Προς το περιεχόμενο

MLS MAIC Review


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη την εχω αγορασει-εμενα η τριτη μου δουλεψε ,οι αλλες δυο γιναν επιστροφη,-μπορω να πω οτι ειναι ωραιο γκατζετακι με αρκετα προβληματακια ομως και η υποστηριξη απο την εταιρεια ειναι τραγικη τους ειχα στειλει μεηλ καμποσες φορες και με γραψανε κανονικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λύθηκε το προβλημα με το youtube. Eκανε ενημερωση συστηματος μονη της η συσκευη ,και απο την εκδοση 3.99 πηγε στην 4.01 και λυθηκε το προβλημα.εαν για καποιο λογο δεν το κανει αυτοματα, πρεπει να γινει χειροκινητα με αναζητηση τελευταίας εκδοσης.αν δεν ξερει καποιος μπορω να βοηθήσω.
Εμφάνιση λιγότερων
 
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 27/12/2020 στις 10:39 ΜΜ, stelreth είπε
Λύθηκε το προβλημα με το youtube. Eκανε ενημερωση συστηματος μονη της η συσκευη ,και απο την εκδοση 3.99 πηγε στην 4.01 και λυθηκε το προβλημα.εαν για καποιο λογο δεν το κανει αυτοματα, πρεπει να γινει χειροκινητα με αναζητηση τελευταίας εκδοσης.αν δεν ξερει καποιος μπορω να βοηθήσω.
Εμφάνιση λιγότερων
 
 
Προβλημα, ξαφνκα δεν μπορει να παιξει βιντεο youtube ,βρισκει το βιντεο και δεν το παιζει ,μετα απο λιγα δευτερολεπτα παει σε αλλο παρομοιο βιντεο αλλα τιποτα ,εχω κανει επανεκκίνηση ,ενημερωση αλλα τιποτα ,το εχει συναντησει καποιος αυτο? καποια βοηθεια?
παλι τα ίδια κανει......οπως πριν 4 μηνες ,δεν ανοιγει βιντεο youtube,καμια πληροφορια απο καποιον που ξερει?
 
Επεξ/σία από stelreth
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κολησε πάλι το Mike βρίσκει το βίντεο αλλά δεν το παίζει, και πάει στο επόμενο το οποίο πάλι δεν ανοίγει .Μου το έκανε αυτό και πριν 5  μήνες και μετά από 5 μήνες επανήλθε μόνο του τώρα αφού έπιανε για καμμία εβδομαδα κάνει πάλι τα ίδια.Εκανα επαναφορά ,ενημέρωση τίποτα?Είναι πολύ ψυχοβγαλτικο ,πήρα και τα τηλ της εταιρείας αλλά δεν τα σηκώνουν.Μπορει κάποιος να μου δώσει μια ιδέα;  σκέπτομαι να το βάλω και αυτό  στην αποθήκη  να μην ταλαιπωρούμαι άλλη μια κακη αγοραστική επιλογή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Κι εμένα το ίδιο. 

Προσπερνάει τα τραγούδια στο YouTube. 

Στην εταιρεία δεν απαντάνε. 

Απ' ότι διαβάζω είναι σε δύσκολή θέση οικονομικά, οπότε φαντάζομαι δεν θα τους παρέχει υπηρεσίες το YouTube. 

Μακάρι να ανακάμψουν και να ξαναλαλήσει ο Maic!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αγαπητοί, 

ο Maic αναστήθηκε! 

 Καλή Ανάσταση Κυρίου και στην MLS και του λόγου μας.. 

Επεξ/σία από dimitriosNtalis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Kαλησπέρα,

To έχω από το Δεκέμβριο του 2020 (Maic mini). Η αλήθεια είναι ότι πέρα από το youtube δεν είχα αντιμετωπίσει άλλο θέμα. Μετά το τελευταίο upgrade όμως το μηχάνημα "κόλλαγε" και γενικότερα τις περισσότερες φορές δεν "με άκουγε". Αποφάσισα λοιπόν να του κάνω ένα reset. Στη συνέχεια ακολουθώντας τα βήματα για set up, στο βήμα που έχει να κάνει με τις ρυθμίσεις τοποθεσίας, σταματάει και δεν πάει παρακάτω ούτε με αυτόματη αναζήτηση τοποθεσίας αλλά ούτε όταν γράφω την διεύθυνση μου, καθιστώντας το ουσιαστικά άχρηστο... Αν κάποιος έχει ίδια εμπειρία ή έχει βρει τρόπο να λύσει το συγκεκριμένο θέμα ας την παραθέσει καθώς όπως καταλαβαίνετε το support της MLS είναι σαν να μην υπάρχει (!).

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 20/7/2022 στις 2:50 ΜΜ, Giovanni_10 είπε

Kαλησπέρα,

To έχω από το Δεκέμβριο του 2020 (Maic mini). Η αλήθεια είναι ότι πέρα από το youtube δεν είχα αντιμετωπίσει άλλο θέμα. Μετά το τελευταίο upgrade όμως το μηχάνημα "κόλλαγε" και γενικότερα τις περισσότερες φορές δεν "με άκουγε". Αποφάσισα λοιπόν να του κάνω ένα reset. Στη συνέχεια ακολουθώντας τα βήματα για set up, στο βήμα που έχει να κάνει με τις ρυθμίσεις τοποθεσίας, σταματάει και δεν πάει παρακάτω ούτε με αυτόματη αναζήτηση τοποθεσίας αλλά ούτε όταν γράφω την διεύθυνση μου, καθιστώντας το ουσιαστικά άχρηστο... Αν κάποιος έχει ίδια εμπειρία ή έχει βρει τρόπο να λύσει το συγκεκριμένο θέμα ας την παραθέσει καθώς όπως καταλαβαίνετε το support της MLS είναι σαν να μην υπάρχει (!).

Ευχαριστώ

Το ίδιο αντιμετωπίζω και εγώ ακριβώς στην ίδια περίπτωση με σένα ψάχνομαι αλλά λύση δεν βρίσκω αν σε παρακαλώ Βρεις κάποια λύση ενημέρωσέ με το e-mail μου είναι [email protected]

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα και σε μένα, ξέρει κάποιος αν έχει να κάνει με την συσκεύη ή με την εταιρία, το χρησιμοποιεί συγγενής μου με προβλήματα όρασης, θέλω να παραγγείλω καινούργιο το θέμα είναι να μην έχει το ίδιο πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 11 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...