Προς το περιεχόμενο

[What's up] 8GB Internet με 8.5€ #GIGA_month


CyberMarco

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

σχετικη ερωτηση απο την μια, δεν ξερω πως να την κανω ως "θεμα" και σε ποιο μερος του φορουμ, την βαζω εδω. Θελω να κανω το κινητο hotspot για λαπτοπ και κονσολα ( μινιμουμ χρηση ιντερνετ και τα 2 , η κονσολα μονο βραδυ και μονο για καποια λεπτα μεχρι να ανεβασει τα achievements ), το εκανα παλια, δεν ξερω αν μπορεις να το κανεις ακομα με τα δεδομενα των κινητων εταιρειων. Χιλια ευχαριστω και συγνωμη, απλα φευγω σε μερος που μαλλον δεν θα εχω ιντερνετ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 112
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 hours ago, georgethebeast said:

σχετικη ερωτηση απο την μια, δεν ξερω πως να την κανω ως "θεμα" και σε ποιο μερος του φορουμ, την βαζω εδω. Θελω να κανω το κινητο hotspot για λαπτοπ και κονσολα ( μινιμουμ χρηση ιντερνετ και τα 2 , η κονσολα μονο βραδυ και μονο για καποια λεπτα μεχρι να ανεβασει τα achievements ), το εκανα παλια, δεν ξερω αν μπορεις να το κανεις ακομα με τα δεδομενα των κινητων εταιρειων. Χιλια ευχαριστω και συγνωμη, απλα φευγω σε μερος που μαλλον δεν θα εχω ιντερνετ. 

Ναι ασφαλώς και γίνεται. Στη δική μου Android συσκευή για παράδειγμα γίνεται από τις ρυθμίσεις -> περισσότερα -> φορητό σημείο πρόσβασης, αφού βέβαια έχεις ανοίξει τα δεδομένα σου. Το κινητό σου θα είναι hotspot για οποιαδήποτε συσκευή συνδέσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Masamune είπε

Ναι ασφαλώς και γίνεται. Στη δική μου Android συσκευή για παράδειγμα γίνεται από τις ρυθμίσεις -> περισσότερα -> φορητό σημείο πρόσβασης, αφού βέβαια έχεις ανοίξει τα δεδομένα σου. Το κινητό σου θα είναι hotspot για οποιαδήποτε συσκευή συνδέσεις

χιλια ευχαριστω, νομιζα οτι καπως το κοψανε να γινεται, και εχω ξεμεινει και απο ντατα για να το δοκιμαζα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 03/08/2019 at 15:19, kalampakas. said:

Στακαρονται με τα φοιτητικα τα mb,το δοκιμασα

Ωραιος ο παίχτης.

θα το βάλω τότε πριν λήξει τον Σεπτέμβριο να έχω καβατζα για τον χειμώνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαζή ερώτηση , αλλά , σε αυτήν την συγκεκριμένη προσφορά,

Τι σημαίνει ένας μήνας?

30 ή 31 μέρες ?

αν το βάλω σήμερα, θα με πάει μέχρι 12 ή 13 Σεπτεμβρίου άραγε? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, adminaros είπε

Χαζή ερώτηση , αλλά , σε αυτήν την συγκεκριμένη προσφορά,

Τι σημαίνει ένας μήνας?

30 ή 31 μέρες ?

αν το βάλω σήμερα, θα με πάει μέχρι 12 ή 13 Σεπτεμβρίου άραγε? 

30 μερες. Αν το βαλεις σημερα στις 12/8 θα σε παει μεχρι 11/8 στις 12 το βραδυ. Με τα πακετα ομιλιας σε δινει ακομα 12 ωρες και ληγει την αλλη μερα στις 12 το μεσημερι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, ritchie77 είπε

Τι λογικη ειναι αυτη? Εγω αλλο ρωτησα. 

Απάντησα στο ερώτημα σου.

Εφόσον η νόρμα είναι 1 gb για 8.5 ευρώ, τα 8 για αντίστοιχο ποσό, θεωρείται προσφορά. 

Το χρονικό διάστημα 30 ημερών παραμένει αναλλοίωτο, οπότε τα μαθηματικά και η αναλογία ευρώ/gb, το θεωρούν προσφορά.  

Επεξ/σία από christakos07
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, christakos07 είπε

Απάντησα στο ερώτημα σου

Δεν απαντησες ουτε πριν ουτε και τωρα. Ρωτησα κάτι συγκεκριμενο. Αν δεν μπορεις να καταλαβεις τι ρωταω μην απαντας αλλα αντι αλλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...