαζω το quote που εκανες και την απαντηση που εδωσες... και επιμενεις να διαψευδεις τον εαυτο σου :lol:

Προφανώς δεν απαντάω στις ερωτήσεις σου περί διάρκειας ζωής στο συγκεκριμένη post. Φαίνεται από τις προτάσεις μου που αγνοείς κι απλά κοιτάς το νούμερο νομίζοντας ότι απαντάω στις ερωτήσεις σου. Παρανόηση κι άγιος ο θεός...

Επεξ/σία από ThReSh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, ThReSh είπε

Προφανώς δεν απαντάω στις ερωτήσεις σου περί διάρκειας ζωής στο συγκεκριμένη post. Φαίνετια από τις προτάσεις σου που αγνοείς κι απλά κοιτάς το νούμερο νομίζοντας ότι απαντάω στις ερωτήσεις σου.

Αφου δεν απαντας στην ερωτηση μου, γιατι εκανες quote με την ερωτηση μου? σου ξεφυγε?

Επεξ/σία από rus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Just now, rus said:

Αφου δεν απαντας στην ερωτηση μου, γιατι εκανες quote με την ερωτηση μου? σου ξεφυγε?

Για να βλέπεις notifications ότι απάντησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ThReSh είπε

Για να βλέπεις notifications ότι απάντησα.

χα χα, καλη η προσπαθεια αλλα παιδαριωδης :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Just now, rus said:

χα χα, καλη η προσπαθεια αλλα παιδαριωδης :)

Όσο απαντάς εσύ εδώ ενώ quotάρει post μου με ερώτηση, άλλο τόσο απάντησα κι εγώ στο screenshot που έδωσες πιο πάνω. Γιατί έκανες quote? Σου φάνηκε τόσο περίεργο που έκανα εγώ?

2 μέτρα και 2 σταθμά for the win.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Όσο απαντάς εσύ εδώ ενώ quotάρει post μου με ερώτηση, άλλο τόσο απάντησα κι εγώ στο screenshot που έδωσες πιο πάνω. Γιατί έκανες quote? Σου φάνηκε τόσο περίεργο που έκανα εγώ?

2 μέτρα και 2 σταθμά for the win.

Εγω δε διαψευδω τον εαυτο μου, δεν κανω αστοχα quotes και δε κανω edit μετα από ωρα για να προσθεσω κατι αφου διαβασα το ποστ του συνομιλητη μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Just now, rus said:

Εγω δε διαψευδω τον εαυτο μου, δεν κανω αστοχα quotes και δε κανω edit μετα από ωρα για να προσθεσω κατι αφου διαβασα το ποστ του συνομιλητη μου...

Ναι για αυτό το 80% των posts σου είναι edited, cool story bro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ThReSh είπε

Ναι για αυτό το 80% των posts σου είναι edited, cool story bro.

Μαλλον το 95%. Συνηθίζω να κανω αμεσως μετα για διορθωση ορθογραφικων κυριως, αλλα ποτέ για να αλλαξω το νοημα (κι αν ποτε αυτο συμβει ενημερωνω το συνομιλητη μου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Τουλάχιστον έμαθες πόσο ήταν ο μέσος όρος κυκλοφορίας Windows και πόσο η διάρκεια ζωής καθώς και το ότι τα 10 θα είναι τα τελευταία offline Windows κάτι είναι κι αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα ηξερα φιλε, υπαρχουν όλα στη wiki, oι ερωτησεις αυτες ηταν για να βοηθησουν τη κουβεντα, τωρα μου επιτρεπεις, θα αποσυρθω για σημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...