Προς το περιεχόμενο

[What's up] 8GB Internet με 8.5€ #GIGA_month


CyberMarco

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 2/7/2019 στις 10:01 ΠΜ, CyberMarco είπε

Το πακέτο της προσφοράς μπορεί να ενεργοποιηθεί μέχρι 2 φορές τον μήνα

Η προσφορά ισχύει για ενεργοποιήσεις έως 01/09.

Υ.Γ. Μπορεί κάποιος  Onlinesbi sudoku aadhar card να μου επιβεβαιώσει πως αυτά τα giga θα κάνουν stack με τα 600mb που δίνει το φοιτητικό what's up;

Screenshot_20190702-115753.png

Θα το χτυπούσα το πακετάκι αλλά ακόμα παλευω να ξοδέψω 7 GB που είχε δώσει πέρσι το καλοκαίρι! 😋

Επεξ/σία από enmanueljeffren
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 112
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

On 03/07/2019 at 14:31, Arkin said:

2 μέρες ήταν πριν χρόνια. Εδώ και 3 4 χρόνια κάθε μήνα περνω 2gb δωρεάν από πάρε μοίρασε και κρατάνε 1 μήνα. Δεν λήγουν ποτέ μιας και τα ανανεώνω συνέχεια με πάρε μοίρασε. Πρέπει να έχω πάρει πάνω από 100gb μέχρι στιγμής εντελώς δωρεάν μόνο από πάρε μοίρασε. 

Τα έχω γράψει οσο πιο αναλυτικά γίνετε αλλά χάθηκε μέσα στα θέματα. 

Πολύ δυνατό! Να σε ρωτήσω, τώρα που το έκαναν 12Ε την ελάχιστη χρέωση, έχει κάποια διαφορά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Errik είπε

Πολύ δυνατό! Να σε ρωτήσω, τώρα που το έκαναν 12Ε την ελάχιστη χρέωση, έχει κάποια διαφορά ?

Το ίδιο είναι. Μπορείς να βάζεις 10αρα κανονικά μέσω ίντερνετ. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Arkin είπε

Το ίδιο είναι. Μπορείς να βάζεις 10αρα κανονικά μέσω ίντερνετ. 

Πολλη ωραιος οδηγος αλλα το προβλημα ειναι πως αμα δυο φιλοι θελετε να βαλετε απο 10 ευρο για να κανετε αυτο το κολπο, στο τελος ο ενας θα εχει 6.5€ καρτα και ο αλλος 2.5€. Να μου πεις μπορειτε καθε μηνα εν αλλαξ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Antonis3d είπε

Πολλη ωραιος οδηγος αλλα το προβλημα ειναι πως αμα δυο φιλοι θελετε να βαλετε απο 10 ευρο για να κανετε αυτο το κολπο, στο τελος ο ενας θα εχει 6.5€ καρτα και ο αλλος 2.5€. Να μου πεις μπορειτε καθε μηνα εν αλλαξ.

Όλα βολεύονται και περνουμε το μέγιστο με αυτό που εγραψα. Το δουλεύω πανω από χρονο και βγαίνει παρα πολύ οικονομικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, CyberMarco είπε

Τελικά τα MB αυγατιζουν με εκείνα που δίνει το φοιτητικό;

Όχι αυτά με τα 8.5 ευρώ μόνο με το κανονικό πακέτο των 8.5 ανανεώνονται. Υπήρχε με 3 ευρώ 120mb αλλά το κατηργησαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Arkin said:

Όχι αυτά με τα 8.5 ευρώ μόνο με το κανονικό πακέτο των 8.5 ανανεώνονται. Υπήρχε με 3 ευρώ 120mb αλλά το κατηργησαν. 

Πέρυσι με την καλοκαιρινή προσφορά των 7GB (αν θυμάμαι καλά) πήγαιναν κατευθείαν με τα mb από το φοιτητικό, γιαυτό ρωτάω να δω αν αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, CyberMarco είπε

Πέρυσι με την καλοκαιρινή προσφορά των 7GB (αν θυμάμαι καλά) πήγαιναν κατευθείαν με τα mb από το φοιτητικό, γιαυτό ρωτάω να δω αν αξίζει.

Αν εισαι σιγουρος για αυτο πολυ πιθανο να ισχυει και τωρα. 100% μεταφερονται μαζι με το πακετο του 1gb με τα 8.5 ευρω. Για το φοιτητικο θα πρεπει να σιγουρευτουμε γιατι μιλαμε για δεδομενα απο απο τελειως διαφορετικες υπηρεσιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, Arkin said:

Αν εισαι σιγουρος για αυτο πολυ πιθανο να ισχυει και τωρα. 100% μεταφερονται μαζι με το πακετο του 1gb με τα 8.5 ευρω. Για το φοιτητικο θα πρεπει να σιγουρευτουμε γιατι μιλαμε για δεδομενα απο απο τελειως διαφορετικες υπηρεσιες.

Τα 3000 MB που έχω είναι από τα δωρεάν 600MB/μήνα φοιτητικό + 1000 MB από πακέτο με 7€, που το ένα συμπληρώνει το άλλο.

Σε αυτά τα MB πέρυσι προστέθηκαν τα 7GB της καλοκαιρινής προσφοράς.

 

Screenshot_20190730-175157.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, CyberMarco είπε

Τα 3000 MB που έχω είναι από τα δωρεάν 600MB/μήνα φοιτητικό + 1000 MB από πακέτο με 7€, που το ένα συμπληρώνει το άλλο.

Σε αυτά τα MB πέρυσι προστέθηκαν τα 7GB της καλοκαιρινής προσφοράς.

Screenshot_20190730-175157.jpg

Τοτε κατα 99% θα προστεθουν και τωρα μιας και μιλαμε για την ιδια προσφορα με περσι με 1.5gb επιπλεον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, CyberMarco είπε

Τα 3000 MB που έχω είναι από τα δωρεάν 600MB/μήνα φοιτητικό + 1000 MB από πακέτο με 7€, που το ένα συμπληρώνει το άλλο.

Σε αυτά τα MB πέρυσι προστέθηκαν τα 7GB της καλοκαιρινής προσφοράς.

Screenshot_20190730-175157.jpg

Ενημέρωσε μας, αν κάνεις τη δοκιμή😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, dchatz είπε

Μού τη σπάει που αν βάλεις λεφτά στα παίρνουν 2 μήνες μετά αν δε τα χρησιμοποιήσεις.

Τα μεταφερεις σε αλλο αριθμο πριν ληξουν

Επεξ/σία από Zerg13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...