Προς το περιεχόμενο

[What's up] 8GB Internet με 8.5€ #GIGA_month


CyberMarco

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, ritchie77 είπε

Δεν απαντησες ουτε πριν ουτε και τωρα. Ρωτησα κάτι συγκεκριμενο. Αν δεν μπορεις να καταλαβεις τι ρωταω μην απαντας αλλα αντι αλλων.

Mια χαρα σου απαντησε. δεδομενου των "προσφορων" που υπαρχουν στην παρουσα φαση, ειναι πολυ καλη τιμη αυτη του πακετου. εχεις καποια αντιπροσφορα να κανεις που να δειχνει οτι δεν αξιζει το πακετο αυτο στην τιμη αυτη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 112
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, ritchie77 είπε

Δεν απαντησες ουτε πριν ουτε και τωρα. Ρωτησα κάτι συγκεκριμενο. Αν δεν μπορεις να καταλαβεις τι ρωταω μην απαντας αλλα αντι αλλων.

Αν με το "δεν ειναι πολλά", προσφωνείς ρητορικά την καλοσύνη των εταιρειών, τότε όντως δεν απάντησα.

Αν το ερώτημα σου απευθύνεται στην αναλογία τιμής/κόστους, τότε θα βρεις απάντηση στα προηγούμενα μηνύματα. Αν και πάλι δεν πείθεσαι, περιμένω πρόταση για καλύτερο πακέτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kallair είπε

Mια χαρα σου απαντησε. 

Ούτε αυτός απάντησε αλλά ούτε κι εσύ. 

Κι εγω whats up εχω παρα πολλα χρονια και το προτιμω εναντι των αλλων εταιριων αλλα το να δινεις 8,5 ευρω για 8gb και μαλιστα με οριο 30 ημερων ειναι πολλα. 

Εγω ας πουμε τον τελευταιο καιρο με 8,5 ευρω βαζω ενα diy πακετο και παιρνω 100 λεπτα ομιλιας, 400mb, 5gb video και 2gb social. 

Γενικως τα mb ειναι πανακριβα στην Ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ritchie77 είπε

8,5 ευρώ για 8 gb με διάρκεια 30 μέρες δεν είναι πολλά?

 

2 ώρες πριν, ritchie77 είπε

Ούτε αυτός απάντησε αλλά ούτε κι εσύ. 



ΟΧΙ, δεν ειναι πολλα. 

Αν θες αιτιολογηση υπαρχει στα μηνυματα παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kallair είπε



ΟΧΙ, δεν ειναι πολλα. 

Αν θες αιτιολογηση υπαρχει στα μηνυματα παραπανω.

Μπορεί να είμαστε εμείς οι τρελοί. Δεν ξέρω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ritchie77 είπε

8,5 ευρώ για 8 gb με διάρκεια 30 μέρες δεν είναι πολλά?

Eίναι πολλά όντως. Απο 2/9 θα παίρνουμε πάλι 1gb με 8.5€ και θα λέμε και ευχαριστούμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ritchie77 είπε

Εγω ας πουμε τον τελευταιο καιρο με 8,5 ευρω βαζω ενα diy πακετο και παιρνω 100 λεπτα ομιλιας, 400mb, 5gb video και 2gb social.

 

50 λεπτά πριν, bbbb είπε

Eίναι πολλά όντως. Απο 2/9 θα παίρνουμε πάλι 1gb με 8.5€ και θα λέμε και ευχαριστούμε

Κοιτα απο πανω το προγραμμα που βαζω με 8.5 ευρω. Συν 600 mb απο την ανανεωση συν 100mb με το παρε μοιρασε.  

Αν εσυ θελεις να πληρωνεις 8.5 ευρω για 1 gb τοτε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κοίτα και εγώ αυτό το πρόγραμμα που λες βάζω αλλά... τα gb είναι για ειδική χρήση σε σχέση με την "προσφορά" των 8gb που ειναι για γενικη χρηση. πχ ο άλλος μπορει να θελει να μπει σε άλλα streaming sites απο αυτα που δινει το πακετο playnow και τα 5gb του playnow να μένουν άχρηστα

Και επισης απο την ανανέωση παίρνω 1.2gb αντί 600mb γιατι κάνω οnline. Και φυσικά τα παρε-μοιρασε κτλ τα κάνουμε όσοι γνωρίζουμε..

 

Επεξ/σία από bbbb
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Arkin είπε

30 μερες. Αν το βαλεις σημερα στις 12/8 θα σε παει μεχρι 11/8 στις 12 το βραδυ. Με τα πακετα ομιλιας σε δινει ακομα 12 ωρες και ληγει την αλλη μερα στις 12 το μεσημερι.

Ωραίος. 

Με ενδιαφέρει να το έχω μέχρι 12 Σεπτεμβρίου το απόγευμα. Όποτε το βάζω σήμερα. Ευχαριστώ.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Εχω βαλει κ'εγω την προσφορα. Ηθελα να ενημερωσω οσους ζουν  στην Αθηνα οτι εχθες που περασα απο τους  σταθμους μετρο Πλ.Βικτωριας και Ομονοιας ειχαν 30gb whatsup  με 12 ευρω. Δεν ρωτησα λεπτομερειες απλα ειπα να ενημερωσω οποιον μπορει να ενδιαφερεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Arkin είπε

Εως 01/09 γραφει στην εφαρμογη οτι ειναι. 

Δεν το είδα... Άρα 1/9  είναι η τελευταία μέρα; άρα σε πάει μέχρι 1/10... Μια χαρα. 

Μετά πάλι κατι θα βγάλουν για παρέλαση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vairass είπε

Δεν το είδα... Άρα 1/9  είναι η τελευταία μέρα; άρα σε πάει μέχρι 1/10... Μια χαρα. 

Μετά πάλι κατι θα βγάλουν για παρέλαση. 

Μετα μπορεις να τα ανανεωνεις κανονικα με το πακετο των 8.5. Ανανεωνονταν και με το πακετο με τα 3 ευρω αλλα το καταργησαν πριν κανα μηνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Υπενθυμίζω πως όντως τα 8gb του πακέτου συμπληρώνουν τα mb που δίνει το φοιτητικό.
 

Σήμερα είναι η τελευταία μέρα ενεργοποίησης.

 

 

Screenshot_20190901-154557.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...