Προς το περιεχόμενο

Remove message από το footer


nitrah

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hello 

Έχω κατεβάσει ένα Template και στο footer κάτω μου βγάζει message powered by VPS και δεν υπάρχει κάπου στον κώδικα ώστε να το σβήσω. Έχει ιδέα κανείς πως θα το αφαιρέσω ;; 

Ευχαριστώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, nitrah είπε

Hello 

Έχω κατεβάσει ένα Template και στο footer κάτω μου βγάζει message powered by VPS και δεν υπάρχει κάπου στον κώδικα ώστε να το σβήσω. Έχει ιδέα κανείς πως θα το αφαιρέσω ;; 

Ευχαριστώ. 

Ούτε τι template λες όποτε πέρα ότι θα πρέπει να μαντέψει κάποιος,  για ποιο άμεσα θα σου πρότεινα να στείλεις ένα email στον developer που έκανες την αγορά να σε βοηθήσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από το ότι μπορεί να σε βοηθήσει ο developer, υπάρχει και η περίπτωση να μην έχεις δικαίωμα να το αφαιρέσεις. Στα πολλά templates που έχω αγοράσει η αφαίρεση του copyright είναι addon υπηρεσία. Φυσικά εάν μιλήσεις μαζί του θα ξεκαθαρίσουν όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει στον κώδικα απλά δεν είναι text. Και αυτό για να μην το δουν όσοι θα ήθελαν να το βγάλουν. Το theme το έχεις αγοράσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wordpress έχεις; Εαν ναι πάνε στο Editor και πείραξε το αρχείο footer.php. Όπως λένε και τα παιδιά όμως ίσως να μην σου επιτρέπεται να το βγάλεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...